— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opolski ZPN - 1/32 finału
14.08.2019 – 14.08.2019
|
Środa, 14 sierpnia 2019 |
18:00 |
|
Górnik Januszkowice |
0:1 |
TOR Dobrzeń Wielki |
|
18:00 |
|
Hetman Byczyna |
3:1 |
LZS Rudniki |
|
18:00 |
|
KS Twardawa |
0:2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
18:00 |
|
LZS Bodzanów |
0:3 |
Orzeł Źlinice |
|
18:00 |
|
LZS Chrząstowice |
0:1 |
Unia Kolonowskie |
|
18:00 |
|
LZS Gronowice |
0:3 |
Start Namysłów |
|
18:00 |
|
LZS Kuniów |
1:4 |
OKS Olesno |
|
18:00 |
|
LZS Mechnice |
3:2 |
LZS Piotrówka |
|
18:00 |
|
LZS Przywory |
2:3 |
Skalnik Gracze |
|
18:00 |
|
LZS Racławiczki |
1:5 |
MKS Kluczbork |
|
18:00 |
|
LZS Stary Ujazd |
2:0 |
KS Krasiejów |
|
18:00 |
|
LZS Walce |
1:1 |
Olimpia Lewin Brzeski |
|
18:00 |
|
Naprzód Jemielnica |
1:3 |
Agroplon Głuszyna |
|
18:00 |
|
Piast Strzelce Opolskie |
2:0 |
Swornica Czarnowąsy |
|
18:00 |
|
Pogoń Prudnik |
0:2 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
|
18:00 |
|
Racławia Racławice Śląskie |
1:4 |
Porawie Większyce |
|
18:00 |
|
Rudatom Kępa |
0:3 |
Polonia Nysa |
|
18:00 |
|
Start Bogdanowice |
2:5 |
Unia Krapkowice |
|
18:00 |
|
UKS Karnków |
2:5 |
MKS Wołczyn |
|
18:00 |
|
Victoria Chróścice |
4:3 |
GKS Głuchołazy |
|
18:00 |
|
Victoria Dobrzyń |
4:1 |
Żubry Smarchowice Śląskie |
|
18:00 |
|
Włókniarz Kietrz |
1:2 |
LZS Skorogoszcz |
|
18:00 |
|
Śląsk Łubniany |
1:5 |
Małapanew Ozimek |
|
18:00 |
|
Sokół Niemodlin |
0:2 |
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
|
18:00 |
|
Silesius Kotórz Mały |
0:4 |
LZS Starowice |
|
18:00 |
|
Fortuna Głogówek |
1:2 |
Victoria Cisek |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opolski ZPN - 1/16 finału
20.08.2019 – 21.08.2019
|
Wtorek, 20 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Porawie Większyce |
2:3 |
LZS Skorogoszcz |
|
Środa, 21 sierpnia 2019 |
17:30 |
|
Hetman Byczyna |
1:3 |
Start Namysłów |
|
17:30 |
|
LZS Mechnice |
0:3 |
MKS Gogolin |
|
17:30 |
|
LZS Stary Ujazd |
0:5 |
Unia Krapkowice |
|
17:30 |
|
Małapanew Ozimek |
2:3 |
Stal Brzeg |
|
17:30 |
|
Naprzód Ujazd Niezdrowice |
1:3 |
MKS Wołczyn |
|
17:30 |
|
Olimpia Lewin Brzeski |
0:1 |
OKS Olesno |
|
17:30 |
|
Piast Strzelce Opolskie |
1:4 |
Polonia Nysa |
|
17:30 |
|
Polonia Głubczyce |
1:2 |
Ruch Zdzieszowice |
|
17:30 |
|
Skalnik Gracze |
1:4 |
MKS Kluczbork |
|
17:30 |
|
Sparta Paczków |
1:3 |
Agroplon Głuszyna |
|
17:30 |
|
Start Jełowa |
5:1 |
Victoria Cisek |
|
17:30 |
|
TOR Dobrzeń Wielki |
1:3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
|
17:30 |
|
Unia Kolonowskie |
0:3 |
LZS Starowice |
|
17:30 |
|
Victoria Chróścice |
1:4 |
Rodło Opole |
|
17:30 |
|
Victoria Dobrzyń |
1:3 |
Orzeł Źlinice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opolski ZPN - 1/8 finału
03.09.2019 – 04.09.2019
|
Wtorek, 03 września 2019 |
