Real Madryt - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV NA ŻYWO

DW
Superpuchar Hiszpanii ONLINE. Real Madryt wygrał na wyjeździe z Barceloną 3:1 w pierwszym meczu, ale podopieczni Ernesto Valverde nie będą składać broni. Katalończycy muszą jednak wygrać co najmniej trzema bramki, by "zabrać" tytuł sprzed nosa "Królewskim". Czy Barcelona zdoła pokonać mistrzów Hiszpanii na Santiago Bernabeu?

Real Madryt - FC Barcelona ONLINE

Barcelona to zdobywca ostatniego Pucharu Króla, a Real to obecny mistrz kraju. Dzięki tym sukcesom Barcelona i Real zmierzą się w dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii. El Clasico tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych będzie dodatkową okazją do sprawdzenia swojej formy. Katalończycy będą bronić trofeum, a Królewscy chcą po niego sięgnąć po pięcioletniej przerwie.

- Wiadomo, że strzelić Realowi trzy gole i wygrać 3:0, albo 3:1 i doprowadzić do dogrywki na jego stadionie, to zadanie z gatunku Mission: Impossible, więc prawdopodobieństwo jest niewielkie, natomiast nie sądzę, że w grze Barcelony była jakaś tragedia lub że projekt Valverde już na samym początku się skończył - skomentował Leszek Orłowski, dziennikarz "Piłki Nożnej", ekspert nc+.

Zinedine Zidane nie będzie miał do swojej dyspozycji Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu jest zawieszony na najbliższe pięć spotkań przez incydent z drugiej połowy pierwszego meczu o Superpuchar. Portugalczyk popchnął sędziego, gdy nie zgodził się z jego decyzją. Dla Ronaldo to najniższy wymiar kary. Mógł bowiem pauzować aż przez 13 meczów.

NIE ZAGRAJĄ:

Real: Cristiano Ronaldo, Jesus Vallejo
Barcelona: Andre Gomes, Rafinha, Thomas Vermaalen

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Real
FC Barcelona - Real Madryt 1:3 (13 sierpnia 2017)
Real Madryt - Manchester United 2:1 (8 sierpnia 2017)
MLS All-Stars - Real Madryt 1:1 (3 sierpnia 2017)
Real Madryt - FC Barcelona 2:3 (30 lipca 2017)
Manchester City - Real Madryt 4:1 (27 lipca 2017)

Barcelona
FC Barcelona - Chapecoense-SC 5:0 (7 sierpnia 2017)
Gimnastic - FC Barcelona 1:1 (4 sierpnia 2017)
FC Barcelona - Manchester United 1:0 (27 lipca 2017)

Pojedynki bezpośrednie:

Real Madyrt - FC Barcelona 2:3 (23 kwietnia 2017)
FC Barcelona - Real Madryt 1:1 (3 grudnia 2016)
FC Barcelona - Real Madryt 1:2 (2 kwietnia 2016)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Real Madryt: Keylor Navas - Theo Hernandez, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Benzema.

FC Barcelona: ter Stegen - Aleix Vidal, Pique, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu.

Real Madryt - FC Barcelona ONLINE. TRANSMISJA NA ŻYWO

Studio przed meczem FC Barcelona - Real Madryt w CANAL+ Sport od godziny 21:30. Transmisja od 22:00 w CANAL+ Sport. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!