Raków Częstochowa - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Ciekawe starcie pod Jasną Górą

0

GKS Tychy

0

• Koniec mecz. Raków zremisował 0:0 z GKS-em.

• Jeszcze strzał Lewickiego, ale nic już z tego nie będzie. Za chwilę ostatni gwizdek w meczu...

• Bardzo dobre zachowanie Jałochy! On także ma dzisiaj swój dzień. Uderzał Malinowski.

• Arbiter z Białegostoku doliczył aż pięć minut.

• Żółtą kartką ukarany Jakub Piątek.

• Młody Wróblewski opuścił plac gry. Za niego Domański.

• Szumski wyrasta na bohatera Rakowa w tym meczu. Znowu poradził sobie z groźną próbą. Uderzał Vojtus.

• Murawę opuścił Kowalczyk. Za niego wszedł Sołowiej.

• Jest kartka dla Biernata. Niepotrzebnie wdał się w dyskusję z arbitrem.

• Dobra interwencja Mańki. Asekurował kolegów z pola i swojego bramkarza.

• Szumski! Ważna interwencja po groźnym strzale Vojtusa! To mogła być bramka dla GKS-u.

• Na boisku nie ma już Kacpra Piątka. Zmienił go Monterde.

• Figiel trafił do notesu sędziego. Żółta kartka.

• Malinowski w miejsce Bartla.

• Na boisku dzieje się bardzo niewiele... Został ostatni kwadrans.

• Mało konkretów z obu stron. Przed chwilą sfaulowany został Grzeszczyk.

• A w drugiej ekipie Grzybek w miejsce Abramowicza.

• Mamy pierwszą roszadę. Lewicki wszedł za Musiolika.

• Tak wygląda transparent na stadionie Rakowa:

• Aktywny jest dzisiaj Wróblewski. Przed chwilą zdecydował się na strzał. Piłka przeszła obok słupka.

• Godzina gry za nami. Lepsze wrażenie sprawia Raków. Natomiast ostatnie minuty niezbyt ciekawe.

• Jałocha interweniuje daleko od linii i nie ręką, ani nogą, lecz głową! Ale skutecznie.

• Mamy chwilę przerwy w grze. Ucierpiał jeden z graczy Rakowa.

• Uwaga! W odpowiedzi Raków, ale Góra został zatrzymany przez Jałochę. A do notesu sędziego trafił Abramowicz. Żółta kartka.

• Niecelnie kopnął także Grzeszczyk. GKS z trochę innym nastawieniem rozpoczął tę połowę. Może faktycznie coś wskóra?

• Chyba pierwszy raz w tym meczu na uderzenie zdecydował się Vojtus. Uderzył obok bramki. Piłka przy nodze Szumskiego.

• GKS przedostaje się na połowę Rakowa. Sfaulowany został Vojtus.

• Gramy dalej w Częstochowie. W składach obu drużyn nie doszło do zmian.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie goli bramek. Lepsze sytuacje miał Raków, ale żadnej nie wykorzystał. Wracamy za kwadrans.

• Jałocha znowu ratuje swój zespół.

• To mogła być bramka do szatni! Jałocha dobrze interweniuje po jednym ze strzałów.

• Po rożnym skacze Musiolik. Nie ma gola.

• Raków dalej atakuje. Kibice nagrodzili Bartla za szarżę na skrzydle.

• Trybuny wyzywają sędziego... Marciniaka. Mają do niego żal za pracę podczas półfinału Pucharu Polski z Lechią Gdańsk (0:1). Jest transparent o "drukarni roku".

• Spiker apeluje o kulturalny doping. Na boisku ostatnie minuty pod znakiem walki o środek pola. Do zakończenia pierwszej odsłony pozostało około 8-9 minut.

• Brakuje dokładności w atakach Rakowa.

• Kolejny strzał ze strony Rakowa. Bez powodzenia tym razem Kun. Na trybunach jęk zawodu.

• Bartl... Zła decyzja w okolicach szesnastki. Podał niecelnie. Piłka znowu w rękach Jałochy.

• Kolejna szansa dla Rakowa. I co? I znowu nic. Defensywa gości uratowała się w ostatniej chwili.

• Figiel. Niezła próba, ale Jałocha na posterunku.

• "Hej Raków gol" - skandują kibice. Na stadionie są obecni również sympatycy z Tychów. Jest ich jednak niewielu.

• I jeszcze jedna akcja Kuna. Piłka została wrzucona przez niego w pole karne, ale nie nabiegł na nią żaden z zawodników Rakowa.

