Regionalny Puchar Polski - dolnośląskie

01. sierpnia 2018 30. czerwca 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda
Sobota, 04 sierpnia 2018
17:00 Łazek Pisarzowice 2:5 Cosmos Radzimów
Środa, 15 sierpnia 2018
11:00 KS Maciejowa 4:3 Lechia Piechowice
11:00 KS Stare Jaroszowice 2:3 Victoria Ruszów
11:00 Karkonosze II Jelenia Góra 4:4 Orzeł Wojcieszów
15:00 Karkonosze III Jelenia Góra 1:0 Bóbr Marciszów
17:00 Bielany Biedrzychowice 1:3 Łużyce Łubań
17:00 Budowlani Wojcieszów 0:6 Olimpia Kowary
17:00 Bóbr Opawa 4:6 KS 1946 Chełmsko Śląskie
17:00 Fatma Pobiedna 1:3 Granica Bogatynia
17:00 GKS Gromadka 1:5 Chrobry Nowogrodziec
17:00 GKS Iwiny 0:3 Pogoń Świerzawa
17:00 Górnik Węgliniec 0:4 Apis Jędrzychowice
17:00 KS Pławna 2:1 Potok Karpniki
17:00 KS Łomnica 3:1 Olimpia Kamienna Góra
17:00 LKS Mierzwin 2:4 Leśnik Osiecznica
17:00 LKS Ocice 4:3 Czarni Lwówek Śląski
17:00 LZS Janiszów 0:3 Piast Bolków
17:00 LZS Stara Kamienica 2:3 Karkonosze Jelenia Góra
17:00 LZS Zaręba 0:7 Włókniarz Leśna
17:00 LZS Łaziska 2:5 BKS Bobrzanie Bolesławiec
17:00 Mitex Podgórzyn 0:1 Pogoń Wleń
17:00 Olsza Olszyna Lubańska 2:0 Piast Wykroty
17:00 Orzeł Gościszów 4:2 Hutnik Pieńsk
17:00 Orzeł Mysłakowice 2:4 Lotnik Jeżów Sudecki
17:00 Rybak Parowa 5:4 Nysa Zgorzelec
17:00 Sparta Zebrzydowa 1:4 Gryf Gryfów Śląski
17:00 Twardy Świętoszów 1:6 GKS Warta Bolesławiecka
17:00 Victoria Jelenia Góra 1:3 Julia Szklarska Poręba
17:00 WKS Pilchowice 0:3 Stella Lubomierz
Sobota, 18 sierpnia 2018
17:00 Kwisa Świeradów Zdrój 3:1 LZS Brzeźnik
Niedziela, 19 sierpnia 2018
15:00 LZS Kotliska 4:3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - II runda
Wtorek, 04 września 2018
17:00 Karkonosze II Jelenia Góra 4:0 KS Maciejowa
Środa, 05 września 2018
17:00 Cosmos Radzimów 3:1 Apis Jędrzychowice
17:00 KS 1946 Chełmsko Śląskie 2:1 Piast Bolków
17:00 KS Pławna 2:5 Gryf Gryfów Śląski
17:00 KS Łomnica 3:0 Pogoń Świerzawa
17:00 Karkonosze III Jelenia Góra 2:1 Julia Szklarska Poręba
17:00 LKS Ocice 2:0 Łużyce Łubań
17:00 LZS Kotliska 0:6 GKS Warta Bolesławiecka
17:00 Leśnik Osiecznica 0:4 Victoria Ruszów
17:00 Olimpia Kowary 0:6 Karkonosze Jelenia Góra
17:00 Orzeł Gościszów 2:1 Chrobry Nowogrodziec
17:00 Pogoń Wleń 0:10 Lotnik Jeżów Sudecki
17:00 Rybak Parowa 3:2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
17:00 Włókniarz Leśna 4:0 Granica Bogatynia
Środa, 12 września 2018
17:00 Kwisa Świeradów Zdrój 0:3 Rataj Paszowice
Środa, 19 września 2018
17:00 Olsza Olszyna Lubańska 0:3 Stella Lubomierz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - III runda
Środa, 26 września 2018
17:00 KS Łomnica 0:1 Karkonosze Jelenia Góra
17:00 Karkonosze II Jelenia Góra 1:5 Lotnik Jeżów Sudecki
17:00 Karkonosze III Jelenia Góra 3:0 KS 1946 Chełmsko Śląskie
17:00 LKS Ocice 0:4 Gryf Gryfów Śląski
17:00 Orzeł Gościszów 4:6 Victoria Ruszów
17:00 Rybak Parowa 5:3 GKS Warta Bolesławiecka
17:00 Stella Lubomierz 0:4 Rataj Paszowice
17:00 Włókniarz Leśna 3:0 Cosmos Radzimów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - IV runda
Wtorek, 09 października 2018
16:00 Gryf Gryfów Śląski 1:1 Lotnik Jeżów Sudecki
Środa, 10 października 2018
