art
Puchar Polski: Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Puchar Polski: Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice Andrzej Wiśniewski
W półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Kraków Wieczysta Kraków przegrała u siebie 1:2 (1:0) z Wiślanami Jaśkowice. Zobacz, co działo się na meczu, przejdź do GALERII.

Występujący w klasie okręgowej gospodarze, ale dysponujący bardzo mocnym składem, w starciu z liderem IV ligi długo byli w lepszej sytuacji. Po pierwszej połowie prowadzili (gola w 30 min zdobyli po rzucie rożnym).

Po przerwie Wiślanie, grający w przewadze liczebnej (po czerwonej kartce dla rywala w 43 min), dążyli do odmienienia losów spotkania. Udało im się to w końcówce. W 88 min do remisu, po akcji Kotwicy, doprowadził Lampart. Obaj mieli udział przy bramce na 1:2 w 90 min, z tym, że zamienili się rolami asystenta i strzelca.

W drugim krakowskim półfinale Skawinka pokonała 4:2 Słomniczankę.

Puchar Polski Kraków. Zdjęcia kibiców z meczu Wieczysta Krak...

Regionalny Puchar Polski. Przemsza Klucze i Przebój Wolbrom ...