Real Madryt

3

Malaga CF

2

• Real wrócił do żywych po tej nie udanej pierwszej odsłonie gry. Ostatni gwizdek w Madrycie. Real - Malaga 3:2.

• GOOOOOOL !!!, a jednak nie. Ronaldo po dośrodkowaniu z prawej flanki strzela gola z pół obrotu nożycami, ale bramka nie uznana. Sędzia uznał, że Ronaldo był na spalonym.

• Jeszcze w końcówce spotkania, żółtą kartkę otrzymuje Xabi Alonso.

• Ronaldo po dzisiejszym meczu kariery na deskach teatru by nie zrobił. Kolejny nie udany nurek Portugalczyka w polu karnym rywali.

• Real nie odpuszcza jeszcze w tym meczu. Mając w perspektywie rewanż chcą strzelić jeszcze jednego gola.

• Ronaldo uciekł prawą flanką, wyłożył piłkę Benzemie jak na tacy, a ten będąc ok. 10 metrów przed bramką fatalnie pudłuje.

• CR7 gra dziś słabo ale nie zapominajmy że wiele piłek rozgrywanych przez niego daje nam bramki.

• Tym razem Ronaldo w dogodnej sytuacji, ale górą Caballero.

• Benzema show w ostatnich kilku minutach. Trzy dogodne sytuacje, z czego jedną wykorzystał.

• Kolejna kara indywidualna. Zółtą kartką ukarany Monreal.

• Mózg ekipy z Malagi, Santiego Cazorlę zmienia młodziutki Buonanotte.

• GOOOOOOOOOOLLL !!!! Karim Benzema po przepięknym podaniu z głebi pola i jego przedłużeniu przez Higuaina wpada w pole karne i strzałem po długim rogu pokonuje bramkarza.

• Zółtą kartką ukarany były piłkarz Lyonu Toulalan.

• Stały fragment gry w postaci rzutu wolnego dla Malagi. Piłka ustawiona na ok. 25 metrze. Santi Cazorla egzekutorem tego rzutu. Cazorla... i wysoko nad bramką Casillasa.

• Pepe nie przepisowo zatrzymuje rywala i za tą otrzymuję upomnienie w postaci "żółtka".

• Real w natarciu, Real w gazie. Kolejna bardzo groźna sytuacja. Higuain wrzucał piłkę z prawej flanki na 5 metr przed bramką Caballero, jednak nikt z Królewskich tej akcji nie zamykał.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL !!!!!! Comeback na Estadio Bernabeu. Fatalny błąd Sancheza, który odgrywał piłkę do bramkarza, lecz piłka tocząca się do Caballero zostaje przejęta przez Higuaina, ten już wiedział co z nią zrobić i w sytuacji sam na sam strzela gola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL !!!!!!!!!!! Sami Khedria na przebój wdarł się w pole karne i pewnym strzałem pokonuje bramkarza Malagi.

• W Maladze kolejna roszada. Za Isco wchodzi Dudu.

• Benzema w polu karnym przejmuje piłkę na klatkę piersiową, odwraca się i huknął z całej siły w boczną siatkę. Na trybunach znów można odczuć niedosyt.

• Rzut wolny w dogodnym miejscu dla Realu. Do piłki podchodzi Ronaldo i fatalnie pudłuje. To nie jest mecz Portugalczyka.

• Tempo nam się trochę uspokoiło, Real zamiast huraganowych ataków, postawiło na rozklepywanie rywali, a Andaluzyjczycy czekają na kontry, którymi mogliby dobić rywala.

• Malaga dzięki stabilnej obronie radzi sobie z ofensywą Realu.

• Z boiska schodzi van Nistelrooy, który jest nagradzany gromkimi brawami ze strony kibiców obu klubów. Na placu gry pojawia się Rondon.

• Żółtą kartką ukarany strzelec pierwszego gola Sanchez.

• Malaga dzięki tym dwóm bramkom ułatwiła sobie prace w ofensywie, Real gra już jedynie trzema obrońcami przez co każda kontra jest bardzo groźna.

• Kolejna szansa Ronaldo i kolejna i znowu się urywa. Ależ ma parcie na bramkę po tej pierwszej nieudanej połowie.

• Jak na rollercoasterze co chwile zmiana połowy, tym razem Van Nisterlooy w dogodnej sytuacji, strzela wprost w Casillasa.

• Świetne dogranie do Benzemy w polu karnym, ten miał otwarty korytarz do bramki, oddał strzał ale wprost w golkipera gości.

• Niezła akcja w wykonaniu Królewskich. Wymiana podań na linii Oezil - Marcelo, ten drugi ostatecznie zagrywa do Ronaldo, ale Portugalczyk w ostatniej chwili ubiegnięty przez rywala.

• Od początku Real z przekąsem wobec rywala. Gol strzelony w najbliższym kwadransie może podbudować Gwardie Mou.