16:00 Rybak Parowa 0:2 Karkonosze Jelenia Góra
16:00 Włókniarz Leśna 1:0 Victoria Ruszów
Środa, 17 października 2018
16:00 Karkonosze III Jelenia Góra 0:2 Włókniarz Mirsk
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda
Środa, 05 września 2018
17:00 GKS Męcinka 3:2 Orkan Szczedrzykowice
17:00 Odra Ścinawa 0:2 Zagłębie II Lubin
17:00 Pogoń Góra 0:8 Górnik Polkowice
17:00 Płomień Radwanice 2:2 Stal Chocianów
17:00 Zamet Przemków 1:9 Górnik Złotoryja
17:00 Iskra Księginice 1:6 Miedź II Legnica
17:00 Konfeks Legnica 2:2 Sparta Rudna
17:00 Chojnowianka Chojnów 4:0 Zryw Kłębanowice
17:00 Czarni Golanka Dolna 2:15 Sparta Grębocice
17:00 Czarni Rokitki 1:1 Kuźnia Jawor
17:00 Gwardia Białołęka 0:1 Orla Wąsosz
17:00 KS Legnickie Pole 3:0 Huta Przemków
17:00 Kaczawa Bieniowice 1:2 Prochowiczanka Prochowice
17:00 LZS Buczyna 1:5 Chrobry II Głogów
17:00 Zawisza Serby 4:1 Iskra Kochlice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - runda wstępna
Środa, 15 sierpnia 2018
17:00 Amator Wierzchowice 1:3 Zawisza Serby
17:00 Czarni Golanka Dolna 6:4 Ikar Miłogostowice
17:00 Fortuna Obora 2:6 Górnik Lubin
17:00 Gwardia Białołęka 3:1 Dragon Jaczów
17:00 Orzeł Czerna 2:4 Chojnowianka Chojnów
17:00 Orzeł Mikołajowice 3:3 Zryw Kłębanowice
17:00 Płomień Michów 2:3 Pogoń Góra
17:00 Rataj Paszowice 1:4 GKS Męcinka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - 1/8 finału
Środa, 26 września 2018
16:30 Chojnowianka Chojnów 2:7 Orla Wąsosz
16:30 Czarni Rokitki 0:3 Prochowiczanka Prochowice
16:30 GKS Męcinka 2:3 Górnik Polkowice
16:30 Górnik Lubin 0:4 Zagłębie II Lubin
16:30 Górnik Złotoryja 0:0 Stal Chocianów
16:30 Sparta Grębocice 5:0 Chrobry II Głogów
16:30 Zawisza Serby 2:5 KS Legnickie Pole
19:00 Sparta Rudna 0:9 Zagłębie II Lubin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda
Środa, 15 sierpnia 2018
11:00 Górnik II Wałbrzych 3:1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
11:00 Zagłębie Wałbrzych 2:1 Wierzbianka Wierzbna
13:00 Polonia-Stal II Świdnica 2:1 Włókniarz Głuszyca
15:00 Polonia-Stal III Świdnica 4:2 Boxmet Piskorzów
15:00 Łomniczanka Stara Łomnica 1:3 Polonia Bystrzyca Kłodzka
17:00 Błękitni Słotwina 0:5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
17:00 Czarni Sieniawka 3:0 Inter Ożary
17:00 Czarni Wałbrzych 0:0 KS Walim
17:00 Darbor Bolesławice 4:6 Victoria Świebodzice
17:00 GLKS Kamiennik 0:0 LKS Bierkowice
17:00 Gwarek Wałbrzych 1:2 Iskra Witków Śląski
17:00 Herbapol Stanowice 2:1 Podgórze Wałbrzych
17:00 Karolina II Jaworzyna Śląska 0:3 Cukrownik/Polonia Pszenno
17:00 Koliber Uciechów 1:5 Delta Słupice
17:00 Kłos Lutomia 2:3 Bielawianka II Bielawa
17:00 LKS Gilów 3:2 Klubokawiarnia Roztocznik
17:00 Odrodzenie Szalejów Dolny 2:2 KS Polanica Zdrój
17:00 Polonia Ząbkowice Śląskie 2:2 Płomień Makowice
17:00 Sudety Dziećmorowice 1:2 LKS Wiśniowa
17:00 Sudety Międzylesie 3:1 ATS Wojbórz
17:00 Słowianin Wolibórz 1:2 Ślęża Ciepłowody
17:00 Trojan Lądek Zdrój 4:4 Orlęta Krosnowice
17:00 Unia Jaroszów 3:3 Orzeł Lubawka
17:00 Unia Złoty Stok 3:1 Śnieżnik Domaszków
17:00 Zamek Gorzanów 0:5 Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Zieloni Mokrzeszów 1:2 Zieloni Łagiewniki
17:00 Zieloni Mrowiny 1:0 STEP Tąpadła/Wiry
17:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:2 Iskra Jaszkowa Dolna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda
Wtorek, 28 sierpnia 2018
18:00 Polonia-Stal II Świdnica 1:1 Pogoń Pieszyce
Środa, 29 sierpnia 2018
17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4:1 Zdrój Jedlina Zdrój
17:00 Herbapol Stanowice 7:3 Iskra Witków Śląski
17:00 KS Walim 5:2 Wenus Nowice
17:00 Unia Jaroszów 1:6 Granit Roztoka
17:00 Victoria Świebodzice 2:1 LKS Wiśniowa
17:00 Zagłębie Wałbrzych 0:3 Grom Witków
17:00 Płomień Makowice 2:3 Ślęża Ciepłowody
17:00 Zieloni Mrowiny 0:1 Bielawianka II Bielawa
17:00 Odrodzenie Szalejów Dolny 4:2 Unia Złoty Stok
17:00 Sudety Międzylesie 4:5 LKS Bierkowice
17:00 Cukrownik/Polonia Pszenno 3:4 Victoria Tuszyn
17:00 Czarni Sieniawka 3:5 Kryształ Stronie Śląskie
17:00 Górnik II Wałbrzych 5:0 Górnik Boguszów-Gorce
17:00 LKS Gilów 0:3 LKS Bystrzyca Górna
17:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:2 Piławianka Piława Górna
17:00 Polonia-Stal III Świdnica 2:3 Włókniarz Kudowa Zdrój
17:00 Trojan Lądek Zdrój 1:3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
17:00 Zieloni Łagiewniki 0:2 MKS Szczawno Zdrój
17:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:3 Skałki Stolec
18:00 Delta Słupice 1:1 Karolina II Jaworzyna Śląska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - 1/4 finału
Środa, 10 października 2018
16:00 Granit Roztoka 0:5 Lechia Dzierżoniów
16:00 Piast Nowa Ruda 0:2 Górnik Wałbrzych
16:00 Polonia-Stal Świdnica 1:1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:00 Zjednoczeni Żarów 4:2 Bielawianka Bielawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - 1/8 finału
Wtorek, 25 września 2018
16:00 Granit Roztoka 1:1 AKS Strzegom
16:30 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:3 Górnik Wałbrzych
Środa, 26 września 2018
16:00 LKS Bystrzyca Górna 1:2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:00 Nysa Kłodzko 1:4 Polonia-Stal Świdnica
16:00 Skałki Stolec 0:1 Piast Nowa Ruda
16:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 1:4 Bielawianka Bielawa
16:00 Zjednoczeni Żarów 1:1 Unia Bardo
Wtorek, 02 października 2018
16:00 Polonia-Stal II Świdnica 2:7 Lechia Dzierżoniów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - III runda
Środa, 12 września 2018
17:00 Bielawianka II Bielawa 1:4 Zjednoczeni Żarów
17:00 Górnik II Wałbrzych 1:3 Bielawianka Bielawa
17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:2 Lechia Dzierżoniów
17:00 Herbapol Stanowice 0:4 AKS Strzegom
17:00 Karolina Jaworzyna Śląska 1:4 Nysa Kłodzko
17:00 Kryształ Stronie Śląskie 0:4 Piast Nowa Ruda
17:00 MKS Szczawno Zdrój 3:4 LKS Bystrzyca Górna
17:00 Odrodzenie Szalejów Dolny 0:1 Skałki Stolec
17:00 Piławianka Piława Górna 1:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
17:00 Sparta Ziębice 1:4 Unia Bardo
17:00 Victoria Świebodzice 0:11 Polonia-Stal Świdnica
17:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 1:1 Victoria Tuszyn
17:00 Ślęża Ciepłowody 0:1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wtorek, 18 września 2018
17:00 Grom Witków 2:4 Granit Roztoka
Środa, 19 września 2018
18:00 LKS Bierkowice 0:4 Górnik Wałbrzych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - runda wstępna
Wtorek, 14 sierpnia 2018
18:00 Piast Nadolice 1:0 Czarni Jelcz-Laskowice
18:30 Burza Godzieszowa 5:1 KS Dobroszów
Środa, 15 sierpnia 2018
11:00 Błękitni Pustków Wilczkowski 4:3 WKS Wierzbice
11:00 FC Pęcz 0:4 Orzeł Marszowice
11:00 Orzeł Bukówek 3:6 Sokół Smolec
11:00 Polonia Jaksonów 1:1 Rapid Domaniów
11:00 Sokół Kaszowo 0:7 Błysk Kuźniczysko
12:00 Tur Wrocław 1:5 Orzeł Sadowice
16:00 KP 86 Borek Strzeliński 0:3 Foto-Higiena Błyskawica II Gać
16:00 AP Oleśnica 2:3 Widawa Kiełczów
16:00 Borowianka Borowa 1:5 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
16:00 Bór Oborniki Śląskie 4:0 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
16:00 Dolpasz Skokowa 1:3 Iskra Pasikurowice
16:00 Dąb Dobroszyce 0:1 Barycz Milicz
16:00 Gromnik Kuropatnik 0:2 Korona Pęcz
16:00 KS Dziadowa Kłoda 3:3 LZS Solniki Małe
16:00 KS Gręboszyce 2:1 KS Łozina
16:00 KS Karszów 0:4 LKS Brożec
16:00 KS Łazy Wielkie 2:3 Orla Korzeńsko
16:00 Mechanik II Brzezina 2:0 Zjednoczeni Szczepanów
16:00 Odra Malczyce 4:3 KP Brzeg Dolny
16:00 Odra Rzeczyca 1:2 Pogoń Miękinia
16:00 Olimpia Bukowinka 0:4 Lotnik Twardogóra
16:00 Piast Lutynia 2:4 Parasol Wrocław
16:00 Pogoń Syców 3:0 Zenit Międzybórz
16:00 Polonia Grabowno Wielkie 0:3 Barycz Sułów
16:00 Puma Pietrzykowice 0:4 Ambrozja Bogdaszowice
16:00 Płomień Wisznia Mała 2:1 Sparta Wrocław
16:00 Różanka Wrocław 10:0 Szaluna Zębice
16:00 Skra Wojnowice 0:6 Wratislavia Wrocław
16:00 Sokół II Marcinkowice 5:1 Polonia Wrocław
16:00 Sokół Ujeździec Wielki 0:4 Plon Gądkowice
16:00 Tarant Krzyżowice 4:0 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)
16:00 Tomtex Widawa Wrocław 3:0 Błękitni Gniechowice
16:00 Victoria Orzeszków 3:0 Odra Lubiąż
16:00 WKS Wilczyce 3:0 Czarni II Minkowice Oławskie
16:00 Zieloni Rakoszyce 2:2 Polonia Bielany Wrocławskie
16:00 Zjednoczeni Łowęcice 1:2 LZS Osiek
16:00 Zryw Chociwel 0:6 Polonia Jaszowice
17:00 Czarni Chrząstawa 0:14 Moto Jelcz Oława
17:00 Lider Borów 4:5 Olimpia Podgaj
18:00 Świteź Wiązów 4:5 Nefryt Jordanów Śląski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda
Środa, 29 sierpnia 2018
18:00 Błysk Kuźniczysko 1:5 Polonia Trzebnica
Wtorek, 04 września 2018
18:00 Barycz Sułów 1:1 Orzeł Prusice
Środa, 05 września 2018
16:00 Polonia Jaksonów 0:5 KS Żórawina
17:00 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2:1 Strzelinianka Strzelin
17:00 KS Dziadowa Kłoda 3:3 Pogoń Oleśnica
17:00 KS Gręboszyce 0:2 Widawa Bierutów
17:00 Lotnik Twardogóra 0:4 Wiwa Goszcz
17:00 Mechanik II Brzezina 0:0 Polonia Środa Śląska
17:00 Tarant Krzyżowice 1:3 Kolektyw Radwanice
17:00 Victoria Orzeszków 3:0 Mechanik Brzezina
17:00 Plon Gądkowice 1:10 Śląsk II Wrocław
17:00 Polonia Bielany Wrocławskie 1:2 Olimpia Podgaj
17:00 Różanka Wrocław 0:4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
17:00 Odra Malczyce 2:1 Parasol Wrocław
17:00 Płomień Wisznia Mała 1:4 Wratislavia Wrocław
17:00 WKS Wilczyce 1:10 Moto Jelcz Oława
17:00 Sokół Smolec 1:1 Orzeł Sadowice
17:00 LKS Brożec 0:1 Polonia Jaszowice
17:00 Korona Pęcz 2:3 Orzeł Marszowice
17:00 Pogoń Miękinia 0:4 Ambrozja Bogdaszowice
17:00 Błękitni Pustków Wilczkowski 2:2 Nefryt Jordanów Śląski
17:00 Barycz Milicz 0:7 Piast Żmigród
17:00 Burza Godzieszowa 0:7 Ślęza Wrocław
17:00 Bór Oborniki Śląskie 2:1 MKP Wołów
17:00 Iskra Pasikurowice 1:1 Piast Żerniki (Wrocław)
17:00 LZS Osiek 4:1 Zachód Sobótka
17:00 Orla Korzeńsko 1:4 Sokół Wielka Lipa
17:00 Pogoń Syców 0:1 GKS Mirków/Długołęka
17:00 Sokół II Marcinkowice 1:3 Energetyk Siechnice
17:00 Tomtex Widawa Wrocław 0:9 Foto-Higiena Gać
17:00 Widawa Kiełczów 1:5 Sokół Marcinkowice
Środa, 19 września 2018
17:00 Piast Nadolice 1:7 GKS Kobierzyce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału
Środa, 26 września 2018
16:30 Ambrozja Bogdaszowice 4:1 KS Żórawina
16:30 Barycz Sułów 0:1 Wiwa Goszcz
16:30 Bór Oborniki Śląskie 0:4 Sokół Wielka Lipa
16:30 Błękitni Pustków Wilczkowski 5:3 Kolektyw Radwanice
16:30 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 0:5 Pogoń Oleśnica
16:30 GKS Kobierzyce 2:2 Sokół Marcinkowice
16:30 Iskra Pasikurowice 3:0 Widawa Bierutów
16:30 LZS Osiek 2:12 Ślęza Wrocław
16:30 Odra Malczyce 0:4 Śląsk II Wrocław
16:30 Orzeł Marszowice 10:2 Olimpia Podgaj
16:30 Orzeł Sadowice 0:4 Foto-Higiena Gać
16:30 Polonia Jaszowice 1:1 Energetyk Siechnice
16:30 Victoria Orzeszków 0:7 Polonia Trzebnica
16:30 Wratislavia Wrocław 2:0 Moto Jelcz Oława
Środa, 03 października 2018
16:30 Mechanik II Brzezina 0:3 GKS Mirków/Długołęka
Piątek, 12 października 2018
16:30 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0:7 Piast Żmigród
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/8 finału
Środa, 24 października 2018
16:00 Ambrozja Bogdaszowice 1:3 Sokół Wielka Lipa
16:00 Błękitni Pustków Wilczkowski 0:11 Śląsk II Wrocław
16:00 GKS Kobierzyce 0:5 Piast Żmigród
16:00 Iskra Pasikurowice 1:2 Wiwa Goszcz
16:00 Orzeł Marszowice 2:0 GKS Mirków/Długołęka
16:00 Pogoń Oleśnica 5:4 Polonia Trzebnica
16:00 Polonia Jaszowice 3:5 Ślęza Wrocław
16:00 Wratislavia Wrocław 0:8 Foto-Higiena Gać
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - 1/2 finału
Środa, 03 kwietnia 2019
15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:1 Lechia Dzierżoniów
Środa, 10 kwietnia 2019
17:30 Zjednoczeni Żarów 1:6 Górnik Wałbrzych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/4 finału
Środa, 28 listopada 2018
14:00 Wiwa Goszcz 1:3 Sokół Wielka Lipa
Sobota, 01 grudnia 2018
12:00 Pogoń Oleśnica 0:3 Foto-Higiena Gać
Sobota, 02 marca 2019
12:00 Orzeł Marszowice 1:2 Śląsk II Wrocław
13:00 Ślęza Wrocław 1:2 Piast Żmigród
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - 1/2 finału
Środa, 03 kwietnia 2019
17:00 Lotnik Jeżów Sudecki 2:0 Włókniarz Mirsk
17:00 Włókniarz Leśna 0:0 Karkonosze Jelenia Góra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Dolnośląski ZPN - 1/2 finału
Środa, 22 maja 2019
16:00 Lechia Dzierżoniów 0:3 Zagłębie II Lubin
16:00 Lotnik Jeżów Sudecki 0:4 Piast Żmigród
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Dolnośląski ZPN - Finał 17.06.201917.06.2019
Środa, 05 czerwca 2019
17:00 Zagłębie II Lubin 0:0 Piast Żmigród