Rafał Grzyb po meczu Lech - Jagiellonia: Dzięki zmianom odnieśliśmy zwycięstwo

red
brak
PKO Ekstraklasa. Lech Poznań prowadził do przerwy 2:1 z Jagiellonią. W drugiej połowie goście ułatwili Kolejorzowi zadanie, bo Błażej Augustyn otrzymał czerwoną kartkę. Mimo tak sprzyjających okoliczności, to białostoczanie okazali się drużyną zwycięską. - Gratuluję drużynie, bo do końca grając w 10 stwarzaliśmy sytuacje - mówił Rafał Grzyb, szkoleniowiec Jagi.

- Gratuluję drużynie, bo do końca grając w 10 stwarzaliśmy sytuacje. Lech ma w zespole bardzo dobrych jakościowo zawodników, w pierwszej połowie napsuł nam dużo krwi, straciliśmy 2 gole. To Lech kontrolował to spotkanie, czerwona kartka zmieniła oblicze meczu, musieliśmy się bronić. Dzięki zmianom odnieśliśmy zwycięstwo - mówił po meczu Rafał Grzyb.

Po sobotnich meczach Lech Poznań pozostał na 9. miejscu w tabeli, a Jagiellonia wyprzedziła Wartę Poznań i wskoczyła na 10. lokatę.

Atrakcyjność meczu: 9/10
Piłkarz meczu: Fedor Cernych

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Obecnie rozegraliśmy już cztery kolejki rundy wiosennej. Do końca sezonu pozostało ich 12, ale to nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 24 lutego to ostatni dzień okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...