Regionalny Puchar Polski. KS Michałowo w półfinale

ma
KS Michałowo awansował do półfinału Regionalnego Pucharu Polski
KS Michałowo awansował do półfinału Regionalnego Pucharu Polski Anatol Chomicz
W jedynym jak dotychczas rozegranym ćwierćfinale Regionalnego Pucharu Polski czwartoligowa drużyna KS Michałowo u siebie wygrała 2:1 z trzecioligowym KS Wasilków.

Przez większą część spotkania to zespół z Wasilkowa prowadził grę i miał sporo sytuacji do zdobycia bramki. Sztuka ta udała się w 74 minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Michał Poduch. Jednak końcówka należała do gospodarzy, którzy w 85 minucie wyrównali, a trzy minuty później zdobyli zwycięską bramkę.

– Mieliśmy taki plan, aby trochę oddać pola rywalowi – opowiada Grzegorz Szymański, trener KS Michałowo. – Owszem Wasilków prowadził grę, był dłużej przy piłce i w kilku sytuacjach był groźny, ale ostatecznie to my byliśmy skuteczniejsi.

Przeczytaj także: Transfery w III i IV lidze w województwie podlaskim

Dwa inne mecze w ćwierćfinale Totolotek Regionalnego Pucharu Polski zostały przełożone. Spotkania Sokoła 1946 Sokółka z Ruchem Wysokie Mazowieckie i Wissy Szczuczyn z Olimpią Zambrów zaplanowano na wtorek, odpowiednio o godzinie 18 i 18.30. ŁKS 1926 Łomża awans już ma, gdyż Biebrza Goniądz wycofała się z rozgrywek.

KS Michałowo - KS Wasilków 2:1 (0:0)
: 0:1 - Michał Poduch (74), 1:1 - Przemysław Koźlik (85), 1:2 - Łukasz Gryko (88).

KS Michałowo: Szczepanik - Koźlik, Zabrocki, Małyszko, Lemański (70. Weremczuk), Skiepko, Korotkiewicz, Gryko, Roszkowski (85. Doroszko), Grabowski, Kondracki.

KS Wasilków: Nowajczyk - Panek (86. Dąbrowski), Butkiewicz, Naliwajko, Dudziński, Stefanowicz (89. Wysocki), Poduch (71. Śliwowski), Zieniewicz, Jakimiuk, Borowik (25. Rybakowski, 74. Kuleszczyk), Makal.