Mecz RB Lipsk - Manchester United ONLINE. Jedna z tych...

Mecz RB Lipsk - Manchester United ONLINE. Jedna z tych drużyn może odpaść z Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2020-12-08 21:00

RB Lipsk

3

Manchester United

2

• RB Lipsk zameldował się w 1/8 finału. Drużyna Juliana Nagelsmanna na własnym boisku pokonała Manchester United 3:2 (2:0). "Czerwone Diabły" walczyły do końca, ale ich pościg okazał się spóźniony. Na wiosnę zespół Ole Gunnara Solskjaera powalczy w Lidze Europy.

• Koniec meczu! RB Lipsk pokonał Manchester United 3:2! W fazie pucharowej zagra ekipa Juliana Nagelsmanna.

• Cztery minuty dłużej potrwa spotkanie w Lipsku.

• Marcel Halstenberg wszedł na boisko w miejsce Angelino.

• Po rzucie rożnym piłkę głową z pięciu metrów wpakował Paul Pogba. Do awansu United potrzebują już tylko jednego trafienia.

• GOOOOOOOOL! PAUL POGBA! BĘDĄ JESZCZE EMOCJE!

• Tyler Adams został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOL! BRUNO FERNANDES NIE POMYLIŁ SIĘ Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny dla United! W szesnastce faulował Ibrahima Konate.

• Timothy Fosu-Mensah zameldował się na boisku w miejsce Aarona Wan-Bissaki.

• Axel Tuanzebe wszedł w miejsce Victora Lindelofa.

• Victor Lindelof został napomniany żółtą kartką.

• Kevin Kampl zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Tyler Adams.

• Angelino podał z lewej strony w pole karne. Fatalny błąd popełnił Harry Maguire. Do piłki dopadł Justin Kluivert przerzucił ją nad wychodzącym z bramki Davidem de Geą.

• GOOOOOOOOOL! JUSTIN KLUIVERT! RB LIPSK PROWADZI JUŻ 3:0!

• Brandon Williams został ukarany żółtą kartką.

• Bruno Fernandes przymierzył z rzutu wolnego z osiemnastu metrów i obił poprzeczkę!

• Luke Shaw opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Brandon Williams.

• Harry Maguire faulował rozpędzonego Justina Kluiverta. Żółta kartka.

• Justin Kluivert został ukarany żółtą kartką.

• Paul Pogba wszedł na boisko w miejsce Nemanji Maticia.

• Yussuf Polusen zastąpił na boisku Emila Forsberga.

• Dani Olmo opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Justin Kluivert.

• Bruno Fernandes ostro wstrzelił futbolówkę z rzutu wolnego. Nie zdołał przeciąć piłki Harry Maguire.

• Manchester United w natarciu od początku drugiej połowy. Gracze Solskjaera niemal cały czas utrzymują się przy piłce.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Donny van de Beek wszedł na boisko w miejsce Alexa Tellesa.

• Koniec pierwszej połowy! RB Lipsk deklasuje do przerwy Manchester United 2:0 i awans ma już właściwie w kieszeni.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem napomniany został Luke Shaw.

• Marcel Sabitzer "sprzedał" dwie kosy Scottowi McTominayowi. Obejrzał żółtą kartkę.

• Nordi Mukiele został ukarany żółtą kartką.

• Piłka po główce Ibrahimy Konate trafiła w słupek. Z metra dobił futbolówkę Willi Orban! Po analizie VAR gol nie został uznany. Pozycja spalona.

• Mason Greenwood główkował w polu karnym. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Emil Forsberg zmarnował stuprocentową okazję! Po podaniu Angelino spudłował z dziesięciu metrów.

• Angelino dośrodkował z lewej strony tuż sprzed pola karnego. Do piłki dopadł Amadou Haidara i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOOL! AMADOU HAIDARA! 2:0 DLA RB LIPSK!

• Kolejna akcja gospodarzy. Angelino uderzył po ziemi. Broni David de Gea.

• Bruno Fernandes został napomniany żółtą kartką.

• Marcel Sabitzer zagrał kapitalną piłkę w pole karne. Do futbolówki dopadł Angelino, który uderzył lewą nogą po dalszym rogu! David de Gea nawet nie interweniował.

• GOOOOOOOOOOL! ANGELINO! RB LIPSK NA PROWADZENIU!

• Gramy! Spotkanie już się rozpoczęło!

• "Przegrany" tego meczu (o ile wpadki nie zaliczy PSG) wyląduje na pocieszenie w fazie pucharowej Ligi Europy (Manchester United w zeszłej edycji odpadł po półfinale).

• Manchester United musi przynajmniej zremisować, by pozostać w grze o trofeum. To będzie zupełnie inny mecz niż ten, który na Old Trafford zakończył się rozgromieniem RB Lipsk 5:0.

• "Czerwone Diabły" zaczną w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowa jedenastka RB Lipsk:

• Chętnych na fazę pucharową jest trzech, a miejsca są tylko dwa. Sytuacja na ostatniej prostej w grupie H wydaje się ekscytująca; oto bowiem prócz RB Lipsk i Manchesteru United dziewięć punktów zgromadził również finalista zeszłej edycji, PSG.

O tej samej godzinie PSG rozpocznie swój domowy mecz z ostatnim Basaksehirem i można zakładać, że z nim wygra, awansując tym samym z pierwszego lub drugiego miejsca w zależności od wyniku w Lipsku.

• W finałowej kolejce fazy grupowej zespół Manchesteru United zagra z półfinalistą poprzedniej edycji, RB Lipsk. Początek spotkania o godzinie 21. Witamy w relacji LIVE!

RB Lipsk - Manchester United LIVE! Kogo pożegnamy w Lidze Mistrzów?

RB Lipsk - Manchester United LIVE! Kogo pożegnamy w Lidze Mistrzów? ©AFP/East News

Mecz RB Lipsk - Manchester United ONLINE. Czy to ostatni akord "Czerwonych Diabłów" w Lidze Mistrzów"? W finałowej kolejce fazy grupowej zespół Ole Gunnara Solskjæra zagra z półfinalistą poprzedniej edycji, któremu zwycięstwo da awans. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz RB Lipsk - Manchester United ONLINE

Chętnych na fazę pucharową jest trzech, a miejsca są tylko dwa. Sytuacja na ostatniej prostej w grupie H wydaje się ekscytująca; oto bowiem prócz RB Lipsk i Manchesteru United dziewięć punktów zgromadził również finalista zeszłej edycji, zespół Paris Saint-Germain.

W każdym razie dzisiaj pożegnamy finalistę (najmniej prawdopodobne) bądź półfinalistę poprzedniej edycji, a może Manchester United. Angielski zespół ostatni przegrał z PSG 1:2 i tym wynikiem skomplikował swoją sytuację. Dziś musi przynajmniej zremisować, by pozostać w grze o trofeum. To będzie zupełnie inny mecz niż ten, który na Old Trafford zakończył się rozgromieniem RB Lipsk 5:0. Trener Julian Nagelsmann zapowiada walkę do upadłego w rewanżu. Na przedmeczowej konferencji mówił o nauce wyciągniętej z pogromu: - Musimy zademonstrować więcej różnorodności w grze - podkreśla Niemiec.

Przewidywane składy na mecz RB Lipsk - Manchester United:
RB Lipsk: Gulácsi - Mukiele, Orban, Konaté, Angelino - Haidara, Kampl, Sabitzer - Nkunku, Olmo - Poulsen.
Manchester United: De Gea - Tuanzebe, Maguire, Lindelöf - Wan-Bissaka, McTominay, Pogba, Telles - Bruno Fernandes - Greenwood, Rashford.

Nie zagrają w meczu RB Lipsk - Manchester United:
RB Lipsk: Laimer, Klostermann, Henrichs, Hwang, Upamecano
Manchester United: Fred, Martial, Cavani

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Manchester United - RB Lipsk 5:0 (Liga Mistrzów, 28.10.2020)

Mecz RB Lipsk - Manchester United TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl - startujemy od godziny 21:00.