Rangers FC - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przywieźć pierwsze punkty

Glasgow Rangers

1

Lech Poznań

0

• Niestety - koniec meczu! Rangersi wygrywają i ich seria trwa już 17. spotkań. Dla Lecha to druga porażka w fazie grupowej Ligi Europy.

• Puchacz płasko dogrywa, ale źle. Lechowi uciekają cenne sekundy po stracie.

• Moder za słabo uderza. Lech naciska, ale jest bardzo ciasno pod bramką.

• Sędzia z Estonii doliczył trzy minuty.

• Długie rozegranie Lecha. W końcu strzela Awwad, lecz niecelnie. Szkoda!

• Na ofsajdzie złapany Morelos.

• Jeszcze wchodzi Kaczarawa. Za Ramireza. Lech zatem z trzema napastnikami.

• Wejście Krawecia w pole karne. Ukrainiec dogonił piłkę przed linią, ale wrzutka na Ishaka była za mocna. Strzał Szweda niecelny.

• Barker! Uderza mocno, ale obok.

• Awwad za Marchwińskiego.

• I jeszcze Barker za Kenta.

• Jack za Arfielda.

• Okazja! Marchwiński głową po wrzutce, ale obok!

• Lech nie odpuszcza. Walczy o kontaktową bramkę. Teraz zabrakło dokładności w podaniu Modera na wolne pole.

• Prawie, prawie! Moder po rożnym, ale obok. Czas na zmiany w Lechu. Dawno niewidziany Sykora wchodzi w miejsce Skórasia.

• Ishak z próbą odegrania w polu karnym. Róg dla Lecha.

• Morelos uderza na bliższy słupek. Celnie, ale Bednarek na miejscu.

• Okres nieco lepszej gry Lecha. Zespół z Poznania w końcu opuścił własną połowę.

• Zungu za Hagiego.

• Zmiennik Morelos strzela na 1:0. Uderzył głową z bliskiej odległości, po dośrodkowaniu z lewej strony...

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Morelos na 1:0.

• Niestety Lech ogranicza się do wybijania piłki.

• Lech ewidentnie przytkany. Kolejny róg dla gospodarzy. Szykują się kolejne zmiany.

• Znowu groźnie. Morelos uderza po kornerze. Będzie kolejny róg.

• Pół godziny do końca. Czy Lech przetrwa te ataki?

• No i znowu... Gdyby to była piłka ręczna to trener wziąłby czas. Trudny fragment dla Lecha.

• Lech cofnięty, za łatwo traci po odzyskaniu. Potrzeba spokoju z pierwszej połowy! Tymczasem Kent uderza, ale bardzo nieudanie.

• Pierwsza zmiana. Roofe zszedł, za niego Morelos. Tego piłkarza najpewniej kojarzycie z meczu z Legią.

• Bomba Arfielda z dystansu. Piłka obok prawego słupka. Strzał kontrolował Bednarek.

• Ramirez psuje kontrę. Podał źle w kierunku Ishaka.

• Robi się dość niebezpiecznie. Lech gubi się pod własną bramką - na razie bez konsekwencji.

• Roofe zdaje się fauluje. Albo był spalony.

• Fura szczęścia. Rangersi nie zabrali się z piłką po jej odzyskaniu. Tylko aut.

• Róg dla gospodarzy. Wcześniej dobra interwencja Rogne.

• No! Niezła próba. Rogne uderza głową, ale obok. Tymczasem Benfica prowadzi 1:0. Pizzi z rzutu karnego.

• Moder z wolnego w mur. Piłkę odzyskuje Puchacz i znów będzie wolny, bo pomocnik dał się sfaulować.

• Goldson z kartką. Szansa Lecha z rzutu wolnego.

• BLISKO gola dla Lecha! Czerwiński otwartym korytarzem. Mknie po skrzydle, pod bramkę, wreszcie dośrodkowuje, ale Ishak na wslizgu nie sięgnął piłki!

• Rangersi starają się podkręcać tempo. Szybciej następuje doskok na połowie Lecha.

