Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie...

Raków Częstochowa

1

Legia Warszawa

2

• Koniec meczu! Mistrz Polski po trudnym meczu, ale w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy pokonuje Raków Częstochowa!

• Maciej Rosołek mógł dobić przeciwników! Luquinhas wyłożył mu idealną piłkę, ale świetnie broni Jakub Szumski!

• Artur Boruc bardzo pewnie wyłapuje dogranie rywala.

• Mecz potrwa jeszcze 5 minut.

• Mocne uderzenie z dystansu Andre Martinsa! Zabrakło jednak trochę dokładności.

• Strzelec dwóch bramek - Tomas Pekhart kończy swój występ. Zmienia go Andre Martins.

• Gianis Papanikolaou wchodzi na murawę, a schodzi z niej David Tijanić.

• Czech znowu był tam gdzie być powinien! Luquinhas dośrodkował, Maciej Rosołek przedłużył piętą, a Pekhart dobił do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart po raz drugi!

• Dobra akcja Legii, zakończona niezłym strzałem Mladenovcia. Na drodze piłki stanął jednak Tomas Petrasek.

• Andrzej Niewulis zmienia Marcina Cebulę.

• Pierwsza zmiana w ekipie Rakowa. Sebastian Musiolik wchodzi, a schodzi Vladislavs Gutkovskis.

• Luquinhas również ogląda żółtą kartkę.

• Jest i kolejny wielki powrót! Bartosz Kapustka melduje się na murawie, a zmienia Domagoja Antolicia.

• Zaskakujące, ale niecelne uderzenie Jose Kante.

• Filip Mladenović ukarany żółtą kartką.

• Nikt się tego nie spodziewał, ale to Raków teraz mocniej atakuje Legię!

• Tomas Pekhart ukarany żółtą kartką.

• Co za parada Jakuba Szumskiego! Jose Kante uderzył z 5 metrów, a bramkarz Rakowa cudem odbija piłkę!

• Vladislavs Gutkovskis oddaje strzał głową, który szybuje wysoko nad bramką.

• Szybka kontra Legii. Wszystko marnuje Luquinhas, który podaje kompletnie niedokładnie do Jose Kante.

• Wchodzi też Jose Kante. Gwinejczyk zmienia Waleriana Gwilię.

• Filip Mladenović zmienia Luisa Rochę!

• Dobre uderzenie Antolicia! Zabrakło bardzo niewiele!

• Strzał głową Artura Jędrzejczyka okazał się niecelny.

• Igor Sapała bardzo brzydko fauluje rywala i może się cieszyć, że otrzymał tylko żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jednak po powtórkach wyszło, że piłka po strzale Patryka Kuna przekroczyła linię bramkową! Jest remis!

• Sędzia słucha podpowiedzi czy aby jednak piłka nie przekroczyła linii bramkowej!

• Co teraz się wydarzyło! Artur Jędrzejczyk wybija piłkę z samej linii bramkowej po strzale Patryka Kuna!

• Czas na drugie 45 minut!

• Mateusz Wieteska melduje się w miejsce Igora Lewczuka.

• Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi, a dodatkowo całą drugą połowę będą grać w przewadze!

• Co za powrót Macieja Wilusza! Były reprezentant Polski ogląda drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska! Kompletnie niepotrzebny faul.

• Luis Rocha musiał przerwać kontratak rywala i naprawić swój błąd. Za to ogląda żółtą kartkę!

• 4 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Marcin Cebula uderza zza Igora Lewczuka! Cały czas brakuje jednak dokładności!

• Znowu było bardzo blisko! Gutkovskis huknął w stronę bramki i znowu zabrakło centymetrów!

• Mocniej ucierpiał Igor Lewczuk, który od teraz będzie musiał grać ze specjalnym opatrunkiem na głowie. Zarówno on, jak i Gutkovskis wracają na murawę.

• Chwila przerwy w grze, gdyż na murawie leżą gracze obu zespołów.

• Było bardzo blisko drugiego gola dla Legii! Teraz Luquinhas otrzymał świetne podanie i mało zabrakło, a wpakowałby piłkę do bramki!

• Po bardzo szybkim i aktywnym początku tempo tego meczu tylko regularnie spada. Czekamy na lepszy sytuacje po obu stronach.

• Luquinhas sugerował, że jego rywala zagrał ręką, jednak gwizdek sędziego milczy.

• Szybka wymiana podań Legii. Cała akcja kończy się jednak niedokładnym podaniem Luquinhasa.

• Bardzo groźne uderzenie Gutkovskisa! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• David Tijanić uderza, ale trafia prosto w Igora Lewczuka.

