Real Sociedad

2

FC Barcelona

4

• Świetny mecz oglądaliśmy dzisiaj na Estadio Anoeta! 6 bramek i to po prostu przepięknych! Oby więcej takich spotkań!

• Koniec! Barcelona triumfuje po raz kolejny!

• Sędzia wyciąga żółtą kartkę i pokazuje ją Gerardowi Pique. Bardzo brzydki faul doświadczonego stopera.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Denis Suarez zmienia Luisa Suareza.

• Dobre uderzenie Luisa Suareza, ale Urugwajczyk uderzał zbyt ostrego kąta i piłka uderza tylko w boczną siatkę.

• Argentyński gwiazdor oddał sprytny strzał z rzutu wolnego i piłka wpada do siatki! Kompletnie bez reakcji Geronimo Rulli, a miał bardzo dużo czasu na wyłapanie lecącej futbolówki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leo Messi zdobywa przepiękną bramkę!

• Mikel Oyarzabal ukarany żółtym kartonikiem.

• Geronimo Rulli bardzo nie pewnie broni strzał Leo Messiego. Golkiper gospodarzy mógł popełnić dużego babola.

• Zmiana także w ekipie gości. Andres Gomes kończy swój występ, a zaczyna go Lucas Digne.

• Adnan Januzaj zmienia Xabiego Prieto.

• Mikel Oyarzabal oddaje nieudany strzał. Od bramki zacznie Barcelona.

• Tym razem Luis Suarez miał dużo łatwiejszą sytuację niż przy pierwszym golu! Uderzył przy krótkim słupku i Barcelona już wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Luisa Suareza!

• Jordi Alba ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego podanie okazało się zbyt niedokładne.

• Willian Jose znowu dochodzi do szansy bramkowej po dośrodkowaniu Xabiego Preto, ale tym razem górą był Gerard Pique!

• Pierwsza zmiana Blaugrany. Paulinho zmieniony przez Ousmane Dembele.

• Asier Illarramendi ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

• Thomas Vermaelen dobrze interweniuje po dośrodkowaniu rywala i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

• Sergi Roberto przerywając kontrę rywala zasłużył na żółtą kartkę.

• Szybko mamy kolejną zmianę w ekipie gospodarzy. Juamni zostaje zmieniony przez Mikela Oyarzabala.

• David Zurutuza doznaje kontuzji mięśniowej i kończy się jego występ na dzisiaj. W jego miejsce pojawił się Igor Zubeldia.

• Leo Messi wyłożył piłkę Urugwajczykowi, który przepięknym, idealnie wymierzonym strzałem doprowadza do remisu! Znakomita forma Suareza! To już jego 6 kolejka z rzędu ze strzelonym golem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za trafienie Luisa Suareza!

• Leo Messi wpadł w pole karne, minął bramkarz rywala, ale kąt był zdecydowanie zbyt ostry żeby zdobyć bramkę.

• Sergio Canales już w pierwszych sekundach drugiej odsłony mógł zdobyć bramkę, ale jego strzał dobrze broni Ter Stegen!

• Piłkarzy zaczęli drugą połowę!

• Bardzo dobre widowisko oglądamy w San Sebastian! Real Sociecad prowadzi i teraz Barcelona musi gonić wynik!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Zamieszanie w polu karnym Realu, ale Gerard Pique zagrywa ręką.

• Jordi Alba znakomicie wypuścił Luisa Suareza, który wyłożył Paulinho piłkę do pustej bramki i mamy 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulnho daje Barcelonie kontaktową bramkę!

• Sergio Canales podał świetną piłkę do Juanmiego, który z bardzo ostrego kąta pakuje piłkę do siatki! Barcelona na kolanach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juanmi strzela drugą bramkę na Realu Sociedad!

• Dzieję się teraz w San Sebastian! Mało brakowało a jeden z graczy gospodarczy wpakowały piłkę do własnej bramki!

• Piłka wpada do siatki po strzale Zurutuzy, ale wcześniej sędzia odgwizduje faul na Rakiticiu!

• Uderzenie Sergio Canalesa ląduje prosto w rękawicach bramkarza Barcelony.

• Leo Messi dobrze dogrywa piłkę w pole karne, ale żadnej z jego kolegów nie zdołał do niej dopaść

• Thomas Vermaelen w ostatnim momencie blokuje strzał Canalesa! Mogło być groźnie.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale żaden z graczy Blaugrany nie zdołał oddać strzału.

• Barcelona prowadziła grę, ale to Real Sociedad wychodzi na prowadzenie. Xabi Prieto zagrał wręcz idealnie na głowę Williana Jose, a Brazylijczyk pozostawił bez szans Ter Stegena.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Willian Jose daje prowadzenie gospodarzom!

• Niecelny strzał Leo Messiego. Argentyńczyk uderzył zdecydowanie zbyt mocno.

• Geronimo Rulli wyłapuje dośrodkowanie Sergi Roberto i akcja Barcelony zostaje zakończona.

• Luis Suarez pędził w stronę bramki, ale został uprzedzony przez bramkarza rywali.

• Gospodarze rozpoczęli od środka!

• Z głośników rozbrzmiał hymn gospodarzy, co oznacza że pierwszy gwizdek usłyszymy już za chwilę!

• Real Sociedad jest bardzo trudnym rywalem dla Blaugrany. Na własnym stadionie przegrali z wielką Barceloną tylko 2 razy w ciągu ostatnich 10 lat. Jak będzie dzisiaj?

• Jeżeli Blaugrana zdobędzie dzisiaj komplet punktów to ich przewaga nad Realem Madryt wynosić będzie 19 punktów (!). Będzie to najwyższa strata Los Blancos w historii.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już za nieco ponad 15 minut!

• FC Barcelona ma bardzo duża przewagę nad resztą ligi. To nie znaczy jednak, że podopieczni Ernesto Valverde będą odpuszczać jakiekolwiek spotkanie. Real Sociedad nie jest jednak łatwym przeciwnikiem i spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie.