0

Malaga CF

0

• Za uwagę, wspólnie spędzony wieczór i przeżyte emocje dziękuje Adam Bochenek. Zapraszamy na kolejne relacje na łamach naszego portalu

• Tydzień nacieszyli się liderowaniem piłkarze Realu. Remis w spotkaniu z Malagą oddaje insygnia władzy w ręce Barcelony. Kapitalny występ Kameniego, który przewidzieliśmy tuż przed spotkaniem. Królewscy, a w szeczególności Ronaldo mogą sobie pluć w brodę, nie żałując ani śliny, ani zarostu

• Za Hiszpana na boisku melduje się Kovacić

• Strzał Jese z 8 metrów nad bramką. Na dodatek przy tym zagraniu nabawił się jakiegoś urazu i na noszach opuszcza murawę.

• Ostre wejscie Tissone w Kroosa

• Koszulki przebrane, fryzury poprawione, jedziemy!

• Królewsy zatrzymani. Przynajmniej do przerwy. Zobaczymy co dalej

• Wrzutka Marcelo, Isco na wślizgu myli się nieznacznie

• Łohoho! Wolej a'la Van Basten Ronaldo z pierwszej piłki tuż obok bramki.

• Wszędobylski Amrabat zmyślnie wrzuca piłkę na piąty metr, Juan Carlos milimetry od jej przecięcia

• Kameni perfekcyjnie wyciąga swoje ręce i wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego

• Navas czujnie na przedpolu, uprzedza napastników Malagi

• Nieudolna przekładanka Jese, która jeśli miała zmylić kogokolwiek to tylko błędnik skrzydłowego Realu

• Ronaldo ze środka zbiegł na lewą stronę, uderzyłmocno po ziemi, Kameni świetnie interweniuje

• Cóż za akcja Amrabata! Przyjął piłkę mając na plecach nacho, kółeczko, popatrzył, uciekł na prawo, zagrał po ziemi, do piłki dopadł Carlos, ale przestrzelił w bardzo dobrej sytuacji

• Isco próba numer dwa, efekt podobny jak przy próbie numer jeden

• Kolejny atak Królewskich lewą stroną, ku poplątaniu zmysłów defensorów Malagi znalazł się tam Isco, ale strzał rozgrywającego Realu omija światło bramki Kameniego

• Ławka rezerwowych Realu: Kiko Casilla, Álvaro Arbeloa, Casemiro, Mateo Kovacic, Lucas, Marcos Llorente, Denis Cheryshev

• Czas na spotkanie Realu Madryt z Malagą. Po zwycięstwie Barcelony nad Las Palmas "Królewscy" by nadal być liderem muszą pokonać zespół z Andaluzji. Czy im się to uda? Zapraszamy na relację