Mecz Radomiak Radom - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Radomiak Radom - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

3

3 1 połowa

Resovia Rzeszów

1

• Koniec! Radomiak pewnie pokonuje u siebie Resovię 3:1 i wraca na pozycję wicelidera. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Jakubika.

• Artur Bogusz wchodzi na ostatnie minuty za Angielskiego.

• Indywidualną akcją zakończoną strzałem popisał się Michał Kaput, lecz bramkarz gości nie dał się pokonać.

• Błyskawicznie kartkę złapał wprowadzony przed chwilą Sokół.

• Dominik Sokół za Gąskę.

• Patryk Mikita za Leandro.

• Maksymilian Hebel zastępuje Sebastiana Usarza.

• Mateusz Radecki wchodzi za Meika Karwota.

• To powinna być bramka! Angielski marnuje świetną sytuację pudłując z kilku metrów.

• Dawid Kubowicz za Jakuba Persaka.

• Kąśliwy strzał Gąski do boku paruje Łakota!

• Kamil Antonik zastępuje Kiełbasę.

• Słupek! Obrońca Resovii blisko bramki samobójczej!

• Poprzeczka ratuje Resovię po uderzeniu Abramowicza z rzutu wolnego!

• Żółta kartka dla Kiełbasy.

• Jakub Wróbel w miejsce Przemysława Zdybowicza.

• Bartłomiej Wasiluk zmienia Michała Kuczałka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kapitalny strzał Angielskiego z dalszej odległości, jeszcze po drodze był rykoszet.

• GOOOOL!! 3:1!! KAROL ANGIELSKI!!

• Atomowy strzał Dawida Abramowicza, z którym jakoś zdołał sobie poradzić Paweł Łakota!

• Blisko gola dla Radomiaka! Najpierw bramkarza obronił strzał Gąski, a dobitka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Po dośrodkowaniu Damiana Gąski środkowy obrońca Radomiaka zapewnia miejscowym po raz kolejny prowadzenie.

• GOOOOOL!!! 2:1 DLA RADOMIAKA!! RAPHAEL ROSSI!!

• Uderzenie Kiełbasy przechodzi nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Kiełbasa zdecydował się na strzał z linii pola karnego i po rykoszecie zaskoczył Mateusza Kochalskiego.

• GOOOOOL!! RÓWNIE SZYBKO ODPOWIADA RESOVIA!! 1:1 I STRZELCEM BARTŁOMIEJ KIEŁBASA!!

• Bramkarz Resovii obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce Angielskiego nie miał już szans.

• GOOOOOOL!!! BŁYSKAWICZNE OTWARCIE RADOMIAKA!! KAROL ANGIELSKI!!

• Początek spotkania.

• A w Radomiu o minimalizmie raczej nikt nie myśli, bo gracze Radomiaka są w bardzo dobrej formie. Wygrali dwa ostatnie spotkania, nie tracąc przy tym gola. Natomiast rzeszowianie od dwóch meczów nie wygrali, ale i tak są o krok od utrzymania w Fortuna 1 Lidze.

• Resovia rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowa jedenastka Radomiaka:

• W piątkowy wieczór GKS Tychy rzutem na taśmę pokonał Widzewa Łódź (2:0) i zepchnął piłkarzy Radomiaka Radom na 3. pozycję. Zawodnicy trenera Dariusza Banasika muszą więc zdobyć co najmniej jeden punkt z Resovią, by powrócić na pozycję wicelidera gwarantującą bezpośredni awans.

• W 32. kolejce Fortuna 1 Liga walczący o bezpośredni awans Radomiak Radom w sobotę o godzinie 19.10 zagra na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 z Resovią. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Radomiak Radom - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©K_kapica_afk

Mecz Radomiak Radom - Resovia ONLINE. W 32. kolejce Fortuna 1 Liga Radomiak Radom w sobotę o godzinie 19.10 zagra na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 z Resovią.

Mecz Radomiak Radom - Resovia ONLINE

W piątkowy wieczór GKS Tychy rzutem na taśmę pokonał Widzewa Łódź (2:0) i zepchnął piłkarzy Radomiaka Radom na 3. pozycję. Zawodnicy trenera Dariusza Banasika muszą więc zdobyć co najmniej jeden punkt z Resovią, by powrócić na pozycję wicelidera gwarantującą bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

W sobotę w zespole gospodarzy nie zagra pomocnik Filipe Nascimento, który pauzuje za żółte kartki. W ostatnim treningu nie wziął udziału narzekający na uraz Adam Banasiak.

Mecz Radomiak Radom - Resovia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać w tv mecz Radomiak Radom - Resovia na żywo? Mecz Radomiak - Resovia nie będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo online na platformie IPLA, ale bez komentarza i z jednej kamery. Tekstowa relacja na żywo z meczu Radomiak Radom - Resovia w GOL24.pl.