17:00 |
|
Unia Krapkowice |
2:4 |
Stal Brzeg |
|
Środa, 04 września 2019 |
17:00 |
|
LZS Skorogoszcz |
2:4 |
LZS Starowice |
|
17:00 |
|
MKS Gogolin |
0:7 |
Polonia Nysa |
|
17:00 |
|
MKS Wołczyn |
2:3 |
Orzeł Źlinice |
|
17:00 |
|
OKS Olesno |
0:5 |
MKS Kluczbork |
|
17:00 |
|
Rodło Opole |
0:7 |
Ruch Zdzieszowice |
|
17:00 |
|
Start Jełowa |
0:6 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
|
17:00 |
|
Start Namysłów |
1:2 |
Agroplon Głuszyna |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kluczbork-Olesno - 1/16 finału
14.11.2019 – 17.11.2019
|
Czwartek, 14 listopada 2019 |
18:30 |
|
LZS Gronowice |
1:3 |
LZS Kuniów |
|
Sobota, 16 listopada 2019 |
13:00 |
|
Polonia Smardy |
0:5 |
LZS Bogacica |
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Krzywizna |
2:3 |
LZS Borkowice |
|
13:00 |
|
LZS Rożnów |
4:4 |
LZS Kujakowice |
|
13:00 |
|
LZS Zębowice |
2:3 |
LZS Żytniów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opole - 1/16 finału
16.11.2019 – 17.11.2019
|
Sobota, 16 listopada 2019 |
13:00 |
|
Chrząszcz Chrząszczyce |
0:2 |
LZS Kup |
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
Groszmal Opole |
1:3 |
Polonia Prószków |
|
13:00 |
|
LKS Chmielowice |
4:2 |
LZS Krasna Góra |
|
13:00 |
|
LZS Budkowice Stare |
0:4 |
Rudatom Kępa |
|
13:00 |
|
LZS Sławice |
3:2 |
SSKF KS Dąbrowa |
|
13:00 |
|
LZS Turawa |
7:0 |
LZS Kosorowice |
|
13:00 |
|
Odra Kąty Opolskie |
1:6 |
Silesius Kotórz Mały |
|
13:00 |
|
Unia Raszowa-Daniec |
3:1 |
KS Szczedrzyk |
|
13:00 |
|
Śląsk III Łubniany-Brynica |
1:6 |
Zieloni Ligota Tułowicka |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/8 finału
16.11.2019 – 24.11.2019
|
Sobota, 16 listopada 2019 |
13:00 |
|
Inter Mechnica |
1:2 |
Odrzanka Dziergowice |
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
FC Pilszcz |
2:1 |
Orzeł Branice |
|
13:00 |
|
Pogranicze Mokre |
3:2 |
Górnik Babice |
|
13:00 |
|
Polonia Ściborzyce Wielkie |
0:10 |
LZS Lisięcice |
|
13:00 |
|
Ruch Steblów |
2:1 |
Śląsk Reńska Wieś |
|
13:00 |
|
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle |
1:0 |
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
Kresowianka Nowa Wieś |
0:11 |
Rolnik Lewice |
|
13:00 |
|
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1:2 |
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Nysa-Prudnik - 1/16 finału
16.11.2019 – 24.11.2019
|
Sobota, 16 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Czarnolas |
3:1 |
Atom Grądy-Goświnowice |
|
13:00 |
|
LZS Morów-Koperniki |
2:1 |
Rolnik Lasocice |
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
Delta Bielice |
3:1 |
LZS Polski Świętów |
|
13:00 |
|
LZS Przechód |
7:5 |
LZS Gościce |
|
13:00 |
|
LZS Włodary-Węża |
0:3 |
LZS Ścinawa Nyska |
|
13:00 |
|
LZS Zawada (k. Prudnika) |
0:3 |
LZS Dytmarów |
|
13:00 |
|
LZS Łąka Prudnicka |
0:3 |
