Real Madryt

1

Malaga CF

1

• Real sensacyjnie remisuje z Malagą i ma już tylko 8 punktów przewagi nad drugą w tabeli Barceloną. Mecz można podsumować jednym zdaniem: " Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec spotkania!!

• Rzut wolny dla Malagi z około 22 metrów. Cazorla zdecydował się na bezpośredni strzał, który wylądował idealnie w okienku bramki Casillasa

• GOOOOOL!! 1:1!! Cazorla

• Marcelo dośrodkował w pole karne, piłkę wprost pod nogi Callejona wypiąstkował Caballero, ale strzał młodego Hiszpana został zamortyzowany! To powinno być 2:0 dla Realu!

• Cazorla zagrał w pole karne do Eliseu. Ten od razu zagrał przed pole karne, ale wprost pod nogi obrońcy Realu

• Strzał Khediry zza pola karnego świetnie broni Caballero!

• Joaquin Sanchez był faulowany przez Khedirę około 27 metrów od bramki Realu

• Ozil jak na tacy wyłożył piłkę Benzemie, ale Francuz, w doskonałej sytuacji, uderzył obok bramki!

• Ronaldo z linii końcowej dośrodkował w pole karne, tam do piłki dopadł Callejon, ale strzał Hiszpana poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki!

• Kaka z dystansu, ale Panu Bogu w okno

• Kaka zagrał idealną piłkę do Ronaldo, Portugalczyk oddał strzał z pierwszej piłki i tylko genialna interwencja Caballero ratuje Malagę przed utratą drugiej bramki!

• Kaka zakończył swoją indywidualną akcje mocnym strzałem, który obronił Caballero

• ...... i Pereira w miejsce Rondona

• Isco schodzi, wchodzi van Nistelrooy....

• Benzema zagrał do Ozila, ten z pierwszej piłki dośrodkował w pole karne, ale tam piłki nie opanował Ronaldo

• Na spalonym Kaka

• Sergio Sanchez ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Marcelo

• Dośrodkowanie Benzemy w pole karne, ale piłkę wybija Camacho

• Bezema otrzymał idealne podanie, wpadł w pole karne, wyszedł sam na sam z Caballero, ale za długo zwlekał ze strzałem i Weligton wybił mu piłkę spod nóg! Więcej korzyści z tej akcji byłoby gdyby Francuz zagrywał na środek pola karnego do Ronaldo!

• Sergio Sanchez dośrodkował w pole karne, ale wprost pod nogi Diarry

• Marcelo zagrał piłkę w pole karne, ale nie doszedł do niej Benzema

• Real rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa spotkania, która dostarczyła nam wiele emocji. Oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i tylko skuteczność Realu decyduje o tym, że prowadzi on z Malagą 1:0. Miejmy nadzieję, że w drugiej będzie podobnie. Na drugą połowę spotkania zapraszam za około 15 minut

• Ronaldo faulowany około 30 metrów przed bramką Malagi

• Benzema wpadł w pole karne, oddał strzał, który minimalnie minął prawy słupek bramki Caballero!

• Demichelis ewidentnie faulował Ronaldo, ale sędzie nie użył gwizdka

• Dośrodkowanie Joaquina Sancheza, ale dobrze ustawiony Diarra zażegnuje niebezpieczeństwo

• Ronaldo próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się na to nabrać

• Ronaldo powrócił już na boisko. Również Weligton biega już po murawie Santiago Bernabeu

• Starcie Weligton vs Ronaldo i obaj leżą teraz na murawie.

• Kontratak Realu. Kaka zagrywał w pole karne do Benzemy, ale podanie zostało przecięte przez bramkarza Malagi

• Z rzutu wolnego Cazorla dośrodkował, ale wprost na głowę Ramosa

• Isco faulowany przez Ramosa około 30 metrów przed bramką "Królewskich"

• Z rzutu wolnego Cazorla uderzył prosto w mur

• Diarra faulował Demichelisa około 20 metrów przed bramka Realu

• Cazorla dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę na rzut rożny wybił Ramos

• Monreal zagrał w pole karne do Isco, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Casillasem, ale jego strzał minimalnie minął bramkę!

• Joaquin Sanchez dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłkę wybili obrońcy Realu

• Ozil uderzył z rzutu wolnego, ale prosto w mur

• Diarra faulowany około 23 metrów przed bramką gości

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową uderzał Pepe, ale wprost w obrońce Malagi

• Cazorla prostopadle zagrał w pole karne, ale to było podanie do nikogo

• Kaka uderza z dystansu, ale wprost w bramkarza

• Ronaldo otrzymał dobre podanie, wpadł w pole karne, wyszedł oko w oko z bramkarzem, ale trafił prosto w niego!

• Khedira faulowany w środku boiska

• Cazorla zagrał w pole karne do Rondona, ten przyjął sobie piłkę i od razu oddał strzał, który sprawił wiele trudności Casillasowi!

• Długa piłka od Pepe do Ronaldo, ale w porę wrócił Sergio Sanchez i zgrał piłkę do bramkarza

• Diarra zagrał w pole karne, tam najlepiej znalazł się Benzema, który oddał strzał, ale wprost w ręce bramkarza

• Malaga rozpoczyna mecz!!

• Ławka rezerwowych Malagi: Maresca, van Nistelrooy, Duda, Fernandez, Gamez, Pereira, Kameni

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Arbeloa, Callejon, Carvalho, Granero, Higuain, Sahin

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Real wygra kolejny mecz z rzędu i znów powiększy przewagę nad Barceloną do 10 punktów? Czy też Malaga odegra się za to, że "Królewscy" wyeliminowani ją z Pucharu Króla? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, możecie na nie odpowiadać w komentarzach

• Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Primera Division, w którym to Real Madryt na własnym stadionie podejmować będzie Malagę CF. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