• Vladislavs Gutkovskis brzydko fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Artur Boruc z problemami wybija piłkę z pola 5 metrów!

• Legia napierała, napierała i w końcu wpakowała piłkę do bramki! Artur Jędrzejczyk dograł idealnie na głowę wysokiego Czecha i Jakub Szumski nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart!

• Niezła próba strzału z dystansu Macieja Rosołka. Młody zawodnik pomylił się jednak o kilka metrów.

• Domagoj Antolić dość agresywnie, ale czysto interweniuje przed swoim polem karnym.

• Słabiutkie uderzenie Gutkovskisa. Od bramki zacznie Boruc.

• Luis Rocha uderza bezpośrednio z rzutu wolnego. Portugalczyk robi to jednak bardzo niecelnie.

• Maciej Wilusz fauluje rywala pod swoim polem karnym. Stoper Rakowa już na samym początku meczu ogląda żółtą kartkę.

• Dobre dogranie z rzutu wolnego Domagoja Antolicia! Głową uderzył Igor Lewczuk, ale piłka szybuje nad bramką.

• Sprytne dośrodkowanie Michała Karbownika, ale świetnie interweniuje defensywa Rakowa.

• Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Niestety dzisiaj przekazana została zła informacja. Jeden z piłkarzy Legii jest zakażony koronawirusem. Szczęście w nieszczęściu tylko jeden piłkarz miał pozytywny wynik i dzisiejszy mecz nie był zagrożony.

• Legia ma za sobą już dwa mecze o stawkę. Oba udało się wygrać - 6:1 z GKS-em Bełchatów w Pucharze Polski oraz 1:0 z Linfield FC w eliminacjach Ligi Mistrzów. Raków takiego przetarcia jeszcze nie miał. Czy to zaważy o wyniku dzisiejszego pojedynku?

• W obu drużynach zobaczymy dzisiaj nowe twarze. Najbardziej elektryzuje powrót na polskie ligowe boiska Artura Boruca. W ekipie z Częstochowy uwagę zwraca Maciej Wilusz. Po raz pierwszy przed szansą debiutu w barwach Legii stanie Bartosz Kapustka. Skrzydłowy zasiada dzisiaj na ławce, ale przy 5 zmianach jest duże prawdopodobieństwo, że pojawi się na murawie

• Dobry wieczór Państwu! Czas zakończyć sobotę z pierwszą kolejką PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021! Raków Częstochowa gości na stadionie w Bełchatowie Mistrza Polski - Legię Warszawa. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!

Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartek Syta

Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa ONLINE. Raków Częstochowa zmierzy się z Legią Warszawa w 1. kolejce PKO Ekstraklasy. Spotkanie częstochowian z mistrzem Polski rozegrane zostanie dziś o godz. 20 w Bełchatowie. Relacja na żywo z meczu Raków - Legia live w GOL24.pl!

Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa ONLINE

W poprzednim sezonie Raków jako beniaminek zajął w PKO Ekstraklasie 10 miejsce, ale w tym sezonie częstochowianie mierzą jeszcze wyżej.

- Jako drużyna ambitna i grupa ludzi, którzy chcieliby iść do przodu, chcemy zająć lepsze miejsce niż w zeszłym sezonie. Marzeniem kibiców na stulecie klubu jest najlepszy wynik w historii - powiedział Marek Papszun, trener Rakowa.

Beniaminek zainauguruje sezon spotkaniem z mistrzem Polski, bo jego pucharowy pojedynek z Sandecją Nowy Sącz został odwołany po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa jednego z rywali.

Częstochowianie jesienią dalej będą grać w roli gospodarza w Bełchatowie. Prace przy modernizacji stadionu na Limanowskiego już trwają i wszyscy w klubie mają nadzieję, że to już ostatnia taka runda w historii Rakowa. Na razie jednak działacze i piłkarze gorąco namawiają kibiców na wyjazdy na Gieksa Arenę i wsparcie drużyny Marka Papszuna gorącym dopingiem. Na spotkanie z Legią wszystkie bilety zostały sprzedane.

Fani doskonale mają w pamięci lutowy pojedynek w Legią, który był świetnym widowiskiem i zakończył się remisem 2:2. W Rakowie pewnie nie mieliby nic przeciwko powtórce tego wyniku, bo warszawianie mają już za sobą w tym sezonie dwa spotkania w PP oraz kwalifikacjach LM i na pewno są zespołem bardziej ogranym od gospodarzy.

Mecz Raków Częstochowa - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Mecz Raków - Legia na żywo będzie transmitowany w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 19:30. Mecz skomentują Rafał Wolski oraz Grzegorz Mielcarski.

20:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa online