Regionalny Puchar Polski. Ostra gra, dużo kartek i wygrana Polonii Białogon Kielce z UKS Baćkowice 2:1 [AKTUALIZACJA, WIDEO, ZDJĘCIA]

dor
W ciekawym meczu pierwszej rundy Regionalnego Pucharu Polski Polonia Białogon Kielce wygrała z UKS Baćkowice 2:1. Było dużo ostrych fauli, żółtych kartek i jedna czerwona dla zawodnika z Baćkowic. Polonia Białogon Kielce - UKS Baćkowice 2:1  (1:0)Bramki: Bartłomiej Grzegorczyk 25, 71 z karnego -  Patryk Papaj 89.Polonia:  Gębski - Dudek (55. Maniara), Cieślikiewicz (82. Kaczmarski), Jagodzki, Skrzypiec (72. Pióro) - Grzegorczyk, Tyzo (46. Majcher), Kulik (46. Foksa), Włosiński - Durak, Pedrycz.  UKS: Szymański - Grzesik, Janik. Placha, Skuza - Prokop (70. Śmigielski), Kozłowski, Rusiecki, N. Kuchniak  (83. K. Szymański)- J. Kuchniak (46. Łata), Papaj.   W 25 minucie Polonia objęła prowadzenie. Bardzo ładnym podaniem popisał się Łukasz Cieślikiewicz, piłka trafiła do Bartłomieja Grzegorczyka i ten strzałem w długi róg zdobył bramkę. Po przerwie było dużo fauli, wzajemnych pretensji o ostrą grę. Obydwie drużyny miały bramkowe okazje, ale na posterunku byli obydwaj bramkarze - Kamil Gębski i Wiesław Szymański. W 71 minucie rzut karny wywalczył Mateusz Maniara, który wszedł po przerwie. Jedenastkę na bramkę zamienił Bartłomiej Grzegorczyk, pieczętując awans Polonii do kolejnej rundy Regionalnego Pucharu Polski.  -Szkoda, że dopiero w 89 minucie zdobyliśmy bramkę, bo było już za mało czasu, żeby doprowadzić do wyrównania - mówił Grzegorz Chruściel, trener UKS.-Cieszymy się z awansu. Może tak jak Orlętom Kielce w poprzednich rozgrywkach uda nam się zaistnieć w pucharze - powiedział Rafał Stefański, trener Polonii. Dorota Kułaga
W ciekawym meczu pierwszej rundy Regionalnego Pucharu Polski Polonia Białogon Kielce wygrała z UKS Baćkowice 2:1. Było dużo ostrych fauli, żółtych kartek i jedna czerwona dla zawodnika z Baćkowic. Polonia Białogon Kielce - UKS Baćkowice 2:1 (1:0)Bramki: Bartłomiej Grzegorczyk 25, 71 z karnego - Patryk Papaj 89.Polonia: Gębski - Dudek (55. Maniara), Cieślikiewicz (82. Kaczmarski), Jagodzki, Skrzypiec (72. Pióro) - Grzegorczyk, Tyzo (46. Majcher), Kulik (46. Foksa), Włosiński - Durak, Pedrycz. UKS: Szymański - Grzesik, Janik. Placha, Skuza - Prokop (70. Śmigielski), Kozłowski, Rusiecki, N. Kuchniak (83. K. Szymański)- J. Kuchniak (46. Łata), Papaj. W 25 minucie Polonia objęła prowadzenie. Bardzo ładnym podaniem popisał się Łukasz Cieślikiewicz, piłka trafiła do Bartłomieja Grzegorczyka i ten strzałem w długi róg zdobył bramkę. Po przerwie było dużo fauli, wzajemnych pretensji o ostrą grę. Obydwie drużyny miały bramkowe okazje, ale na posterunku byli obydwaj bramkarze - Kamil Gębski i Wiesław Szymański. W 71 minucie rzut karny wywalczył Mateusz Maniara, który wszedł po przerwie. Jedenastkę na bramkę zamienił Bartłomiej Grzegorczyk, pieczętując awans Polonii do kolejnej rundy Regionalnego Pucharu Polski. -Szkoda, że dopiero w 89 minucie zdobyliśmy bramkę, bo było już za mało czasu, żeby doprowadzić do wyrównania - mówił Grzegorz Chruściel, trener UKS.-Cieszymy się z awansu. Może tak jak Orlętom Kielce w poprzednich rozgrywkach uda nam się zaistnieć w pucharze - powiedział Rafał Stefański, trener Polonii. Dorota Kułaga Fot. Krzysztof Krogulec/Dorota Kułaga
W ciekawym meczu pierwszej rundy Regionalnego Pucharu Polski Polonia Białogon Kielce wygrała z UKS Baćkowice 2:1. Było dużo ostrych fauli, żółtych kartek i jedna czerwona dla zawodnika z Baćkowic.