• Balogun z kartką za atak na Skórasia.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka Lech. Na razie bez roszad w obu jedenastkach.

• Koniec pierwszej połowy. Wstydu nie ma! Lech stara się prowadzić grę, w obronie nie popełnił większych problemów, dlatego mamy remis. Wracamy za kwadrans w nadziei na bramkę.

• Celne strzały? O dziwo 1:0 na korzyść gospodarzy.

• Moder bezpośrednio z wolnego. Odległość spora, strzał ładny, ale obok słupka. Zabrakło z dwóch metrów, może półtora.

• AJJJJJ! Chyba najlepsza akcja Lecha. Czerwiński oddaje piłkę Ishakowi, a ten uderza obok spojenia słupka z poprzeczką.

• Davis uderza dwukrotnie w jednej akcji. Jego koledzy sugerują zagranie ręką w polu karnym Lecha, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Pochwalmy ustawienie Lecha w obronie. Praktycznie wszystkie próby dogrania w polu karne zostały właśnie przecięte.

• W meczu Benfica Lizbona - Standard Liege również 0:0.

• Ścisk w polu karnym Lecha. Piłka krąży bardzo szybko między rywalami, ale w decydującym momencie strzał nie pada. Uff!

• Lech ma dziś w sobie niebywały spokój. Niesamowita dojrzałość, choć na boisku czterech młodzieżowców!

• Czerwiński pod bramką. Próbuje wrzucić, ale piłka trafia go jako ostatniego - zamiast rogu strata.

• Barisić na szczęście dogrywa za krótko. Lech szybko wychodzi spod opresji - faulowany Skóraś.

• Nakładka ze strony Marchwińskiego. Szkoci mają rzut wolny. To okazja na wrzutkę w pole karne do nabiegających graczy.

• McGregor dość krótko odegrał do kolegi z pola! To mogło się skończyć przejęciem Ishaka i strzałem do pustej bramki.

• Lech rozegrał go krótko. Niestety Skóraś został złapany na ofsajdzie po wymianie dwóch podań.

• Trzeci korner dla Lecha. Popracował Ishak.

• Czerwiński do Modera. Jest strzał, ale zabrakło dokręcenia. Piłka o dobrych parę metrów minęła bramkę.

• Mimo klasy rywala, mimo osłabień, mimo aury Lech gra dość spokojnie. Na razie jest to wyrównane spotkanie.

• Bednarek spokojnie wyłapuje futbolówkę po centrze na krótki słupek.

• Rangersi mają jeszcze lepszą akcję! Mijanka Rogne w powietrzu, na szczęście strzał jest niecelny. Uff!

• Ajjj! Bardzo ładnie kombinował Lech. Prostopadła piłka do Ishaka, lecz bramkarz McGregor miał bliżej i przejął.

• Jeżeli chodzi o rożne to Lech na razie bez pomysłu na Rangersów.

• I drugi korner dla Lecha - z drugiej strony. Wywalczył Puchacz po akcji z Kraweciem.

• Trener Żuraw pod parasolem. Ma skwaszoną minę.

• Bez zagrożenia. Skóraś wrzucił źle. Lech jednak szybko odzyskał piłkę.

• Przed nami pierwszy korner dla Lecha. Wywalczył go Kraweć.

• Arfield! Mocny strzał, ale Bednarek na posterunku. Skuteczna interwencja.

• Brawo Satka! Świetnie dobiegł do piłki, a potem uratował ją przed wyjściem za linię boczną.

• Lech momentami sporo ryzykuje. Z drugiej strony nie wybija przed siebie, tylko z każdej sytuacji próbuje wyjść podaniami po ziemi.

• Po wolnym sędzia odgwizduje faul na korzyść Lecha. Ucierpiał Moder, który walczył o górną piłkę.

• Ishak otrzymał kartkę za faul na własnej połowie.

• Hagi.... Blisko! Strzał nieudany, bo Rumun nieczysto kopnął z kilku metrów.

• Skóraś wyraźnie pchnięty, ale to Rangersi otrzymali róg. Dośrodkowanie Barisicia nieudane.

• Wieje dość mocno. Na jednej z trybun podwiewa sporą sektorówkę z herbem klubu. Tymczasem Lech! Puchacz pod bramką w poszukiwaniu Ishaka, ale niedokładnie.

• Tavernier nieudanie wrzuca - za bardzo przeciągnął tę piłkę. Z piątego metra wznawia Bednarek.

• Coraz groźniej... Kraweć na szczęście asekuruje kolegów i wybija na róg.

• Niebezpiecznie w okolicach szesnastki Lecha. Wybija w aut Rogne.

• Uznajmy to za pierwszą, niezłą akcję Lecha. Po kilku podaniach uderza Ramirez, ale obok prawego słupka.

• Z błędem też Marchwiński. W porę zainterweniował Moder, który trochę przesunął grę do przodu.

• Rogne trochę nerwowo, na szczęście jego błąd naprawił Kraweć.

• Piłkę ma Lech. Długo rozgrywa ją przez stoperów i bocznych obrońców.

• Blisko połowa ankietowanych uważa, że zwyciężą gospodarze.

• Pierwsza wrzutka ze strony Lecha - niedokładna. Piłkę przechwycił bramkarz.

• Spora ruchliwość i wymienność pozycji - Rangersi prezentują ciekawy futbol.

• Rogne za linię końcową. Pierwszy korner dla gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek w meczu! Od środka rozpoczęli gospodarze. Lechowi należy życzyć powodzenia, bo misja jest bardzo trudna.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę przywitanie kapitanów i pierwszy gwizdek. Lech w strojach biało-niebieskich.

• Od 6 sierpnia Rangersi nie przegrali żadnego meczu. Ich seria to piętnaście meczów bez porażki (trzynaście zwycięstw, dwa remisy).

• Zawody poprowadzi sędzia z Estonii. Mecz oczywiście bez udziału publiczności.

• W gościnę bez niczego? Lech tak nie robi. Rangersom podarował rogale:

• - Zawsze czuję ekscytację przed meczem. Obawy też są, bo wypadło paru ważnych piłkarzy - mówił przed kamerą TVP Sport, trener Dariusz Żuraw. - Obyśmy my byli częściej przy piłce niż Rangersi.

• W Glasgow deszcz, silny wiatr i chłód.

• Opaskę kapitana założy Rogne. Poza kadrą Lecha oprócz wspomnianych graczy również Butko.

• Ławka rezerwowych Lecha: Malenica, Muhar, Sýkora, Dejewski, Kacharava, Awwad, Klupś

• W składzie Lecha w sumie cztery zmiany. W środku pola zobaczymy jednak Marchwińskiego, a nie Muhara.

• Co to za osłabienia? Otóż Lech dziś bez rozgrywającego - Tiby. Nie ma też Crnomarkovicia, ani Kamińskiego.

• Lech Poznań kontynuuje przygodę w fazie grupowej Ligi Europy. Po porażce 2:4 z Benfiką Lizbona zawalczy na wyjeździe ze szkockim Rangers FC, który 2:0 wygrał ze Standardem Liege. Łatwo nie będzie, tym bardziej że w kadrze jest sporo osłabień.

Rangers - Lech LIVE! Przywieźć pierwsze punkty

Rangers - Lech LIVE! Przywieźć pierwsze punkty ©Grzegorz Dembinski

Rangers FC - Lech Poznań ONLINE. Przed Lechem Poznań drugi pojedynek w fazie grupowej Ligi Europy. Kolejorz ponownie nie będzie faworytem. Zwłaszcza, że w starciu z Rangers FC zagra bez trzech ważnych zawodników. Początek spotkania Rangers - Lech w czwartek o godz. 21. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Liga Europy: Rangers FC - Lech Poznań ONLINE

Lech Poznań na starcie Ligi Europy przegrał 2:4 z Benfiką Lizbona, ale zaprezentował odważny futbol i pozostawił dobre wrażenie. Szkoci na inaugurację rozgrywek dopisali sobie trzy punkty. W Belgii ograli Standard Liege 2:0.

