Radomiak - Zagłębie Sosnowiec LIVE, NA ŻYWO, WYNIK,...

Radomiak - Zagłębie Sosnowiec LIVE, NA ŻYWO, WYNIK, TRANSMISJA, ONLINE Debiut trenera Kazimierza Moskala na ławce Zagłębia

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2020-11-14 13:00

Radomiak Radom

0

Zagłębie Sosnowiec

0

• Paweł Pskit gwiżdże po raz ostatni! Zagłębie Sosnowiec w debiucie Kazimierza Moskala zremisowało z Radomiakiem Radom 0:0.

• Adam Banasiak dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Na posterunku był Kacper Chorążka.

• Druga połowa potrwa co najmniej pięć minut dłużej.

• Maciej Świdzikowski wszedł w miejsce Miłosza Kozaka.

• Podwójna zmiana w Radomiaku. Morimakan Diane wszedł w miejsce Leandro.

• Mateusz Szwed faulował Adama Banasiaka. Żółta kartka dla zawodnika Zagłębia.

• Główkował Olaf Nowak po centrze Mateusza Szweda z prawej flanki. Broni Mateusz Kochalski.

• Goncalo Gregorio opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Olaf Nowak.

• Szymon Pawłowski faulował Michała Kaputa. Żółta kartka dla zawodnika gości.

• Patryk Małecki dopadł do piłki w polu karnym i zagrał wzdłuż bramki. W pobliżu był Szymon Pawłowski, ale nie zdołał jej trącić.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Mateusz Szwed wszedł w miejsce Filipa Karbowego.

• Martim Maia pojawił się na boisku w miejsce Patryka Mularczyka.

• Patryk Małecki płasko dośrodkował w pole karne. Na posterunku Mateusz Kochalski.

• Adam Banasiak zastąpił Karola Angielskiego.

• Czerwona kartka dla Damiana Jakubika za kopnięcie w głowę Dawida Gojnego.

• Kontratak Radomiaka. Dawid Gojny zablokował groźny strzał Damiana Jakubika.

• Bardzo mało płynnej gry. Mnożą się faule, więc sędzia co chwilę używa gwizdka.

• Zderzyli się ze sobą Miłosz Kozak i Joao Oliveira. Przerwa w grze.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Zmiana w Radomiaku. Karol Podliński wszedł w miejsce Scheidta.

• Koniec pierwszej polowy! Do przerwy Radomiak bezbramkowo remisuje z Zagłębiem.

• Joao Oliveira faulował Michała Kaput i obejrzał żółtą kartkę.

• Wybita po rzucie rożnym piłka trafiła do Filipa Karbowego. Pomocnik Zagłębia ostemplował słupek!

• Pierwszy raz arbiter sięgnął do kieszonki. Artur Bogusz został napomniany żółtą kartką.

• Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka po dośrodkowaniu Dawida Gojnego z rzutu rożnego. Wyjaśnił sytuację Scheidt.

• Po wrzutce z rzutu rożnego główkował Mateusz Bodzioch. Piłka w rękach Kacpra Chorążki.

• Mocny strzał Karola Angielskiego z dość ostrego kąta. Kacper Chorążka odbił piłkę na rzut rożny.

• Piłka po rzucie rożnym wylądowała w bramce Zagłębia. Arbiter odgwizdał faul na Chorążce i nie uznał trafienia.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła do Miłosza Kozaka. Strzał pomocnika gospodarzy został zablokowany.

• Po rzucie rożnym próbował główkować Mateusz Bodzioch. Piłka obok bramki.

• Kacper Chorążka łapie piłkę po uderzeniu jednego z zawodników Radomiaka.

• Spotkanie w Radomiu już się rozpoczęło! Gramy!

• Spotkanie Radomiak - Zagłębie poprowadzi sędzia Paweł Pskit ze Zgierza.

• Konfrontacja Radomiaka z Zagłębiem ma kilka ważnych podtekstów. Obecny szkoleniowiec zielonych Dariusz Banasik, pracował w sosnowieckim klubie. Z Zagłębia do Radomiaka trafiło dwóch piłkarzy, obrońcy Mateusz Cichocki i Adam Banasiak.

• W poniedziałek Kazimierz Moskal został nowym trenerem Zagłębia, podpisując kontrakt do końca sezonu, z opcją przedłużenia o rok. Wcześniej pracował w ŁKS-ie Łódź, z którego został zwolniony w maju. - Ten czas, który spędziłem bez pracy, to zdecydowanie za dużo - przyznał Moskal po przejęciu Zagłębia.

• Wyjściowy skład Zagłębia Sosnowiec:

• Oto podstawowa jedenastka Radomiaka Radom:

• W starciu z Radomiakiem Kazimierz Moskal zadebiutuje na trenerskiej ławce Zagłębia Sosnowiec. Jak sosnowiczanie poradzą sobie w obliczu kryzysu i spotkania z trudnym przeciwnikiem? Witamy w relacji LIVE!

