Real Madryt

3

Real Saragossa

1

• Koniec spotkania!! Mimo słabej pierwszej połowy Real Madryt zasłużenie pokonuje ostatni w tabeli Real Saragossa. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Ostatnia zmiana w zespole z Madrytu. Higuain wszedł za Benzeme

• Postiga wyszedł sam na sam z Casillasem, oddał strzał, ale wprost w bramkarza "Królewskich"!

• Wydawało się, że Kaka był faulowany w polu karnym, ale sędzia nie użył gwizdka

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę spotkania!!

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Póki co jesteśmy świadkami małej sensacji na Santiago Bernabeu, gdzie "Królewscy" zaledwie remisują z drużyną prowadzoną przez Manolo Jimeneza. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

• Altintop zagrał do Granero, ten w polu karnym szukał Benzemy, ale piłka nie dotarła do Francuza

• Z rzutu wolnego Ronaldo huknął jak z armaty i piłka przeleciała minimalnie obok bramki!

• Rzut wolny dla Realu dokładnie z 10 metrów na wprost bramki

• Paredes faulował Ozila po prawej stronie boiska

• Kaka otrzymał idealne, prostopadłe podanie od Carvalho, wbiegł w pole karne i pewnie pokonał Roberto.

• GOOOOOL!!! 1:1!! Kaka

• Marcelo jak na tacy wyłożył piłkę Kace, ale ten się poślizgnął i jego strzał poleciał wysoko nad bramką

• Kaka dośrodkował w pole karne, Ronaldo bardzo wysoko wyleciał w powietrze, ale jego strzał był bardzo niecelny

• Altintop wrzucił w pole karne, ale obrońca gości wybił piłkę na rzut rożny

• Alonso z rzutu wolnego wrzucił w pole karne, tam najlepiej znalazł się Kaka, uderzył piłkę głowa i ta poleciała minimalnie obok słupka bramki gości!

• Dośrodkowanie Ronaldo padło łupem bramkarza

• Dośrodkowanie Ronaldo, spadło wprost na głowę Benzemy, Francuz uderzył z pierwszej piłki i niewiele brakowało by Real prowadził!

• Ronaldo uderzył z rzutu wolnego i piłka przeleciała minimalnie obok bramki!

• CR7 faulowany po lewej stronie pola karnego

• Goście rozpoczynają spotkanie!!

• Sędzia wyprowadza obie 11 na boisko

• Zawodnicy są już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu

• Ławka rezerwowych Saragossy: Barrera, Franco, Minero, Oriol, Pinter, Postiga, Zuculini

• Ławka rezerwowych Realu: Adan, Arbeloa, Varane, Diarra, Callejon, Higuain, Coentrao

• Czy Real powiększy swoją przewagę nad Barceloną? Czy też Saragossa sprawi mega sensację? Odpowiedzi na te pytania poznamy za około dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, możecie odpowiadać na nie w komentarzach.

• Witamy państwa w relacji LIVE z meczu Primera Division, w którym to Real Madryt na własnym stadionie podejmie swoją imienniczkę z Saragossy.