Kolejorz w Glasgow zagra bez trzech kluczowych zawodników. Najbardziej odczuwalny będzie brak Pedro Tiby. Portugalczyk w tym sezonie w dwunastu spotkaniach zdobył trzy bramki i zanotował aż sześć asyst. Na Ibrox Park zabraknie też imponującego formą Jakuba Kamińskiego. 18-latek niedawno otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski. Z gry wypadł też stoper Djordje Crnomarković. Serba zastąpi Thomas Rogne, który już się wykurował. Za to do gry po pauzie za kartki wróci lider defensywy - Lubomir Satka.

Kto zagra w miejsce Tiby? Dariusz Żuraw najpewniej postawi na Karlo Muhara, a Jakuba Kamińskiego zastąpi Wasyl Krawec, który będzie ustawiony na lewej obronie, a wyżej przesunięty zostanie Tymoteusz Puchacz.

Ekipa Rangers ostatnio nie zawodzi. W lidze dziesięć spotkań wygrała, dwa zremisowała i przewodzi tabeli. W sumie drużyna, prowadzona przez legendę Liverpoolu Stevena Gerrarda, ma w tym sezonie znakomity bilans. Wygrała 14 z 16 meczów, nie ponosząc porażki. Imponuje też bilansem bramek - 28:3.

- Glasgow gra trochę inaczej niż my. Grają bardzo solidnie i zdyscyplinowanie w obronie. Bardzo szybko po stracie wracają do swojego ustawienia. W ataku są błyskawiczni, a po przechwycie bardzo szybko wyprowadzają kontrataki. To jest ich najkrótsza charakterystyka, która mi się narzuca. Mają bardzo duży potencjał z przodu, ale tracą bardzo miało bramek. Jeśli uda nam się stworzyć sytuacje, a nie spodziewam się ich wielu, to będziemy musieli być bardzo skoncentrowani, żebyśmy wykorzystali to, co będziemy mieli - podkreślał na przedmeczowej konferencji Dariusz Żuraw.

Steven Gerrard obejrzał pojedynek Lecha z Benfiką i docenił poznański zespół. - Bardzo uważnie obserwowałem ten mecz. Był to otwarty pojedynek, w którym mogło być więcej bramek. Przypominał trochę mecz koszykówki z ciągłymi atakami. Dopilnujemy, abyśmy byli zorganizowani i utrzymali naszą formę, ponieważ ten zespół może skrzywdzić - przyznał trener Rangersów.

Przewidywane składy na mecz Rangers FC - Lech Poznań:

Lech Poznań: Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Lubomir Satka, Thomas Rogne, Wasyl Kraweć - Michał Skóraś, Karlo Muhar, Jakub Moder, Dani Ramirez, Tymoteusz Puchacz - Mikael Ishak.

Rangers FC: Allan Mc Gregor - James Tavernier, Filip Helander, Connor Goldson, Calvin Bassey - Scott Arfield, Glen Kamara, Joe Aribo - Brandon Barker, Alfredo Morelos, Ryan Kent.

Nie zagrają w meczu Rangers FC - Lech Poznań:
Rangers: Katić.
Lech: Butko, van der Hart, Tiba, Kamiński, Crnomarković.

Rangers FC - Lech Poznań TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Rangers - Lech na kanałach TVP 2 i kodowanym Polsat Sport Premium 1. W TVP mecz skomentuje duet: Mateusz Borek - Robert Podoliński. W internecie mecz w darmowej aplikacji i na stronie TVP Sport, natomiast płatny w aplikacji IPLA TV (dostęp na miesiąc kosztuje 40 złotych). Tekstowa relacja live w GOL24.pl. Zapraszamy!

21:00 Rangers FC - Lech Poznań TVP2, Polsat Sport Premium 1