Mecz Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Koniec...

Mecz Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Koniec serii sięgającej listopada? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu piłkarzy Sandecji. A mamy już 81. minutę meczu. To chyba najwięcej mówi o dzisiejszej postawie gości.

• Ella Ken w miejsce Walskiego.

• Mikita za Jakubika.

• Kuźma za Pitera-Bućko oraz Małkowski za Chmiela.

• Fortes w pierwszej sytuacji bramkowej. Po dośrodkowaniu z prawej strony zawodnik Radomiaka uderzył piłkę głową, ale tuż nad bramką.

• Amancio Fortes wszedł na boisko za Leandro.

• Prochownik za Błanika.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, które nie znalazło adresata. Sandecja ma ogromne problemy, by w ogóle zagrozić bramce Kochalskiego.

• Żołądź za Kasprzaka.

• Napastnik Radomiaka po raz kolejny wykorzystał błąd rywali. Tym razem obrońcy nie porozumieli się z bramkarzem, który nie ruszył do podania. Sokół wybiegł przed rywala i wykorzystał pomyłkę.

• GOOOOOOL! DOMINIK SOKÓŁ!

• Wiele wskazuje na to, że Sandecja przerwie swoją znakomitą passę.

• GOL! LEANDRO Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny dla Radomiaka za faul na Kozaku!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kozak znów aktywny na skrzydle, ograł obrońcę rywali, ale zatrzymał się na kolejnym. Tylko rzut rożny.

• Za długie podanie do Kozaka, więc od bramki rozpocznie Pietrzkiewicz.

• Leandro leży na boisku po interwencji jednego z rywali.

• Kochalski nie musiał interweniować po drugim rzucie rożnym dla gości.

• Błanik ukarany kartką za ostre wejście w nogi rywala.

• Napastnik Radomiaka czyhał na błąd bramkarza Sandecji i ten mu się przytrafił. Sokół odebrał z łatwością piłkę i miał przed sobą już tylko pustą bramkę.

• GOOOOOOOL! DOMINIK SOKÓŁ!

• Za dyskusję z sędzią żółtą kartkę ogląda Cichocki.

• Piter-Bućko faulował Gąskę, za co otrzymał kartkę.

• Hajda wziął na swoje barki akcję zespołu, został sfaulowany i wywalczył rzut rożny tuż przed bramką rywali.

• Sandecja zyskała pierwszy rzut rożny, ale niewiele z niego wynikło.

• Boczek faulował rozpędzonego Sokoła, za co obejrzał kartkę.

• Kozak pokazał się z dobrej strony, Radomiak dwa razy wstrzelił futbolówkę w pole karne Sandecji, ale obrońcy dzielnie bronią dostępu do własnej bramki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Radomiak jest faworytem rewanżu. W przypadku wygranej zrówna się punktami z obecnie drugim GKS Tychy.

• Tym razem Sandecję czeka ciężkie zadanie, bo Radomiak liczy na bezpośredni awans do ekstraklasy. W zeszłej, zaległej kolejce przegrał 0:1 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Do spotkania doszło po kradzieży dwóch aut piłkarzy, w których byli zamieszani obywatele Francji, koledzy jednego z graczy.

• Sandecja ma pewne utrzymanie. Do końca rozgrywek walczy o jak najwyższe miejsce za czołówką. Jej seria jest niebywała: nie przegrała od 14 listopada, czyli w żadnym z sześciu meczów jesieni i jedenastu wiosny. Ostatnio rzutem na taśmę odprawiła z kwitkiem Koronę Kielce (2:1).

• Jeżeli gdzieś ma dobiec końca wspaniała seria gości to chyba w Radomiu, z którego ciężko zabrać punkty.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz!

©sandecja nowy sącz

Mecz Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Jeżeli gdzieś ma dobiec końca wspaniała seria gości to chyba w Radomiu, z którego ciężko zabrać punkty. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Tym razem Sandecję czeka ciężkie zadanie, bo Radomiak liczy na bezpośredni awans do ekstraklasy. W zeszłej, zaległej kolejce przegrał 0:1 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Do spotkania doszło po kradzieży dwóch aut piłkarzy, w których byli zamieszani obywatele Francji, koledzy jednego z graczy...

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Sandecja - Radomiak 1:1 (1 liga, 22.11.2020)

Mecz Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Mecz wyłącznie w internecie na stronie i w aplikacji IPLA TV (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10 - zapraszamy!