Raków Częstochowa

2

GKS Katowice

0

• Koniec meczu! Raków wygrywa z GKS-em 2:0 po golach Formelli i Kuna! Obejrzeliśmy bardzo dobre spotkanie przy Limanowskiego. Dziękujemy za uwagę!

• Żółta kartka dla Midzierskiego.

• Piłkarze Rakowa nie spieszą się. Wycofali piłkę i zaczęli grać na czas.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Ostatnia zmiana w Rakowie. Zszedł Radwański, wszedł Listkowski.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie Katowice. Zszedł Błąd, wszedł Łyszczarz.

• Druga zmiana w Rakowie. Schodzi Mondek, a w jego miejsce melduje się Petrasek.

• Zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł Rumin, a w jego miejsce zameldował się Andrzejczak.

• Kontratak Rakowa, Kun wyszedł sam na sam z Pawełkiem i pokonał golkipera GieKSy! Gospodarze prowadzą 2:0.

• GOL! Raków podwyższa prowadzenie! Strzelcem gola Kun!

• Żółta kartka dla Kurowskiego za dyskusje.

• Niecelny strzał Piesia, jednak piłka przeszła po nodze jednego z obrońców Rakowa i GKS ma rzut rożny.

• Aut dla Rakowa. Piłkę na boisko wrzuci Kasperkiewicz.

• Groźne uderzenie Woźniaka z rzutu wolnego, ale minimalnie nad poprzeczką bramki Gliwy!

• Żółta kartka dla Góry.

• 3954 kibiców pojawiło się dziś na Limanowskiego!

• Kun napomniany żółtą kartką.

• Faul na jednym z zawodników GKS-u. Goście mają rzut wolny.

• Okazja dla GKS-u, jednak Woźniaka uprzedził Gliwa.

• Pierwsza zmiana w zespole z Częstochowy. Zszedł Formella, wszedł Domański.

• Piłkarze GKS-u domagali się odgwizdania zagrania ręką w polu karnym i podyktowania rzutu karnego, lecz arbiter nie reaguje i nakazuje grać dalej.

• Dwie, dobre akcje Rakowa z rzędu! Najpierw obrońcy gości na chwilę wybili piłkę, a potem jeden z piłkarzy Rakowa oddał strzał głową, ale prosto w ręce Pawełka!

• Rzut rożny dla gości. Niecelnie główkuje Lisowski.

• Strata piłki przez Kasperkiewicza. Piłka dla gości.

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u. Zszedł Bronisławski, a w jego miejsce na murawie melduje się David Anon.

• W słupek trafił Piesio. Goście nie odpuszczają i szukają wyrównania.

• Słupek ratuje Raków przed utratą bramki!

• Kun wrzuca piłkę w pole karne, jednak ta opuszcza boisko. Od bramki rozpocznie Pawełek.

• Schwarz wznowi grę wrzutem z autu.

• Faul na Lewickim. Napastnik gospodarzy dał radę sam podnieść się z murawy.

• Mondek chciał zagrać do Lewickiego, ale zrobił to za mocno i piłkę złapał Pawełek.

• Na pozycji spalonej został złapany Kun.

• W pole karne dośrodkowywał Kun, piłka trafiła do Lewickiego, który zdecydował się na oddanie strzału, lecz został zablokowany!

• Rzut wolny dla GKS-u! Błąd chciał zrobić to samo, co w ostatnim meczu przy Bukowej z Wigrami, lecz strzela minimalnie obok słupka bramki Gliwy!

• Przypominamy, że arbitrem dzisiejszego spotkania jest Tomasz Wajda z Żywca.

• Obie drużyny wróciły na boisko w takich samych składach.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Raków prowadzi z GKS-em 1:0 po golu Formelli z 40. minuty. Oglądamy naprawdę dobre widowisko na Limanowskiego! Do Częstochowy wrócimy za kwadrans!

• Dobra interwencja Gliwy.

• Szybko chciał odpowiedzieć Bronisławski, lecz jego strzał został zablokowany.

• Góra dośrodkował w pole karne, piłkę przechwycił Lewicki, który oszukał Pawełka, a Formella wpakował futbolówkę do bramki!

• GOL! Formella wyprowadza Raków na prowadzenie!

• Strzela Sapała, jednak prosto w Pawełka.

• Na strzał z dystansu decyduje się Kurowski. Bardzo niecelna i nieudana próba.

• Raków znów w ataku, jednak piłka nie dotarła do Kuna.

• Rzut wolny dla GKS-u po faulu na Woźniaku. Piłkę ustawił Błąd, ale tym razem bez większego zagrożenia pod bramką Gliwy.

• Drybluje Kun, piłkę na aut wybija Kurowski.

• Mondek zgrywa do Kuna. Niecelnie. Strata piłki przez gospodarzy.

• Piesio strzela z dystansu. Pewnie Gliwa.

• Kolejna szansa przed Rakowem! Mondek nie trafia w sytuacji sam na sam z Pawełkiem!

• Szansa przed Rakowem! Bardzo dobre dośrodkowanie Kuna przeciął jeden z zawodników GKS-u!

• Kurowski uderza z dystansu, ale jego strzał został zablokowany.

• Żółta kartka dla Rumina.

• Świetna okazja przed Ruminem, ale tym razem wykazał się Gliwa! Broni golkiper Rakowa!

• Kolejna szansa przed graczami Rakowa. W polu karnym czujny Pawełek łapie piłkę i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Na spalonym Lewicki.

• Uderzenie Formelli, jednak zawodnik Rakowa trafia w swojego kolegę.

• Dośrodkowanie Woźniaka z lewej strony, radzą sobie obrońcy GKS-u Katowice.

• Mocny strzał Sapały z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką Pawełka.

• Faul na piłkarzu Rakowa, arbiter przyznał rzut wolny. W pole karne dośrodkowuje Kun, lecz radzą sobie obrońcy GKS-u.

• To powinien być gol! Mondek sam na sam z Pawełkiem, ale lepszy okazał się golkiper GieKSy!

• Rajd Kuna przerwany przez obrońców GKS-u.

• Pawełek wybija na aut.

• Na spalonym został złapany Radwański.

• Zaczynamy spotkanie!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut.

• Na ławce GieKSy znalazł się Wawrzyniak.

• Tak zagra GKS Katowice.

• Skład gospodarzy.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi. Raków Częstochowa podejmie GKS Katowice.