2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec meczu! Raków Częstochowa awansuje do Lotto Ekstraklasy! Gratulujemy!

• Kibice bardzo się cieszą z osiągniętego wyniki. Odpalone race trochę zadymiły boiska i sędzia musiał na chwilę przerwać grę. Na szczęście nie trwało to długo.

• Franciszek Wróblewski melduje się na murawie w miejsce Miłosza Szczepańskiego.

• Dobre uderzenie Mystkowskiego, ale Michał Gliwa końcówkami palców odbija piłkę!

• Daniel Bartl zmienia Marcina Listkowskiego.

• Adrian Rakowski ogląda żółty kartonik.

• Chopi schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Jakub Bieroński.

• Kompletnie nieudany rzut wolny dla gospodarzy. Piłka ląduje wysoko ponad bramką.

• Valerijs Sabala zostaje zmieniony przez Przemysława Mystkowskiego.

• Kacper Gach ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Musiolik wchodzi na murawę, a zmienia Szymona Lewickiego.

• Michał Gliwa ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Zablokowany strzał Kacpra Kostorza. Młody pomocnik zanotował dobrą akcję, ale nie zdołał jej wykończyć.

• Bartosz Jaroch zostaje ukarany żółtą kartką.

• Co by był za gol! Patryk Kun uderzył z 25 metrów i piłka prawie wpadła "za kołnierz" Leszczyńskiego! Bramkarz gości końcówkami palców sparował futbolówkę.

• Znowu Piotr Malinowski! Doświadczony zawodnik wpadł w pole karne Podbeskidzia, wyłożył piłkę Listkowskiemu, który na raty, ale zdobywa drugiego gola dla swojej drużyny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ bombowy początek drugiej połowy! Marcin Listkowski i jest 2:0!

• Piotr Malinowski dogrywa idealnie na głowę Lewickiego, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki wprawia w ekscytację kibiców z Częstochowy!

• Czas na drugą połowę! Od środka zaczęli gracze Rakowa.

• Koniec pierwszej części meczu! Raków bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem. Czekamy na lepsze drugie 45 minut!

• Mocne uderzenie Kacpra Kostorza, jednak piłka nie zaskoczyła Michała Gliwy, który spokojnie broni strzał.

• Kompletnie nieudane zagranie zawodników Podbeskidzia. Gospodarze przejmują piłkę.

• Specyficznie rozegrany rzut wolny przez graczy Rakowa. Patryk Kun dograł w pole karne, a tam trzech zawodników stanęło niczym manekin bez ruchu. Żadnemu zawodnikowi nie udało się ostatecznie zagrozić bramce rywala.

• Mecz rozgrywany jest w bardzo spokojnym tempie. Oprócz dwóch poprzeczek sprzed kilkunastu minut wydarzyło się bardzo niewiele... Raków gra bardzo zachowawczo i czeka tylko na tą jedną jedyną okazje.

• Nie udało się Lewickiemu wykończyć akcji swojej drużyny! Była na to bardzo dogodna okazja!

• Mocne uderzenie Szczepańskiego. Piłka trafiła jednak prosto w bramkarza Podbeskidzia.

• Akcja indywidualna Kacpra Kostorza, który dogrywa jednak mocno niedokładnie.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale Tomas Petrasek został zablokowany.

• Patryk Kun próbował wyrwać się obrońcom rywala, jednak został przyłapany na spalonym.

• Piotr Malinowski minął bramkarza rywali, tylko że zbyt mocno się wyrzucił i nie zdołał już wpakować piłki do siatki.

• Co tu się teraz wydarzyło! W ciągu 30 sekund Marko Roginić dwa razy trafił w poprzeczkę! Bardzo dużo szczęścia miała teraz drużyna z Częstochowy!

• Faul w niedalekiej odległości od bramki Michała Gliwy. Będzie dogodna okazja dla gości.

• Znakomite prostopadłe podanie Szymona Lewickiego do Szczepańskiego! Młody pomocnik Rakowa miał przed sobą tylko bramkarza rywali, tylko że nie udało mu się skierować piłki do bramki.

• Zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia. Szymon Lewicki dobrze opanował piłkę, ale nie zdołał oddać strzału.

• Goście rozpoczęli mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Podbeskidzie gra już tak naprawdę tylko o "pietruszkę". Nie będzie to jednak łatwy pojedynek dla Rakowa. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to seria trzech remisów z rzędu. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Gospodarze już w poprzednim spotkaniu mogli zapewnić sobie awans. Dość niespodziewanie jednak zremisowali swój mecz z Bytovią Bytów i świętowanie trochę się opóźniło. Dzisiaj są oczywiście faworytami i wydaje się, że za ok. 2 godziny powitamy ekipę Marka Papszuna w najwyższej klasie rozgrywkowej.

• Dzień dobry Państwu! Dzisiaj Raków Częstochowa może przypieczętować awans do Lotto Ekstraklasy. Musi tylko pokonać swojego dzisiejszego rywala - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Jacek Sroka

Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Karina Trojok

Raków Częstochowa - Podbeskidzie ONLINE. Piłkarze Rakowa Częstochowa staną przed kolejną szansą na przypieczętowanie awansu do Ekstraklasy. Tym razem przed własną publicznością. Początek spotkania Raków - Podbeskidzie w środę o godzinie 17.30. Relacja LIVE w GOL24!

Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Częstochowa 21 lat czeka na powrót piłkarzy do grona najlepszych. Pierwsze podejście do świętowania było nieudane, bo Raków nie wygrał czwartkowego spotkania w Bytowie. Teraz jednak nikt nawet nie bierze pod uwagę braku awansu. – Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność - stwierdza Daria Wollenberg, rzeczniczka Rakowa.

Na Limanowskiego są już przygotowane zarówno okolicznościowe koszulki jak i szampany. By korki od musujących trunków mogły wystrzelić Raków musi pokonać Podbeskidzie. Nie trzeba dodawać, że lider Fortuna 1. Ligi jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Z 14 meczów u siebie w tym sezonie wygrał 11, za to Górale w tym roku nie wywalczyli na wyjazdach jeszcze żadnego punktu.

Kibice Rakowa szykują specjalny przemarsz na ten mecz.

Przed środowym meczem zapraszamy wszystkich fanatyków Rakowa do wspólnego przemarszu na Skansen Limanowskiego. Zbieramy się o godz. 16 pod Jagiellonami obowiązkowo każdy z szalikiem. Wspólnie pójdziemy głosząc po całej dzielnicy, głośno wszem i wobec, że oto nadszedł dzień awansu naszego Rakowa. IDZIEMY PO AWANS!”
- napisali fani na stronie FB “Wieczny Raków”.

Jeśli Raków nie wygra to będzie musiał ze świętowaniem wstrzymać się godzinę czekając na wynik meczu Stali Mielec w Opolu. Brak zwycięstwa Stali również da mu awans. Na ten historyczny mecz stadion na ul. Limanowskiego powinien wypełnić się kompletem 4 tys. widzów.

Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Raków - Podbeskidzie w Polsacie Sport News o godzinie 17:15. Początek transmisji kwadrans później. Spotkanie prosto z Częstochowy komentują Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński. W internecie mecz będzie można obejrzeć na ipla.tv. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała?