Mecz Real Madryt - AS Roma ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Madryt - AS Roma ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa G
2018-09-19 21:00

Real Madryt

3

AS Roma

0

• Obrońcy tytułu wygrywają swój pierwszy mecz w edycji 2018/2019! Walka o końcowy trium na pewno będzie bardzo zacięta!

• Mariano zdobywa cudowną bramkę na samo zakończenie meczu! Marcelo zagrał do rezerwowego Królewskich, który skierował piłkę w same okienko! Po tej akcji sędzie kończy mecz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mariano dobija AS Romę!

• Znakomity strzał głową Dżeko, ale jest piękniejsza interwencja Navasa!

• Patrick Schick miał na nodze piłkę, aby skierować ją do bramki. W ostatniej chwili sytuację ratuje Carvajal.

• Ostatnia roszada tego meczu.. Luka Modrić zmieniony przez Daniego Ceballosa.

• Lorenzo Pellegrini przewraca się w polu kanrym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Edin Dzeko trafia do notesu sędziego.

• Mariano Diaz, który rozegra właśnie swój pierwszy mecz po powrocie z Lyonu melduje się na boisku. Schodzi z niego Gareth Bale.

• Bardzo dobra akcja AS Romy, ale piłka po strzale Perottiego szybuje w trybuny.

• Ostatnia zmiana w ekipie AS Romy. Steven N'Zonzi zmieniony przez Patrika Schicka.

• Diego Perotti wchodzi, a schodzi Stephan El Shaarawy.

• Bardzo dobre uderzenie z dystansu Aleksandra Koralova. Serb przegrywa jednak pojedynek z Keylorem Navasem.

• Marco Asensio melduje się na murawie w miejsce Karima Benzemy.

• Isco cudownie obsłużył prostopadłym podaniem swojego kolegę! Gareth Bale wyprzedził kilku rywali i świetnym plasowanym strzałem pokonał Olsena!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gareth Bale podwyższa prowadzenie gospodarzy!

• Świetna akcja Realu Madryt, tylko że Chorwat trafia prosto w szwedzkiego bramkarza Romy!

• Lorenzo Pellegrini wchodzi w miejsce Nicolo Zaniolo.

• Gareth Bale wpadł w pole karne, ale Walijczyk uderza w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Cengiz Under był bardzo bliski doprowadzenia do remisu! Turecki zawodnik uderzył bardzo dokładnie, ale Keylor Navas stanął na wysokości zadania.

• Czas na drugą połowę tego meczu!

• Mecz jest prowadzony w znakomitym tempie. Wszystko dzieje się bardzo szybko! Czekamy na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Idealnie wykorzystany rzut wolny przez Isco! Hiszpan cudownie przymierzył i Olsen nie miał okazji nawet zareagować!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Perfekcyjny gol Isco!

• Daniele De Rossi zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Robin Olsen znowu ratuje swój zespół! Teraz końcówkami palców odbija lecącą pod poprzeczkę futbolówkę!

• Marcelo mógł zaskoczyć bramkarza rywali! Zabrakło bardzo niewiele, a golkiper Romy wyciągałby piłkę z siatki!

• Federico Fazio wygrał pojedynek główkowy z Sergio Ramosem, ale piłka po jego strzałe szybuje nad bramką.

• Steven N'Zonzi oddał strzał na bramkę, który był jednak zbyt słaby aby pokonać Navasa.

• Świetna akcja Gertha Bale'a, ale Walijczyk posyła piłkę obok bramki.

• Sergio Ramos zostaje ukarany żółtą kartką.

• Toni Kroos zamknął akcję swojej drużyny kompletnie niecelnym strzałem.

• Marcelo zauważył niepilnowanego w polu karnym Daniego Carvajala, którego strzał mija bramkę AS Romy.

• Strzał Karima Benzemy został zablokowany przez Daniele De Rossiego. Świetna akcja, ale zabrakło wykończenia.

• Mocne dośrodkowanie Carvajala, ale świetnie blokuje piłkę Fazio.

• Sergio Ramos po rzucie rożnym wyskoczył najwyżej, tylko że jego strzał poszybował nad bramką.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Romy! Isco uderzał z 5 metra, ale Olsen znakomicie broni! Co za interwencja!

• Co teraz za sytuację zmarnował Gareth Bale! Walijczyk otrzymał idealnie podanie, i nie trafił z 13 metrów nawet w światło bramki!

• Bjorn Kuipers dał znak do rozpoczęcia tego meczu!

• Oba zespoły pojawiły się na murawie! Zaraz rozbrzmi słynne "The Champions"!

• Thibault Courtois miał być pierwszoplanową postacią w układance Julena Lopeteguia. Belg jedank ciągle przegrywa rywalizacje o miejsce w bramce z Keylorem Navasem. Owszem rozegrał dwa mecze ligowe, ale teraz znowu zasiadł na ławce.

• Już za niecałe 15 minut wystartuje mecz pomiędzy zwycięzca Ligi Mistrzów, a półfinalistą ostatniej edycji. Widowisko zapowiada się bardzo ciekawie!

• Dobry wieczór! Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Real Madryt - AS Roma!

Bartosz Głąb

Real - Roma LIVE! Czwarty raz z rzędu? To (nie)możliwe

Real - Roma LIVE! Czwarty raz z rzędu? To (nie)możliwe ©AFP/East News

Mecz Real Madryt - AS Roma ONLINE. W drugim dniu 1. kolejki Ligi Mistrzów na Santiago Bernabeu czeka nas arcyciekawe widowisko. Obrońca tytułu, Real Madryt, podejmie półfinalistę ubiegłych rozgrywek, AS Romę. Rzymianie będą chcieli pokazać, że sukces z zeszłego sezonu wcale nie był dziełem przypadku. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24.

Mecz Real Madryt - AS Roma ONLINE

Real Madryt od trzech lat jest hegemonem piłkarskiej Ligi Mistrzów i w rozpoczynających się właśnie rozgrywkach również faworytem do końcowego triumfu. Jednak teraz będzie zdecydowanie trudniej niż w ubiegłych latach, skoro latem klub opuścili Cristiano Ronaldo i Zinedine Zidane.
Rolę lidera drużyny przejął Karim Benzema, który świetnie sobie z tym radzi. W LaLiga Santander Real wprawdzie zanotował ostatnio małą wpadkę, remisując na wyjeździe z Athletic Bilbao 1:1, ale w pozostałych spotkaniach był bezbłędny.

Natomiast AS Roma nie rozpoczęła dobrze sezonu. W pierwszych czterech meczach Serie A zanotowała zaledwie jedno zwycięstwo, na inaugurację z Torino. Później dwa mecze zremisowała i jeden przegrała. Jednak w Lidze Mistrzów to całkiem inny zespół. W poprzednich rozgrywkach rzymianie pokazali, że są bardzo ciężkim przeciwnikiem i potrafią sprawić niespodziankę. Ostatnio zostali zatrzymani dopiero w półfinale przez Liverpool. Wcześniej, w ćwierćfinale nieoczekiwanie ograli FC Barceloną.

Real Madryt z AS Romą ostatnio w oficjalnych meczach mierzył się w 1/8 finałów Ligi Mistrzów w 2016 roku. Wtedy "Królewscy" wygrali oba mecze pewnie po 2:0 i za każdym razem do bramki przeciwników trafiał Cristiano Ronaldo, którego już w Madrycie nie ma.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Real Madryt - AS Roma?

NIE ZAGRAJĄ

Real Madryt: Vallejo (kontuzja);
AS Roma: Pastore (kontuzja).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

.
Real Madryt: Courtois - Marcelo, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Kroos, Casemiro, Modrić - Asensio, Benzema, Bale.
AS Roma: Olsen - Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi - Pellegrini, Nzonzi, De Rossi - El Shaarawy, Dżeko, Under.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

REAL MADRYT
Athletic Bilbao - Real Madryt 1:1 (LaLiga Santander)
Real Madryt - CD Laganes 4:1 (LaLiga Santander)
Girona FC - Real Madryt 1:4 (LaLiga Santander)
Real Madryt - Getafe CF 2:0 (LaLiga Santander)

AS ROMA
AS Roma - Chievo Verona 2:2 (Serie A)
AC Milan - AS Roma 2:1 (Serie A)
AS Roma - Atalanta Bergamo 3:3 (Serie A)
Torino FC - AS Roma 0:1 (Serie A)

SĘDZIA - Bjorn Kuipers (Holandia)

Mecz Real Madryt - AS Roma TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt - AS Roma od 20:50 przeprowadzi TVP1 HD, TVP Sport HD i Polsat Sport Premium 2 Super HD. Dla TVP mecz prosto z Santiago Bernabeu w Madrycie skomentują Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow, natomiast dla Polsatu z Warszawy Cezary Kowalski i Paweł Golański. Studio przedmeczowe w TVP rozpocznie się o 19:00, a gośćmi Jacka Kurowskiego będą Sebastian Mila, Maciej Szczęsny i Robert Podoliński. Natomiast studio w Polsacie rozpocznie się o 17:00, a gośćmi Tomasza Smokowskiego będą Artur Wichniarek, Goncalo Feio, Roman Kołtoń i Dariusz Wdowczyk, a analizy meczowe przeprowadzą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Relacja LIVE w GOL24.