Regionalny Puchar Polski - lubuskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - I runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Sokół Gościm 3:5 Lubniewiczanka Lubniewice
18:00 As Pieski 3:2 Leśnik Lemierzyce
18:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:0 Warta II Gorzów Wielkopolski
18:00 Chrobry Drzeńsko 0:0 GKS Bledzew
18:00 FC Kursko 1:4 Zieloni Lubiechnia Wielka
18:00 Kosmos 78 Rudnica 3:2 LZS Bobrówko
18:00 Uran Trzebicz 1:1 GKP Pszczew
18:00 Zew Dąbroszyn 3:1 Delta Stare Polichno
18:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie 2:1 SKP Słubice
Niedziela, 11 sierpnia 2019
14:00 Arka Mierzęcin 0:3 Leśnik Rąpin
15:00 Błękitni Dobiegniew 0:1 Noteć Stare Bielice
17:00 Pogoń Krzeszyce 0:3 Zorza Kowalów
18:00 Juwenia Boczów 1:1 Odra Górzyca
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - I runda 14.08.201928.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
17:00 Cargovia Kargowa 3:4 Odra Klenica
17:00 Cuprum Czciradz 1:0 MKS Nowe Miasteczko
17:00 Energetyk Dychów 4:1 Błękitni Zabłocie
17:00 Ikar Zawada 4:2 Mewa Cigacice
17:00 Iskra Jabłoniec 3:1 Sparta Mierków
17:00 Liwno Zabór 2:9 Sparta Łężyca
17:00 Lubusze Rusinów 1:4 Victoria Szczaniec
17:00 Nafta Rybaki 4:3 Bóbr Bobrowice
17:00 Piast Parkovia Trzebiechów 3:0 GKS Siedlisko
17:00 Spartak Budachów 2:3 Lech Sulechów
17:00 Tramp Osiecznica 0:3 Błękitni Ołobok
17:00 Victoria Siecieborzyce 1:2 Błękitni Wierzbnica
17:00 WKS Łaz 2:5 Znicz Leśniów Wielki
17:00 Zorza Brzeźnica 1:2 Iskra Małomice
17:30 Delta Smardzewo 4:0 Medyk Cibórz
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Błękitni Lubięcin 3:2 Mieszko Konotop
17:00 Drzonkowianka Racula 2:3 Odra Nietków
17:00 Hamar Górzyn 0:3 Alfa Jaromirowice
17:00 Sparta Grabik 2:5 Delta Sieniawa Żarska
17:00 Zorza Ochla 2:4 Piast Czerwieńsk
17:00 ŁKS Łęknica 3:0 Unia Kunice (Żary)
17:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2:4 Budowlani Lubsko
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
17:00 Kosmos 78 Rudnica 2:5 Spartak Deszczno
17:00 Odra Górzyca 1:5 Warta Słońsk
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 As Pieski 3:4 Orzeł Międzyrzecz
17:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 Toroma Torzym
17:00 GKS Bledzew 2:1 Budowlani Murzynowo
17:00 Lubniewiczanka Lubniewice 1:5 Piast Karnin
17:00 Noteć Stare Bielice 3:0 Kasztelania Santok
17:00 Zew Dąbroszyn 4:1 Błękitni Lubno
17:00 Zorza Kowalów 1:2 Czarni Witnica
17:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie 0:3 Róża Różanki
17:00 Leśnik Rąpin 1:2 Zjednoczeni Przytoczna
17:00 Lubuszanin Drezdenko 1:2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
17:00 Uran Trzebicz 3:2 Radowiak Drezdenko
17:30 Zieloni Lubiechnia Wielka 1:2 Stal Sulęcin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - II runda 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
Arka Nowa Sól 0:3 KP Piast Iłowa
Błękitni Lubięcin 4:1 Błękitni Wierzbnica
Błękitni Ołobok 0:1 Dąb Przybyszów
Cuprum Czciradz 0:3 Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska 1:3 Syrena Zbąszynek
Delta Smardzewo 4:0 Victoria Szczaniec
Iskra Jabłoniec 3:0 Pogoń Przyborów
Iskra Małomice 0:1 Piast Czerwieńsk
Lech Sulechów 6:2 Alfa Jaromirowice
Nafta Rybaki 6:5 Ikar Zawada
Odra Bytom Odrzański 8:1 Budowlani Lubsko
Odra Klenica 2:4 Promień Żary
Odra Nietków 1:5 Lechia Zielona Góra
Piast Parkovia Trzebiechów 0:2 Sprotavia Szprotawa
Sparta Łężyca 9:0 Energetyk Dychów
Stal Jasień 2:5 Relaks Grabice
Start Płoty 0:3 Korona Kożuchów
TS Przylep 0:5 Carina Gubin
Znicz Leśniów Wielki 0:10 Pogoń Świebodzin
ŁKS Łęknica 1:2 Tęcza Krosno Odrzańskie