Raków Częstochowa

2

Wisła Płock

1

• Koniec meczu! Rzutem na taśmę Raków Częstochowa pokonuje w Bełchatowie Wisłę Płock (2:1), mimo że do 84. minuty przegrywała!

• Wreszcie przełamał się reprezentant Kostaryki. Świetnie zachował się w polu karnym po podaniu Frana Tudora i na zakończenie rozgrywek zapewnia Rakowowi wygraną!

• GOL DLA RAKOWA! FELICIO BROWN FORBES!!!

• Bartłomiej Sielewski wchodzi w miejsce Damiana Michalskiego.

• Arbiter dolicza 6 minut do drugiej odsłony.

• Jakub Witek zmienia Huberta Adamczyka

• Żółta kartka na koncie Cilliana Sheridana.

• Bramka dla beniaminka wisiała w powietrzu, aż w końcu padła! David Tjanić podaje w pole karne do Sebastiana Musiolika, który płaskim strzałem pokonuje Krzysztofa Kamińskiego

• GOL DLA RAKOWA! SEBASTIAN MUSIOLIK!!!

• Jakub Szumski broni strzał Dawida Kocyły.

• Żółtą kartką upomniany Patryk Kun.

• Radość kibiców Rakowa po bramce Felicio Brown Fobresa nie trwała długo. Gol został anulowany ze względu na pozycję spaloną.

• Patryk Kun podaje do Felicio Brown Forbesa, który z bliskiej odległości fatalnie pudłuje! To powinien być gol

• Angel Garcia jak profesor przerywa rajd Frana Tudora. Akcja Rakowa spaliła na panewce.

• Patryk Kun wchodzi za Daniela Bartla.

• Mikołaj Kwietniewski zmienia Aleksandra Ptaka.

• Kamil Piątkowski wchodzi, schodzi Daniel Mikołajewski.

• "Żółtko" na koncie Mateusza Szwocha.

• Goście mieli rzut rożny. Dawid Kocyła został jednak zablokowany.

• Fran Tudor "szukał" prostopadłym podaniem Felicio Brown Forbesa. Szczelnie ustawiona obrona Wisły na to nie pozwoliła.

• Felicio Brown wystartował do prostopadłego podania z głębi pola. Sęk w tym, że był na spalonym.

• Od razu do odrobienia straty rzucili się gospodarze. Po stałych fragmentach gry nie udało się ta sztuka.

• Ben Lederman od 46. minuty za Igora Sapałę.

• Czas na drugą połowę. Bez u płocczan.

• +2' Nic nie wydarzyło się w tym czasie i sędzia zaprasza obie drużyny do szatni. Raków 0, Wisła Płock 1 po bramce Alana Urygi.

• +1' Aleksander Pawlak z żółtą kartką.

• Łukasz Kuźma dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Piłkarze dążą do wyrównania jeszcze przed przerwą. Strzał Felicio Brown Forbesa został zablokowany i brakowało kogokolwiek do dobitki.

• Defensor Wisły wykorzystał dośrodkowanie i precyzyjnym strzałem głową wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA "NAFCIARZY"! ALAN URYGA!!!

• Żółtą kartką ukarany Igor Tudor.

• Żółtą kartką upomniany Tomas Petrasek za faul na Hubercie Adamczyku.

• David Tjanić i Felicio Brown Forbes czekali na podanie Sebastiana Musiolika. Ten zagrywa w pole karne, lecz żadnemu z nich nie powiodła się sztuka w postaci oddania (celnego) strzału.

• Jakub Szumski czujnie interweniuje poza "szesnastką". Uprzedził rywali, którzy ruszyli do zagrania Huberta Adamczyka.

• Kamil Kościelny przerywa akcję Wisły. Ta jednak ma rzut rożny.

• Krzysztof Kamiński nie dał się zaskoczyć. Instynktownie odbija piłkę po główce Felicio Brown Forbesa!

• Nieudane dośrodkowanie Sebastiana Musiolika w pole karne do Davida Tjanicia. Wisła wznawia grę od bramki.

• Goście pospieszyli się z wykonaniem rzutu wolnego (po faulu Daniela Bartla). Prosta strata "Nafciarzy" przy konstruowaniu akcji mogła zirytować.

• Pojedynek jeden na jeden Tomasa Petraska z Dawidem Kocyłą. Górą Czech.

