Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Raków jako gospodarz nie przegrywa

• Alomerović również opóźnia grę.

• Puerto zastępuje Nasticia, który ma problem z dokończeniem meczu.

• Doliczone siedem minut.

• Ofensywna zmiana w zespole Rakowa. Sorescu w miejsce Racovitana.

• Jaga broni wyniku. Gual dostał kartkę za opóźnianie gry.

• Co za pościg Jagiellonii! Jesus Imaz mocno uderzył na bramkę po rzucie rożnym. Hiszpan schował się na dalszym słupku i pokonał z ostrego kąta Trelowskiego!

• GOOOOOOOL! JESUS IMAZ!

• Posypały się żółte kartki. Tym razem ukaranym defensor gospodarzy, Zoran Arsenić.

• Kilka chwil wcześniej napomniany żółtą kartką inny z Jagiellończyków, Bogdan Tiru.

• Nene faulował tuż przed własnym polu karnym.

• Ivi Lopez zastąpił Wdowiaka.

• Papanikolau zastąpił Gwilię.

• Za faul upomniany również Prikryl.

• Racovitan z kartką za ostry faul na przeciwniku.

• Łaski w miejsce Cernycha i Pospisil za Romanczuka.

• Kibice Rakowa zadymili stadion. Mamy przerwę w grze.

• Ruszają mocno goście. Czy Raków wytrzyma z jedną bramką przewagi?

• Fantastyczne trafienie zmiennika. Nene dostał podanie blisko linii pola karnego i uderzył mocno na bramkę. Trelowski był niemal bez szans!

• GOOOOOOOL! NENE!

• Koczerhin w miejsce Nowaka i Musiolik w miejsce Piaseckiego.

• Kolejna akcja piłkarzy gospodarzy, ale Nowak był złapany na spalonym.

• Wdowiak huknął na bramkę po podaniu Piaseckiego. Nie ma jednak bramki.

• Dłuższa przerwa w grze. Mieliśmy obawę o zdrowie Szymona Czyża po starciu z piłkarzem Jagiellonii.

• Piłka w siatce Rakowa, ale strzelający Imaz był na spalonym!

• W przerwie doszło do zmiany. Nene za Bidę.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wzorowa kontra Jagiellonii. Zespół Macieja Stolarczyka ruszył z własnego narożnika boiska. Pięć szybkich podań na maksymalnie dwa kontakty. Gual poprowadził piłkę przed pole karne, zagrał do niepilnowanego Imaza, lecz jego uderzenie z 18 metrów zostało zablokowane.

• Mocny akcent na koniec pierwszej połowy. Arsenić zabrał piłkę Gualowi, Nowak zagrał wysoko do Wdowiaka, ale w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek Alomerović.

• Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy.

• Kun ostro faulowany przez Romanczuka. Słuszna kartka.

• Znów głębokie dośrodkowanie Nasticia. Od bramki wznowi Trelowski.

• Ciekawa akcja Jagiellonii, ale szybko zabrał piłkę Arsenić. Rozpoczął kontrę, która została przerwana dopiero przed polem karnym gości. Dobra interwencja Nasticia.

• Indywidualna akcja Imaza, po której Hiszpan wywalczył tylko wrzut z autu.

• Dośrodkowanie Wdowika z rzutu wolnego, ale Skrzypczak przegrał pojedynek główkowy. Piłka wróciła do Nasticia, który od razu chciał zagrać wysoko do Prikryla. Uderzenie głową nie sprawiło żadnych problemów Trelowskiemu.

• Raków mógł wyjść z kontrą trzech na dwóch, ale Piasecki stanął jak wryty z piłką i nawet nie zdołał celnie podać. Stracił futbolówkę i jeszcze ratował się faulem.

• Gual chciał od razu do Cernycha. Dobre podanie z pierwszej piłki, ale zorientował się w tym Trelowski i wyszedł do futbolówki.

• Prikryl zgrał głową do Alomerovicia. Akcja Rakowa nieudana.

• Niedokładna wrzutka Kuna do Piaseckiego. Alomerović wznowił grę fatalnie. Kolejne za mocne dogranie na napastnika Jagiellonii.

• Imaz za mocno zagrał na skrzydło do Bidy. Piłka zdążyła opuścić boisko.

• Znakomicie atakują gospodarze. Kolejna, składna i szybka akcja Rakowa. Gwilia do Tudora, ten do Piaseckiego. Tylko zablokowanie strzału przeszkodziło podopiecznym Marka Papszuna w zdobyciu trzeciej bramki.

• Trelowski pewnie wyłapał piłkę po wrzutce z lewego skrzydła.

• Teraz kolejna okazja gospodarzy. Tudor zagrał przed pole karne do Arsenicia, ale ten źle sobie przyjął i nie miał już z czego uderzyć. Nadal 2:0.

• Sytuacja była jeszcze sprawdzana na VAR. Z pewnością w kontekście pozycji spalonej Piaseckiego lub Czyża. Mamy jednak uznanego gola.

• Co za kuriozalna sytuacja! Szymon Czyż dwukrotnie zagrał "na ścianę" do Piaseckiego. Napastnik Rakowa odwrócił się z piłką, minął Skrzypczaka zakładając mu "siatkę" i uderzył obok Alomerovicia, lecz trafił tylko w słupek. Nabiegający Bojan Nastić chciał wybić futbolówkę, ale wpakował ją prosto do własnej bramki.

• GOL SAMOBÓJCZY! BOJAN NASTIĆ!

