PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Wisła Płock ONLINE. Gdzie...

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lider wróci na zwycięską ścieżkę?

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2022-09-10 17:30

Radomiak Radom

2

Wisła Płock

0

• Koniec spotkania! W drugim sobotnim meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom pokonał lidera, Wisłę Płock 2:0.

• Jeszcze jedna korekta w szeregach gospodarzy. Lisandro Semedo za Luisa Machado.

• Mamy kolejną zmianę w drużynie Radomiaka. Za zmęczonego Mauridesa pojawia się Dominik Sokół.

• Łukasz Sekulski podcina Kobylaka i otrzymuje żółtą kartkę.

• Damian Rasak kapitalnie strzela sprzed pola karnego, ale jeszcze lepiej w bramce zachowuje się Gabriel Kobylak, który do boku odbija piłkę.

• Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• I od razu po wejściu na boisko Tiago Matos trafia w poprzeczkę bramki gości!

• Kolejna zmiana również w szeregach Radomiaka. Tiago Matos za Filipe Nascimento.

• Za Mateusza Szwocha na boisku pojawił się także Filip Lesniak.

• Mamy zmianę w drużynie Wisły. Dawid Kocyła pojawia się na placu za Dominika Furmana.

• Obaj zawodnicy są jednak w stanie kontynuować grę.

• Poważne zderzenie graczy Radomiaka w pole karne. Gabriel Kobylak kolanem znokautował własnego obrońcę, Raphaela Rossiego.

• Zmienia również trener gości, Łukasz Sekulski za Kristiana Vallo.

• Druga korekta w szeregach gospodarzy. Schodzi Daniel Pik, a za niego pojawia się Luizao.

• Mamy zmianę w Radomiaku. Schodzi Alves, a w jego miejsce Leandro.

• Próba Alvesa z dystansu. Gradecki z problemami, ale ostatecznie chwyta piłkę

• Golkiper gości również ukarany żółtkiem.

• Sprzeczka pomiędzy Luisem Machado i Bartłomiej Gradeckim. Żółta kartka dla piłkarza Radomiaka.

• I od razu druga korekta w drużynie Pavola Stano. Damian Rasak za Marko Kolara.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Z boiska schodzi Michał Mokrzycki, a w jego miejsce pojawia się Mateusz Lewandowski.

• Mateusz Szwoch strzela w krótki róg bramki Kobylaka, ale futbolówka trafia tylko w boczną siatkę.

• Atomowe uderzenie Kristiana Vallo z dystansu, piłka trafia jednak w poprzeczkę! Dużo szczęścia ma Radomiak.

• Davo dobrze zgrywa do Michała Mokrzyckiego, ten strzela z pierwszej piłki, ale strzał blokuje Mateusz Grzybek.

• Nieudane dośrodkowanie Mateusza Grzybka przejmuje Maurides, wykłada futbolówkę Alvesowi, a ten finezyjnym uderzeniem pokonuje Gradeckiego.

• GOOOOOOL! Roberto Alves podwyższa prowadzenie Radomiaka!

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0.

• Daniel Pik z akcją z prawej strony boiska. Adam Chrzanowski wybija jednak piłkę, mamy rzut rożny.

• Mateusz Szwoch dobrze podaje do Michała Mokrzyckiego. Pomocnik Wisły strzela z pierwszej piłki, ale jego uderzenie jest jednak zablokowane, a futbolówkę pewnie chwyta Gabriel Kobylak.

• Luis Machado dopada do wybitej futbolówki i momentalnie strzela z woleja! Zawodnik Radomiaka minimalnie jednak chybi.

• Mocne wstrzelenie futbolówki w szesnastkę Wisły poprzez Daniela Pika. Spokojnie interweniuje jednak Bartłomiej Gradecki.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany został Pedro Justiniano.

• Rzut wolny dla Radomiaka. Luis Machado faulowany przez jednego z defensorów gości.

• Dośrodkowanie Aleksandra Pawlaka w szesnastkę. Futbolówkę spokojnie chwycił jednak Gabriel Kobylak.

• Kolejna akcja Radomiaka. Dawid Abramowicz świetnym podaniem obsłużył Filipe Nascimento. Pomocnik zdecydował się na strzał z dystansu, ale pozostawiło ono wiele do życzenia.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Wisłę. Próba podania w pole karne Davo została jednak zablokowana.

• Luis Machado zdecydował się na odważne uderzenie sprzed pola karnego. Niefortunnie kierunek lotu futbolówki zmienił Jakub Rzeźniczak, który pokonał własnego bramkarza.

• GOOOOL! Jakub Rzeźniczak niefortunnie trafia do własnej bramki!

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Filipe Nascimento ukarany kartonikiem po faulu taktycznym na Kristianie Vallo.

• Niebezpieczna wrzutka Thabo Cele w pole karne Wisły Płock. Ofiarna interwencja Steve Kapuadiego ratuje jednak gości.

• Dawid Abramowicz próbował minąć Jakuba Rzeźniczaka, lecz ten świetnym wślizgiem wybił futbolówkę, a przy okazji nabił jeszcze gracza gospodarzy, pozbawiając tym samym gospodarzy nawet rzutu rożnego.