• Sebastian Musiolik uderza z dystansu. Obok bramki Krzysztofa Kamińskiego.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Mateusz Szwoch, który doznał urazu/stłuczenia po starciu z rywalem. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Krzysztof Kamiński spokojnie łapie piłkę po centrze Frana Tudora.

• Po centrze Petra Schwarza okazję miał Igor Sapała, ale został zablokowany.

• Akcję beniaminka przerwana faulem. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki już na początku meczu.

• Łukasz Kuźma gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Rezerwowi Rakowa: Kacper Trelowski - Rusłan Babenko, Jarosław Jach, Patryk Kun, Ben Lederman, Andrzej Niewulis, Przemysław Oziębała, Kamil Piątkowski, Mateusz Kaczmarek.

Rezerwowi Wisły Płock: Adrian Tokarski - Jakub Witek, Bartłomiej Sielewski, Suad Sahiti, Karol Angielski, Mikołaj Kwietniewski, Patryk Leszczyński,

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Łukasza Kuźmy warto przeczytać zapowiedź spotkania:

• To już ostatni mecz Rakowa w Bełchatowie, a na pewno w tym sezonie. Za 20 minut piłkarze Marka Papszuna zmierzą się z Wisłą Płock!

red

Raków Wisła Płock transmisja

Raków Częstochowa - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot.Grzegorz Galasinski

Raków - Wisła Płock ONLINE. W sobotnim meczu 37. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się w Bełchatowie z Wisłą Płock. Dla drużyny Marka Papszuna to szansa, by po serii porażek zakończyć sezon zwycięstwem. Ten sam cel mają podopieczni Radosława Sobolewskiego, którzy mają za sobą serię aż czterech wygranych. Raków - Wisła Płock NA ŻYWO.

Raków - Wisła Płock ONLINE

Gdy 26 czerwca Raków pokonał Arkę Gdynia, stało się jasne, że utrzyma się w Ekstraklasie. Z piłkarzy beniaminka zeszła tym samym mobilizacja, bo tylko tak można tłumaczyć trzy porażki z rzędu. Po przegranym spotkaniu ze zdegradowanym już ŁKS-em Łódź trener Marek Papszun nie ukrywał, że będzie uważnie przyglądał się postawie swoich zawodników w ostatnim meczu w tym sezonie.
- To nie jest tak, że się bawimy i dogrywamy ligę. Zupełnie nie, chcemy wygrywać i ubolewam nad tym, że w trzecim meczu przegrywamy. Może się komuś wydawać, że sezon się zakończył, ale dla mnie się nie zakończył i niektórzy mogą odczuwać tego skutki w przyszłości - podkreślił szkoleniowiec Rakowa.

Raków - Wisła Płock LIVE. Tak jak w poprzednim spotkaniu, w składzie częstochowian zabraknie Miłosza Szczepańskiego, Marko Poletanovicia i Piotra Malinowskiego. Wszyscy leczą kontuzję i mogą już myśleć o następnym sezonie.

Dla Rakowa jedyną stawką sobotniego meczu jest drugie miejsce w grupie spadkowej na koniec sezonu (czyli dziesiąte w lidze). Wisła Płock ma jednak jeszcze szansę na zajęcie w niej najwyższej lokaty. Pozwoli jej na to wyłącznie zwycięstwo w Bełchatowie i potknięcie Górnika Zabrze, który ma nad Nafciarzami dwa punkty przewagi.

Raków - Wisła Płock STREAM. Wisła wystąpi w Bełchatowie w nieco eksperymentalnym składzie. Po raz pierwszy w tym sezonie będzie musiała radzić sobie bez kapitana, Dominika Furmana, który pauzuje za kartki. Z podobnej przyczyny na boisku zabraknie Giorgiego Merebaszwilego, a zestawienie nieobecnych zamyka długa lista kontuzjowanych: Piotr Tomasik, Jarosław Fojut, Jakub Rzeźczniczak, Damian Rasak i Grzegorz Kuświk.

Raków - Wisła Płock TRANSMISJA

Spotkanie Raków - Wisła Płock rozpocznie się w sobotę 18 lipca o godz. 17:30. Wszystkie cztery mecze grupy spadkowej będą rozgrywane w tym samym czasie. Transmisja tego spotkania w Canal+ Now. Stream online dostępny jest pod adresem: canalplus.com, ncplusgo.pl i player.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.