Dziennik Zachodni

17.06.2020. Zagłębie Sosnowiec - Radomiak 2:2
1/10
przejdź do galerii

17.06.2020. Zagłębie Sosnowiec - Radomiak 2:2 ©Arkadiusz Gola

W sobotę 14.11.2020 r. w meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie zagra na wyjeździe z Radomiakiem. Początek spotkania o godz. 13. W roli trenera Zagłębia zadebiutuje Kazimierz Moskal. TUTAJ na dziennikachodni.pl prowadzona będzie relacja LIVE z meczu Radomiak - Zagłębie.
Zagłębie dziś w takim składzie:

Tak zapowiadaliśmy ten mecz
Kazimierz Moskal z wysokości trybun oglądał porażkę Zagłębia z Koroną Kielce 1:3.
Sosnowiczan tymczasowo prowadził Łukasz Matusiak. Po przegranej z Resovią 0:2 pracę w Zagłębiu stracił Krzysztof Dębek. W sumie zespół z Sosnowca ma przegrane trzy mecze z rzędu - wcześniej jeszcze w Bełchatowie z GKS-em 0:1.

RADOMIAK - ZAGŁĘBIE LIVE

9 listopada 2020 r. Kazimierz Moskal został nowym trenerem Zagłębia, podpisując kontrakt do końca sezonu, z opcją przedłużenia o rok. Wcześniej pracował w ŁKS-ie Łódź, z którego został zwolniony w maju.

- Ten czas, który spędziłem bez pracy, to zdecydowanie za dużo - przyznał Moskal. - Wierzę, że zespół Zagłębia ma potencjał. Jest kilku bardzo znanych zawodników, którzy występowali na najwyższym poziomie w polskiej lidze. Naprawdę więc wierzę w to, że uda mi się przede wszystkim wydobyć ten potencjał z tych zawodników.

RADOMIAK - ZAGŁĘBIE NA ŻYWO

Trener Moskal 10 listopada poprowadził pierwszy trening Zagłębia.

- Ci ludzie, którzy są w klubie dostaną szansę pokazania się - zapowiedział. - Ja chcę zobaczyć, jak oni pracują, jak się zachowują, no i przede wszystkim jak grają. Zostało nam tak naprawdę niewiele czasu do zakończenia tej pierwszej rundy i nie mamy też czasu, aby coś wielkiego zrobić, bo za chwilę będą mecze co trzy dni. Największym problemem jest to, że nie będzie czasu na pracę, będziemy musieli czekać do zimy. Wierzę jednak, że w tych meczach, które nam zostały uda się zdobyć taką liczbę punktów, która da nam odrobinę spokoju i wiary.

RADOMIAK - ZAGŁĘBIE WYNIK

W sobotę sosnowiczanie zagrają w Radomiu z Radomiakiem. Debiut nowego trenera wypadnie z wymagającym przeciwnikiem...

- Patrząc na kalendarz rozgrywek, to każdy mecz można określić, że jest z wymagającym rywalem. Ten ostatni był przecież z Koroną, teraz będzie Radomiak, za chwilę Arka Gdynia, więc nie ma łatwych meczów. Jest wiele zespołów, które coś znaczyły w polskiej lidze, albo w ostatnim czasie grały w Ekstraklasie - skwitował Kazimierz Moskal.

RADOMIAK - ZAGŁĘBIE ONLINE

Po trzech porażkach z rzędu kibice Zagłębia chcieliby, aby ich zespół zaczął lepiej grać i przede wszystkim zdobywać punkty.

- Wiele zależy od tego jak zaczniemy rozgrywki pod moim przewodnictwem - przyznał trener Moskal. - Najważniejsze będzie to, aby przetrwać ten trudny okres, bo nie mamy czasu na pracę, a później nie zamierzam odchodzić o swojej filozofii. Chciałbym, aby gra Zagłębia wyglądała przyjemnie, żeby fajnie się nią oglądało i będę chciał doprowadzić do tego, aby zespół grał ofensywnie. Bo wydaje mi się, że to jest cała istota piłki.

RADOMIAK - ZAGŁĘBIE TRANSMISJA

Zagłębie zagra z Radomiakiem 13. raz w historii. 7 razy wygrywał zespół z Sosnowca, były 4 remisy i raz lepsza była drużyna z Radomia. W sezonie 2019/2020 Radomiak wygrał u siebie z Zagłębiem 2:1. W rewanżu na Stadionie Ludowym w czerwcu był remis 2:2. Obecnie Radomiak ma 17 punktów, a Zagłębie tylko 7.

Sędzią spotkania w Radomiu będzie Paweł Pskit (Łódź).

Mecz Radomiak - Zagłębie nie znalazł się w planie transmisji Polsatu Sport. Można go zobaczyć za darmo, online, bez komentarza TUTAJ