PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak - Śląsk ONLINE. Niemoc...

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak - Śląsk ONLINE. Niemoc strzelecka Rodomiaka trwa. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• KONIEC MECZU! RADOMIAK WYGRYWA 2:0!

• Maurides po raz drugi!!! GOOOOOOOOOOOOL!!!!

• Feliks wchodzi, Machado schodzi

• Radomiak obudził się w drugiej połowie. Gospodarze mają więcej strzałów niż goście. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego mają większe posiadanie piłki w drugiej części

• Koniec pierwszej połowy. Na relację z drugiej części zapraszamy za kilkanaście minut

• Genialny strzał Machado z woleja po rzucie rożnym. Broni Leszczyński!

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Semedo

• Nie tylko mecz nie zachwyca. Frekwencja także nie robi wrażenia...

• Sporo niedokładności w pierwszych minutach. Radomiak próbuje ataku pozycyjnego

• Zaczynamy mecz Radomiak Radom - Śląsk Wrocław!

• Piłkarze wychodzą na murawę

• Za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego!

• Mówi się, że dzisiejszy mecz może być ostatnim spotkaniem Mariusza Lewandowskiego na ławce trenerskiej. Stawka meczu Radomiak Radom - Śląsk Wrocław jest wysoka!

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Mimo ciągłych problemów i wyrastających jak grzyby po deszczu braków kadrowych Djurdevic nieźle sobie radzi z zestawianiem kadry na każdy mecz. - Przychodząc do Śląska, byłem pytany o transfery. Mówiłem wtedy, że jako trener muszę najpierw otworzyć i dobrze przejrzeć lodówkę, by dowiedzieć się, co w niej jest i co da się z tego upichcić, a dopiero potem mówić dyrektorowi sportowemu czy prezesowi, że brakuje nam tego, albo tamtego - tłumaczył dziennikarzom trener Djurdevic przed meczem z Radomiakiem.

• Radomiak ma za sobą przegrany mecz z Lechem Poznań 0:1. Po meczu trener Radomiaka, Mariusz Lewandowski najwięcej mówił o bramce, którą zdobył Lech, a właściwie o okolicznościach, w jakich ten gol został zdobyty. - Mówimy o regule fair play, ale to co zrobił w akcji bramkowej Gio... nasz zawodnik leżał, wszyscy wołali by wybić piłkę. Szkoda, że Lech właśnie w takiej sytuacji strzelił gola - skarżył się trener. W stolicy Wielkopolski Radomiak wrócił na tarczy, choć stracił tylko jedną bramkę. To ma się zmienić u siebie w starciu ze Śląskiem.

• Za 20 minut zapraszamy na relację LIVE z meczu Radomiak Radom - Śląsk Wrocław. Już teraz zaczynamy wstęp do tego spotkania!

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak - Śląsk ONLINE. W sobotnie popołudnie Ekstraklasa zawita do Radomia. Gospodarze mają za sobą złą passę - trzy ostatnie ligowe mecze to porażki, a w dodatku podopieczni Mariusza Lewandowskiego nie zdobyli w tych spotkaniach ani jednej bramki. Jak dodamy do tego niemal całą połowę przeciwko Wiśle Płock przed czterema tygodniami, to wychodzi ponad 300 minut bez strzelonego gola! Tą niemoc będą chcieli przełamać przeciwko drużynie Śląska, który ostatnio rozbił u siebie Górnika Zabrze 4:1. Będzie się działo! Gdzie oglądać mecz Radomiak - Śląsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Śląsk Wrocław ONLINE

Radomiak ma za sobą przegrany mecz z Lechem Poznań 0:1. Po meczu trener Radomiaka, Mariusz Lewandowski najwięcej mówił o bramce, którą zdobył Lech, a właściwie o okolicznościach, w jakich ten gol został zdobyty.
- Mówimy o regule fair play, ale to co zrobił w akcji bramkowej Gio... nasz zawodnik leżał, wszyscy wołali by wybić piłkę. Szkoda, że Lech właśnie w takiej sytuacji strzelił gola - skarżył się trener. W stolicy Wielkopolski Radomiak wrócił na tarczy, choć stracił tylko jedną bramkę. To ma się zmienić u siebie w starciu ze Śląskiem.

Radomiak mierzył się z plagą kontuzji, co z pewnością nie pomagało Lewandowskiemu. - Nie mógł zagrać Pedro zawieszony za czerwoną kartkę, zabrakło Abramowicza, naszego nominalnego lewego obrońcy, wypadł Nascimento i Feliks - wymieniał trener Radomiaka po meczu z Lechem. O ile pewny jest występ Daniela Pika, który w Poznaniu doznał urazu, to gra ze Śląskiem Abramowicza i Nascimento wciąż stoi pod znakiem zapytania.

- Walczymy o powrót na boisko Patricka Olsena - powiedział z kolei trener Śląska, Ivan Djurdevic. Szkoleniowiec wrocławian również ma ciężki orzech do zgryzienia słysząc sygnały alarmowe z gabinetów lekarskich. Problemy zdrowotne dotykają również Dennisa Jastrzembskiego, a nieobecny ostatnio Patryk Janasik może być rozpatrywany do meczu przeciwko Radomiakowi, choć pewnie nie na cały wymiar czasowy.

Mimo ciągłych problemów i wyrastających jak grzyby po deszczu braków kadrowych Djurdevic nieźle sobie radzi z zestawianiem kadry na każdy mecz. - Przychodząc do Śląska, byłem pytany o transfery. Mówiłem wtedy, że jako trener muszę najpierw otworzyć i dobrze przejrzeć lodówkę, by dowiedzieć się, co w niej jest i co da się z tego upichcić, a dopiero potem mówić dyrektorowi sportowemu czy prezesowi, że brakuje nam tego, albo tamtego. Łukasz Bejger był jak ta pizza trzymana w zamrażarce, po którą w pewnym momencie się sięga. Wcześniej grali inni, ale życie potoczyło się tak, że wypadli nam Patryk Janasik i Martin Konczkowski, przeszliśmy na ustawienie z trójką stoperów i potrzebowaliśmy wahadłowego. On już w przeszłości sprawdzał się w tej roli - tłumaczył dziennikarzom trener Djurdevic przed meczem z Radomiakiem.

Sędzią spotkania w Radomiu będzie Łukasz Kuźma, arbiter z Białegostoku. Pomagać mu będą Marcin Borkowski i Piotr Podbielski. Sędzią technicznym będzie Karol Iwanowicz, a za VAR odpowiadać będą Piotr Lasyk i Krzysztof Myrmus.

Przewidywane składy na mecz Radomiak - Śląsk:
Radomiak: Gabriel Kobylak - Mateusz Grzybek, Raphael Rossi, Mateusz Cichocki - Daniel Pik, Tiago Matos, Thabo Cele, Leandro - Roberto Alves, Luis Machado, Maurides.
Śląsk: Rafał Leszczyński - Konrad Poprawa, Diogo Verdasca, Daniel Leo Gretarsson - Patryk Janasik, Łukasz Bejger, Nahuel Leiva, Victor Garcia - John Yeboah, Erik Exposito, Petr Schwarz.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Śląsk:
Radomiak: Dawid Abramowicz, Felipe Nascimento, Damian Jakubik (kontuzje)
Śląsk: Adrian Bukowski, Patrick Olsen, Dennis Jastrzembski (kontuzje), Martin Konczkowski (występ wątpliwy)

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak - Śląsk TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w kodowanym kanale Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie mecz dostępny na stronie i aplikacji Canal+ Online a także Polsat Box Go. Spotkanie skomentuje duet Filip Surma - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:15 - zapraszamy!