• Odpowiedź Wisły. Aleksander Pawlak mocno dośrodkował w pole karne, lecz jego wrzutka została wybita przez jednego z defensorów gospodarzy.

• Roberto Alves strzela sprzed pola karnego, ale futbolówka przeleciała wysoko nad bramką Bartłomieja Gradeckiego.

• Rozpoczynamy spotkanie w Radomiu!

• Za chwilę rozpoczynamy spotkanie. Piłkarze obu drużyn są już na boisku.

• Taki skład natomiast wystawił trener Wisły, Pavol Stano:

• Tak prezentuje się 11-stka gospodarzy:

• Po raz ostatni obie drużyny mierzyły ze sobą się w poprzednim sezonie Ekstraklasy. W Płocku triumfowali gospodarze, którzy pokonali Radomiaka 1:0. W rewanżowym spotkaniu padł remis 1:1.

• Wisła natomiast przez pewien moment była rewelacją ligi i wygrywała mecz za meczem. Nafciarze nadal są liderem tabeli, lecz przewaga nad grupą pościgową się zmniejszyła, a ostatnie dwie potyczki podopiecznych Pavola Stano, to porażka i remis.

• Radomiak do tej pory gra w kratkę. W pewnym momencie podopieczni Mariusza Lewandowskiego notowali nawet serię trzech wygranych z rzędu, ale w ostatnich dwóch ponieśli porażki. Dziś przed własną publicznością gospodarze z pewnością będą chcieli zdobyć komplet punktów.

• Witamy serdecznie! W drugim sobotnim meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom przed własną publicznością podejmie Wisłę Płock. Na relację na żywo zaprasza Krzysztof Gajdur.

Radomiak - Wisła Płock LIVE! Lider wróci na zwycięską ścieżkę?

Radomiak - Wisła Płock LIVE! Lider wróci na zwycięską ścieżkę? ©Adam Jastrzębowski

Radomiak Radom - Wisła Płock ONLINE. Nafciarze pozycji lidera będą bronić w wyjazdowym starciu z Radomiakiem, który ostatnio poniósł dwie porażki. Początek meczu w sobotę o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz Radomiak - Wisła Płock na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Wisła Płock ONLINE

Radomiak plasuje się na wysokim siódmym miejscu, ale w dwóch poprzednich spotkaniach nie zdobył nawet punktu. Przegrał zarówno domowy mecz z Koroną Kielce (0:2), jak i wyjazdowe starcie z Legią Warszawa (0:1). W sobotę do Radomia przyjadą Nafciarze, którzy pozostają na czele tabeli, jednak drugą w tabeli Legię wyprzedzają jedynie stosunkiem bramek.

W zeszłej kolejce Wisła tylko zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1, co może oznaczać, że dostała zadyszki, bo wcześniej uległa w Łodzi Widzewowi.

Płocczanie w lipcu w każdym meczu strzelali rywalom minimum trzy gole i teraz na swoim koncie mają ich 20, najwięcej ze wszystkich drużyn PKO Ekstraklasy, ale w ostatnich dwóch meczach swój stan posiadania powiększyli jedynie o dwa trafienia. Na szczycie listy strzelców od 1. kolejki jest Davo, który zaliczył już siedem trafień. To więcej niż Warta Poznań, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław czy Lechia Gdańsk.

Drużynie Pavola Stano w najbliższych meczach nie pomoże Rafał Wolski. Komisja Ligi zdyskwalifikowała piłkarza na cztery mecze za czerwoną kartką, którą otrzymał za faul na Eriku Janży.

Spotkanie poprowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. W wozie VAR zasiądą Krzysztof Jakubik oraz Radosław Siejka.

Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka: - Nastroje są w porządku, pomimo, że po meczu z Legią czuliśmy niedosyt. Brak Rafała Wolskiego będzie dużym osłabieniem dla Wisły Płock, mimo to, oprócz niego w kadrze płockiej drużyny jest wielu zawodników, którzy potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką. Po dwóch porażkach mamy w sobie sportową złość i za wszelką cenę chcemy zdobyć trzy punkty.

Pavol Stano, trener Wisły Płock: - Radomiak ma bardzo fajne indywidualności, dobrych technicznie zawodników i na tym może przeciwnik opierać swoją grę. Oni dobrze wychodzą do przodu, więc musimy wyeliminować ofensywę, a przede wszystkim wykorzystać niedociągnięcia w defensywie. Zobaczymy, jak to się uda.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Wisła Płock
Radomiak: Damian Jakubik.

Wisła Płock: Rafał Wolski, Damian Warchoł.

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Radomiak Radom - Wisła Płock 1:1 (Ekstraklasa, 07.02.2022)
Wisła Płock - Radomiak Radom 1:0 (Ekstraklasa, 09.08.2021)

Radomiak Radom - Wisła Płock transmisja tv i stream online
Transmisja na żywo z meczu Radomiak - Wisła Płock w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Komentują Marcin Rosłoń oraz Michał Trela. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Radomiak Radom - Wisła Płock transmisja