Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock ONLINE. Zagrają tak jak...

Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock ONLINE. Zagrają tak jak w sparingu? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 10. kolejka
2019-09-28 15:00

Raków Częstochowa

1

Wisła Płock

2

• Koniec meczu! Rzutem na taśmę Wisła Płock pokonuje Raków Częstochowa!

• "Nafciarze" zgarniają pełną pulę po bramce rezerwowego w doliczonym czasie gry! Po przyjęciu piłki na 20. metrze Piotr Tomasik "zabiera się" z nią w pole karne i uderza nie do obrony!

• GOL DLA PŁOCCZAN! PIOTR TOMASIK!!!

• Dośrodkowanie w pole karne gości bez adresata. Thomas Dahne rozpoczyna grę.

• Tomasz Kwiatkowski dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• I zmiana w Rakowie. Za Miłosza Szczepańskiego pojawia się Maciej Domański.

• Giorgi Merebaszwili schodzi, Mikołaj Kwietniewski wchodzi.

• Beniaminek zaatakował prawą stroną. Niezła centra w pole karne w "poszukiwaniu" Felicio Brown Forbesa, ale pewnie interweniuje Thomas Dahne.

• Raków spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Wydaje się, że "urządza" gospodarzy remis.

• Niespodziewanie Piotr Tomasik zdecydował się na solowy rajd, który zakończył na nawet strzałem. W boczną siatkę.

• Po chwili Alan Uryga wywalczył pozycję strzelecką po zagraniu Dominika Furmana. Mocno przestrzelił.

• Ricardinho podaje do Dominika Furmana, który decyduje się na strzał z dystansu. Sporo brakowało mu do celu.

• Ricardinho zastępuje Grzegorza Kuświka.

• Składna akcja Rakowa stroną. Sebastian Musiolik podaje jednak nie w tempo w pole karne.

• Angel Garcia również kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Piotr Tomasik.

• Piotr Malinowski zmienia Daniela Bartla.

• Szansę na poprawkę miał Grzegorz Kuświk. Teraz dostał bardzo dobre dośrodkowanie od Cezarego Stefańczyka, ale z jego strzałem nie miał problemu Michał Gliwa.

• A teraz okazję miał Grzegorz Kuświk. Gdyby "tylko" wykorzystał dośrodkowanie Giorgiego Merebaszwiliego...

• Raków radzi sobie z rzutem rożnym płocczan.

• Michał Gliwa paruje strzał Mateusza Szwocha na rzut rożny.

• Nie powiódł się atak Wisły. Nikt nie sięgnął futbolówki po zagraniu Dominika Furmana.

• Thomas Dahne łapie piłkę po uderzeniu Rusłana Babenki. Strzał w środek bramki, więc Niemiec miał znacznie ułatwione zadanie.

• Raków dąży do szybkiego powrotu na prowadzenie. Po faulu Dominika Furmana ma rzut wolny blisko linii 16. metra.

• Bezsensowne zagranie Daniela Bartla, który nieatakowany wybija piłkę głową pod nogi Mateusza Szwocha. Ten z 18 metrów, mimo że był osaczony przez trzech piłkarzy Rakowa, uderzył z woleja do siatki tuż przy prawym słupku!

• WISŁA WYRÓWNUJE! MATEUSZ SZWOCH!!!

• Jeszcze raz wrzucał z rzutu wolnego Dominik Furman. Piłka po koźle w polu karnym wpada do "koszyczka" Michała Gliwy.

• Dominik Furman centruje w pole karne na głowę Angela Garcii, ale z jego uderzeniem radzi sobie spokojnie Michał Gliwa.

• Ostro zaczęli gospodarze. A dokładniej Rusłan Babenko, który jako pierwszy w tym meczu został upomniany żółtą kartką.

• Czas na drugie trzy kwadranse!

• Sebastian Musiolik będzie grać za Bryana Nouviera.

• Wracamy do Bełchatowa, gdzie kończy się przerwa w meczu Raków Częstochowa - Wisła Płock. Po pierwszej połowie prowadzi beniaminek po bramce Felicio Brown Forbesa. Co nas czeka po zmianie stron?

• +5' Koniec pierwszej połowy. Po bramce Felicio Brown Forbesa w 42. minucie Raków Częstochowa prowadzi z Wisłą Płock.

• +4' Zupełnie nieudany atak płocczan. Michał Gliwa z "piątki".

• =2' Gospodarze mądrze oddalają grę od własnej bramki. Wiślacy nie są w stanie nic zrobić. W szatni na pewno padnie wiele mocnych słów.

• Po sprawdzeniu sędzia Tomasz Kwiatkowski wie dwie rzeczy: Jakub Rzeźniczak czysto powstrzymał Felicio Brown Forbesa w polu karnym i że dolicza, do pierwszej połowy, co najmniej 5 minut.

• Gospodarze idą za ciosem. A dokładniej Kostarykanin, którego powstrzymuje Jakub Rzeźniczak. Sędzia decyduje się na weryfikację VAR!

• Świetny przerzut na prawą stronę do Michała Skórasia, który idealnie centruje w pole karne do kolegi, a ten głową pokonuje Thomasa Dahne!

• GOL DLA RAKOWA! FELICIO BROWN FORBES!!!

• Bryan Nouvier dostaje piłkę na lewej stronie pola karnego Wisły. Długo czekał na ruch kolegów, więc zdecydował się na strzał. Trafił w Alana Urygę.