• A ostatnia trzecia, w której Oezil wchodzi za Callejona.

• Druga to Benzema w miejsce Kaki.

• Mourinho poirytowany wynikiem zmienia aż trzech zawodników. Pierwsza to Khedira za Arbeloee.

• Rozpoczęcie II połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Malaga sensacyjnie prowadzi z Realem na Santiago Bernabeu 2:0.

• Posiadanie piłki 67-33% dla Realu.

• Obraz gry nie zmienia się. Wszystkie dośrodkowania piłkarzy Realu padają łupem obrońców Malagi.

• Indywidualna akcja Ronaldo, który zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Najszybszy bramkarz Malagi.

• Festiwal kornerów dla Królewskich. Nie najlepiej wykonuje je jednak Xabi Alonso. Kolejny raz piłka bita zbyt nisko.

• Kolejna próba uderzenia z dystansu z lewej nogi w wykonaniu Ronaldo. Piłka po rykoszecie przeleciała wysoko nad bramką.

• Bezradny Real. Przyjezdni rozgrywają swobodnie piłkę, wyraźnie nie podoba się to madryckiej publiczności.

• Dopiero pierwszy rzut rożny wykonywali gospodarze. Bez zagrożenia dla obrońców Malagi, którzy ponownie wybili piłkę za linię końcową.

• W Madrycie pachnie sensacją.

• GOOOOLLLL nr 2 dla Malagi!! Ponownie gol z rzutu rożnego! Fatalny błąd Casillasa wykorzystał Demichelis, który głową uderzył do pustej bramki!

• A także z podobnego powodu ukarany Higuain.

• Kartą za dyskusje ukarany Arbeloa.

• Co za bomba z lewej nogi Ronaldo! Odbił piłkę przed siebie Caballero! Pierwsza tak groźna okazja Realu w dzisiejszym meczu.

• Pressing Malagi działa bez zarzutu, mimo, że naciskają rywali dopiero od środka boiska.

• Poddenerwowany Cristiano Ronaldo na razie nie błyszczy. Przed momentem fatalnie uderzył ze stałego fragmentu gry.

• Nie mogą znaleźć sposobu na rywala Królewscy. Teraz uparcie próbują wrzutek z bocznych sektorów, a także ze środka. Na razie większość niecelna, lub zbyt mocna.

• Długo przetrzymywał piłkę Willy Caballero, co spotkało się z falą gwizdów na Santiago Bernabeu.

• Piękne odegranie piętką Higuaina do Callejona, który wpadł w pole karne z prawej strony. Bardzo ostro, lecz zgodnie z przepisami zablokował go Martin Demichelis.

• Zbyt mocna prostopadła piłka Ronaldo do Gonzalo Higuaina, ale sędzia i tak dopatrzył się spalonego.

• Kolejny błąd Xabiego Alonso, który zawinił także przy utracie bramki. Malaga odzyskała piłkę za sprawą Apono.

• GOOOLLL dla Malagi! Sergio Sanchez strzela bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

• Coraz odważniej poczynają sobie goście, którzy teraz dłużej utrzymują się przy piłce.

• Ależ okazja dla Malagi! Piłka wystawiona jak na tacy na linię pola karnego do Santiego Cazorli, który uderzył lekki wprost w Ikera Casillasa. Bez problemu utrzymał futbolówkę golkiper gospodarzy.

• Starał przedrzeć przed linią pola karnego Kaka, ale znakomicie powstrzymał go Joris Mathijsen.

• Miało być rozciągnięcie Lassany Diarry na lewą stronę, ale nie było tam Marcelo.

• Mocno stara się rozpocząć Real. Zawodnicy Królewskich wymieniają sporo podań, no i oglądaliśmy ładną sztuczkę Cristiano Ronaldo.

• Rozpoczęli piłkarze Malagi.

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą na płytę boiska. Za chwilę zaczynamy.

• Fakty są wyraźnie niekorzystne dla Malagi. Real jest obecnie liderem ligi, który mimo porażki z Barceloną na własnym terenie, utrzymał 1. miejsce i nie zalicza żadnych wpadek. W tym sezonie zawitał na La Romareda, gdzie wręcz zmiażdżył swojego dzisiejszego rywala aż 4:0. A w poprzednim sezonie przed własną publicznością wygrał 7:0. Pełna zapowiedź meczu TUTAJ.

• Po odprawieniu trzecioligowej Ponferradiny w 1/16 finału, tym razem Królewscy trafili na zdecydowanie silniejszego rywala. Malaga, wzmocniona latem przez transfery zaksięgowane przez katarskich szejków, teoretycznie może pokusić się o sprawienie niespodzianki.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1/8 Pucharu Hiszpanii. Na Santiago Bernabeu, Real Madryt podejmuje Malagę.