Real Madryt

5

Espanyol Barcelona

0

• Po znakomitym meczu Real gromi Espanyol 5:0 i znów powiększa swoją przewagę nad FC Barceloną do 10 punktów. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec spotkania!!

• Sędzia doliczył minutę do drugiej połowy spotkania

• Ronaldo zagrał w pole karne do Kaki, al ten nie poradził sobie z Amatą i mamy rzut rożny dla Realu

• Ronaldo wyłożył piłkę Moracie, ten oddał strzał z 11 metrów i tylko genialna interwencja Casilli ratuje Espanyol przed wyższą porażką!

• Verdu oddał strzał z dystansu, ale daleko od bramki Realu

• Higuain wpadł w pole karne, stanął oko w oko z bramkarzem, ale zamiast trafić do bramki, trafił w bramkarza!

• Varane faulował Garcie na połowie gości

• Higuain wyłożył jak na tacy piłkę Ronaldo, ale Portugalczyk w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem!

• Varane w miejsce Carvalho

• Espanyol rozpoczyna drugą połowę spotkania!!

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Za nami pierwsza połowa spotkania, po której Real, zasłużenie, prowadzi z Espanyolem 2:0. Dominacja "Królewskich" ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Jeżeli druga połowa będzie wyglądać podobnie to goście wrócą do Barcelony ze sporym bagażem bramkowym. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy spotkania!!

• Strzał Ronaldo z dystansu sprawił wiele problemu Casilli. To mogło być 3:0!

• Ronaldo wyłożył piłkę, jak na tacy, Higuainowi, ale w doskonałej sytuacji Argentyńczyk trafił prosto w bramkarza!

• Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy spotkania

• Na własnej połowie Ozil był faulowany przez Weissa

• Khedira powrócił już na boisko

• Po starciu z Romariciem na boisku leży Khedira

• Kaka wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokowany przez obrońcę Espanyolu!

• Ozil genialnie zagrał do swojego rodaka Khediry, ten pociągnął piłkę parę metrów do przodu, oddał strzał zza pola karnego i pokonał Casille

• GOOOOOL!!! 2:0!! Khedira

• Fantastycznie uderzenie Coutinho z dystansu i jeszcze lepsza interwencja Casillasa!

• Ronaldo faulowany 18 metrów przed polem karnym gości

• Błąd popełnił obrońca Espanyolu, który zagrał wprost pod nogi Marcelo. Brazylijczyk zagrał w pole do Higuaina, ten od razu przedłużył do Ronaldo, który nie miał problemu z pokonaniem Casilli

• GOOOOL!!! 1:0!! Ronaldo

• Przerzut Ozila do Alonso, ale za mocny i mamy aut dla Espanyolu

• Khedira płasko zagrywał w pole karne, ale wprost pod nogi obrońcy gości

• Ronaldo zagrał w pole karne do Kaki. Brazylijczyk oddał strzał z pierwszej piłki, i tylko genialna interwencja Casilli ratuje Espanyol!

• Carvalho za lekko podawał do Casillasa i niewiele brakowało by zawodnik Espanyolu przejął piłkę i strzelił bramkę. Tylko dobry refleks bramkarza Realu ratuje gospodarzy!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ronaldo faulował Casille

• Ronaldo otrzymał idealne podanie od Ozila, wpadł w pole karne, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i zmarnował dobrą okazję!

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Albiol, Diarra, Granero, Callejon, Varane, Morata

• Czy Real wygra i znów powiększy swoją przewagę nad Barceloną do 10 punktów? Czy też Espanyol, pomoże swoim rywalom zza miedzy? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, możecie na nie odpowiadać w komentarzach