• Kun nie rezygnuje z ataków. Znowu jednak został powstrzymany.

• Szumski zachował spokój po uderzeniu GKS-u. Piłka zresztą nie zmierzała w kierunku siatki.

• I nie ma bramki dla Rakowa. Kun próbował zagrać w kierunku Musiolika. Niewiele się pomylił!

• Czekamy aż to spotkanie nabierze rumieńców. Pierwsze akcje zapowiadały się nieźle, ale zostały skasowane przez obrońców. Chwilę temu dobrze interweniował Biernat.

• Figiel wrzuca, lecz do nikogo. Kibice Rakowa głośno wspierają swój zespół.

• Wróblewski! Kolejne dobre wejście, ale zamiast gola jest tylko rzut rożny.

• No i mamy kolejny ofsajd. Znowu został złapany jeden z graczy Rakowa.

• Na spalonym złapany Szczepański.

• Raków na razie bez powodzenia. Pierwsza akcja została przerwana przez rywali. Nie wyszło również dośrodkowanie.

• GKS ofensywnie. Chce dzisiaj wykorzystać problemy kadrowe Rakowa. Przed chwilą uderzał Steblecki, lecz bez powodzenia.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Zawody prowadzi sędzia Konrad Kiełczewski z Białegostoku.

• Jesienią w bezpośrednim meczu nie zobaczyliśmy bramek. Do tej pory Raków zgromadził w lidze aż o 22 punkty więcej od GKS-u.

• GKS pochwalmy za dobrą serię. Zespół z Tych wygrał wszystkie cztery ostatnie mecze. Na rozkładzie ma m.in. Sandecję Nowy Sącz (3:1).

• Raków odrobinę spuścił z tonu. W poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 0:2.

• Dla tyszan to drugi mecz w tym tygodniu. 1 maja podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rozegrali bowiem awansem spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie. Wygrali 2:1.

• Za kwadrans rozpocznie się mecz na boisku lidera Fortuna 1 Ligi. Raków, który zagra dzisiaj bez kilku swoich czołowych graczy, zmierzy się z piątym zespołem aktualnej tabeli.

red

©Fot. Polska Press

Raków Częstochowa - GKS Tychy ONLINE. O godz. 19.00 na stadionie w Częstochowie odbędzie się derbowy pojedynek zespołów, które wiosną identycznie punktują. Zespół z Tychów z pewnością będzie chciał wygrać z nowym beniaminkiem Lotto Ekstrklasy. Relacja LIVE w GOL24.PL!

Raków Częstochowa - GKS Tychy ONLINE

Od kilku miesięcy przewidywano awans zespołu z Częstochowy. Podopieczni trenera Marka Papszuna zdecydowanie wyróżniali się w lidze i promocja do Lotto Ekstraklasy nikogo nie zaskoczyła. Dodatkowo warto podkreślić świetną dyspozycję w Pucharze Polski, w którym odpadli po półfinałowym starciu z późniejszym triumfatorem - Lechią Gdańsk.

W poprzedniej kolejce zespół spod Jasnej Góry udał się do Łodzi na mecz z wiceliderem.
ŁKS postawił trudne warunki i zasłużenie wygrał, choć po graczach Rakowa było widać, że po awansie lekko spuścili z tonu. Teraz będą gościć zespół GKS-u Tychy, który znajduje się w wyśmienitej formie. Wystarczy zaznaczyć, że wygrał ostatnie cztery z pięciu spotkań.

Tyszanie o kilku sezonów są stawiani w gronie drużyn, które będą się liczyć w walce o awans do Lotto Ekstraklasy. Jednak zazwyczaj już w rundzie jesiennej te marzenia trzeba odkładać na przyszły sezon. Tak jest i w obecnym, bowiem GKS na wiosną, a GKS na jesień to dwie różne drużyny. W czym tkwi problem? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być kluczem to dalszego rozwoju klubu.

W rozegranym awansem meczu GKS Tychy pokonał GKS Jastrzębie 2:1. Po tym meczu tyszanie awansowali na piąte miejsce w tabeli. Na Stadionie Miejskim w Tychach w czwartek rozpoczęła się wymiana murawy, która będzie służyła uczestnikom mistrzostw świata U20. Dlatego GKS sezon zakończy meczem w Chojnicach.

Raków Częstochowa - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej ze spotkania Raków Częstochowa - GKS Tychy. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek spotkania o godz. 19:00.