• W "szesnastce" ucierpiał Felicio Brown Forbes. Sędzia nie zdecydował się wskazywać na "wapno".

• Dodatkowa mobilizacja dla Tomasa Petraska

• Cezary Stefańczyk urwał się prawą flanką.Piłkę po jego wrzutce wybija Tomas Petrasek.

• Thomas Dahne ratuje Wisłę przed utratą gola! Po złym zgraniu jednego z Wiślaków piłkę przejmuje Felicio Brown Forbes. Dobrze "zabrał się" z nią w "szesnastkę", skąd jego uderzenie z narożnika pola bramkowego broni nogami golkiper "Nafciarzy"!

• Niezła centra z narożnika na Tomasa Petraska. Co prawda zdołał uderzyć głową, ale trafił w jednego z zawodników Wisły.

• Kolejną sytuację miałby znowu Kostarykanin, ale w ostatniej chwili uprzedził go Jakub Rzeźniczak. "Tylko" korner dla Rakowa.

• Felicio Brown Forbes miał dogodną okazję! Z kilku metrów główkuje nad poprzeczką!

• Da się?

• Dobre prostopadłe podanie z głębi pole do Felicio Brown Forbesa. W porę zorientował się Alan Uryga, który kieruje piłkę na rzut rożny.

• Chaotyczna gra obu drużyn przynosi sporo stałych fragmentów gry. Teraz rzut wolny mieli gospodarze, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Wisły.

• Dominik Furman centruje w pole karne, gdzie piłkę spokojnie łapie bramkarz Rakowa.

• Rzut wolny dla Wisły ok. 20 metrów od bramki Michała Gliwy. Może być groźnie.

• Kamil Kościelny zagrywa do nikogo. Ostatecznie grę od bramki wznawia Thomas Dahne.

• Przerwa w grze. W ferworze walki ucierpiał Cezary Stefańczyk, który wylądował na bandach reklamowych. Jest już przy nim sztab medyczny.

• W prosty sposób Rusłan Babenko traci piłkę w środku pola. Wisła nie zdecydowała się na kontrę.

• Wisła zepchnęła beniaminka do głębokiej defensywy. Po centrze w "szesnastkę" Tomas Petrasek wyjaśnia jednak sytuację.

• To powinien być gol dla "Nafciarzy"! Składną kontrę nie wykorzystał Mateusz Szwoch,, który minął się z piłką po zagraniu z prawej strony. A miał kilka metrów do pustej bramki!

• W odpowiedzi atak Rakowa prawą stroną przynosi rzut rożny. Petr Schwarz wrzuca w pole karne, ale Angel Garcia wybija na uwolnienie.

• Od razu do ataku rzucili się goście. Akcję Wisły przerywa jednak gwizdek - spalony.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania mają 9 punktów na koncie po 9 kolejkach. Daje to piłkarzom Marka Papszuna 13. miejsce w tabeli. Beniaminek o "oczko" wyprzedza Arkę Gdynia i Koronę Kielce, a o pięć - ŁKS Łódź.

Z kolei płocczanie, którzy zgromadzili o 4 punkty więcej, są na 8..miejscu.

• Rezerwowi Rakowa: Szumski - Piątkowski, Domański, Musiolik, Luković, Jach, Apolinarski, Malinowski.

Rezerwowi Wisły Płock: Wrąbel - Marcjanik, Sielewski, Tomasik, Kwietniewski, Ricardinho, Fojut, Ambrosiewicz, Sahiti.

• Witamy i zapraszamy do Bełchatowa, gzie już za 20 minut Raków Częstochowa zmierzy się z Wisłą Płock!

red

Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock ONLINE

Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock ONLINE ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

PKO Ekstraklasa. Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock online to pojedynek zespołów, które mierzyły się przed sezonem w meczu towarzyskim. Wówczas lepszy okazał się Raków, zwyciężając 4:1. Czy dzisiaj będzie w stanie powtórzyć ten wyczyn? Będąca na fali wznoszącej Wisła postara się z pewnością zrewanżować za tamten rezultat. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15.

Raków to najbardziej bezkompromisowa drużyna w PKO Ekstraklasie. Częstochowianie zawsze grają o pełną pulę i jako jedyni z całej stawki nie zanotowali jeszcze w tym sezonie remisu. Ich bilans dziewięciu dotychczas rozegranych spotkań to trzy zwycięstwa i sześć porażek.

Wisła Płock również nie lubi dzielić się punktami z rywalami.
Do tej pory Nafciarze zremisowali tylko raz w otwierającym sezon spotkaniu z Górnikiem Zabrze. W pozostałych potyczkach odnieśli cztery zwycięstwa i cztery porażki. Dzisiaj możemy spodziewać się więc zaciętego pojedynku o zwycięstwo. Podział punktów nikogo nie zadowoli.

Oglądaj mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Raków Częstochowa - Wisła Płock

Beniaminek w dalszym ciągu bez Arkadiusza Kasperkiewicza i Andrzej Niewulisa. Ze składu wypadli jeszcze Patryk Kun (uraz) i Igor Sapała (pauza za czerwoną kartkę). U gości zabraknie Alena Stevanovicia (ma rozwiązać kontrakt), Huberta Adamczyka czy Grzegorza Kuświka (kontuzje).

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - Wisła Płock 4:1 (sparing, 6.07.2019)

Mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach nSport i Canal+ Sport 3. W internecie za pośrednictwem aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Komentuje duet Cezary Olbrycht i Wojciech Jagoda. Zapraszamy!