• W odpowiedzi Marc Gual, który mocno wypuścił sobie piłkę. Otoczyło go dwóch obrońców i nic nie wyszło z tej akcji.

• Dwa idealne zagrania po ziemi otworzyły drogę Nowakowi do bramki! Najpierw Czyż mija rywala i płasko zagrywa do Piaseckiego. Ten odwrócił się w stronę bramki i podał idealnie w tempo do wychodzącego za linię obrony Bartoszowi Nowakowi. Nowy nabytek częstochowian trafia w sytuacji sam na sam. Szybkie otwarcie wyniku na boisku wicemistrza Polski.

• GOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK!

• Arsenić ostro fauluje Bidę, który czekał na piłkę, by uruchomić kontrę.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Piasecki dostał piłkę z autu, dopadł do linii końcowej i chciał płasko dośrodkować, lecz złapał piłkę Alomerović.

• Zaczynamy spotkanie!

• Przed ekipą Macieja Stolarczyka bardzo trudne, biorąc pod uwagę to, w jakiej dyspozycji znajduje się zespół z Białegostoku. Po czterech meczach "Jaga" ma tylko trzy punkty, które zapewniła im wygrana na inaugurację sezonu z Piastem Gliwice. Od tamtego meczu, forma Jagielloni to równia pochyła. Punktem kulminacyjnym było ostatnie spotkanie z Radomiakiem, w którym mogliśmy zobaczyć aż dwie czerwone kartki dla zawodników Stolarczyka. "Żółto-Czerwoni" byli zmuszeni kończyć mecz w "dziewiątkę", dlatego w konsekwencji, przegrali mecz 2:1 po akcji w ostatnich sekundach meczu.

• Piłkarze poprawili humor kibicom już w środę - Raków pokonał u siebie ekipę Spartaku Trnawa i pewnie awansował do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Na horyzoncie jest kolejny mecz - tym razem z dużo lepszym rywalem. W kolejnej fazie eliminacji, Raków zagra ze Slavią Praga, dlatego niewykluczone, że trener Marek Papszun będzie chciał rotować składem, aby oszczędzić swoich najlepszych zawodników.

• - Mam nadzieję, że on (przegrany mecz z Górnikiem) pomoże i zostanie przekuty na to, żeby Raków prezentował się w kolejnych meczach dużo lepiej. Marek Papszun wziął część winy za ten mecz na siebie. Pamiętajmy, że to był jeden mecz i tak na prawdę jeden stały fragment gry - powiedział Wojciech Cygan, działacz Rakowa.

• Porażka z Górnikiem Zabrze w poprzedniej kolejce była swego rodzaju zimnym prysznicem dla Rakowa Częstochowa. Zespół, który od startu sezonu był tylko chwalony, uległ drużynie Bartoscha Gaula 1:0. Częstochowianie są nastawieni pozytywnie i wierzą, że ta porażka tylko ich wzmocni i trener będzie mógł wyciągnąć wnioski.

• Po tym jak tydzień temu Raków stracił punkty w meczu z Górnikiem Zabrze, ekipa Marka Papszuna będzie chciała powalczyć dzisiaj o pełną pulę. Ich rywalami będzie drużyna Macieja Stolarczyka, która po czterech kolejkach ma tylko trzy punkty.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok!

©Wojciech Wojtkielewicz

Raków - Jagiellonia ONLINE. Po tym jak tydzień temu Raków stracił punkty w meczu z Górnikiem Zabrze, ekipa Marka Papszuna będzie chciała powalczyć dzisiaj o pełną pulę. Ich rywalami będzie drużyna Macieja Stolarczyka, która po czterech kolejkach ma tylko trzy punkty. Gdzie oglądać mecz Raków - Jagiellonia na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE od godziny 17:30 w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok ONLINE

Raków w tym sezonie, w roli gospodarza jest niepokonany - w Częstochowie wygrał wszystkie cztery mecze, które tam rozgrywał. Ich bilans bramkowy u siebie to 10:2.

Trener "Jagi" charakteryzując najbliższego przeciwnika powiedział, że Raków nie jest jakimś "monsterem", tylko drużyną, którą można pokonać. - Mamy plan na to spotkanie i chcemy go zrealizować - zapewniał Stolarczyk. Zwrócił uwagę, że w minionej kolejce częstochowianie przegrali w Zabrzu. "W polskiej lidze nie ma czegoś takiego jak łatwy teren i łatwy rywal - dodał.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Damian Sylwestrzak. Rolę asystentów obsadzą Jakub Winler oraz Adam Karasewicz. Sędzią technicznym będzie Leszek Lewandowski. W wozie VAR zobaczymy Bartosza Frankowskiego i Marcina Bońka.

Ostatnie bezpośrednie mecze:
18.12.2021 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 5:0 (Ekstraklasa)
01.08.2021 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 3:0 (Ekstraklasa)

Nie zagrają w meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Raków: I. Sapała (kontuzja), T. Petrasek (kontuzja), A. Niewulis (kontuzja), V. Kovacevic (kontuzja)
Jagiellonia: A. Trubeha (zawieszenie), M. Skrzypczak (zawieszenie), I. Runje (kontuzja)

Przewidywane składy na mecz Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok:
Raków: Trelowski - Sorescu, Svarnas, Arsenić, Racovitan, Długosz - Nowak, Papanikolaou - Kochergin, Lopez, Gutkovskis
Jagiellonia: Alomerović - Tiru, Puerto, Nastić, Prikryl, Wdowik - Pospisil, Romanczuk - Imaz, Gual, Bida

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Raków - Jagiellonia w Canal+ Sport. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok transmisja