LZS Ligota Bialska-Radostynia |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
Metalowiec Łambinowice |
4:2 |
LZS Gryżów |
|
13:00 |
|
Meteor Jasienica Dolna |
2:3 |
LZS Kępnica |
|
13:00 |
|
LZS Jędrzychów |
1:4 |
LZS Domaszkowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału
17.11.2019 – 17.11.2019
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
Rolnik Lewice |
7:5 |
Pogoń Wojnowice |
|
13:00 |
|
Zawisza Stara Kuźnia |
0:5 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Namysłów-Brzeg - 1/16 finału
17.11.2019 – 17.11.2019
|
13:00 |
|
LZS Jankowice Wielkie |
3:6 |
LZS Kościerzyce |
|
13:00 |
|
Olimpia II Lewin Brzeski |
1:3 |
Błękitni Przecza |
|
13:00 |
|
Pogoń Łosiów |
2:4 |
LZS II Starowice Dolne |
|
13:00 |
|
Polonia Przylesie |
0:2 |
Victoria Dobrzyń |
|
13:00 |
|
LZS Przylesie Dolne |
3:3 |
Zryw Szydłowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Nysa-Prudnik - 1/32 finału
17.11.2019 – 17.11.2019
|
13:00 |
|
LZS Jędrzychów |
4:2 |
LZS Trzeboszowice |
|
13:00 |
|
LZS Kępnica |
3:0 |
LZS Dziewiętlice |
|
13:00 |
|
LZS Maciejowice |
1:2 |
LZS Gryżów |
|
13:00 |
|
LZS Siestrzechowice |
0:6 |
Metalowiec Łambinowice |
|
13:00 |
|
LZS Łąka-Jodłów |
3:5 |
LZS Domaszkowice |
|
13:00 |
|
Meteor Jasienica Dolna |
3:2 |
LKS Rusocin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału
17.11.2019 – 17.11.2019
|
13:00 |
|
LZS Kadłubiec |
3:1 |
Czarni Kalinów/Kalinowice |
|
13:00 |
|
LZS Raszowa |
0:4 |
Źródło Krośnica |
|
13:00 |
|
LZS Zimna Wódka |
1:2 |
Stal Zawadzkie |
|
13:00 |
|
Sokół Leśnica |
1:6 |
Jedność Rozmierka |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kluczbork-Olesno - 1/8 finału
17.11.2019 – 24.11.2019
|
13:00 |
|
KS Bodzanowice |
2:6 |
LZS Uszyce |
|
13:00 |
|
LZS Polanowice (k. Kluczborka) |
1:2 |
Stobrawa Ligota Dolna |
|
13:00 |
|
LZS Radawie |
1:3 |
LZS Rudniki |
|
13:00 |
|
LZS Radłów |
3:1 |
Stobrawa Wachowice |
|
13:00 |
|
Rolnik Wierzbica Górna |
2:2 |
LKS Krzywiczyny |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Rożnów |
1:6 |
LZS Kuniów |
|
13:00 |
|
LZS Borkowice |
3:6 |
LZS Bogacica |
|
13:00 |
|
Start Dobrodzień |
5:0 |
LZS Żytniów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Namysłów-Brzeg - 1/8 finału
17.11.2019 – 24.11.2019
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Smarchowice Wielkie |
0:6 |
Agroplon II Głuszyna |
|
13:00 |
|
LZS Łączany |
3:2 |
Widawa Wilków |
|
13:00 |
|
Orzeł Olszanka |
3:7 |
LZS Skarbimierz |
|
13:00 |
|
Polonia Domaszowice |
5:0 |
Orły Woskowice Małe |
|
13:00 |
|
Widawka Lubska |
4:3 |
LZS Starościn |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
Zryw Szydłowice |
1:2 |
Błękitni Przecza |
|
13:00 |
|
LZS Kościerzyce |
3:0 |
LZS II Starowice Dolne |
|
13:00 |
|
Burza Lipki |
0:2 |
Victoria Dobrzyń |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Nysa-Prudnik - 1/8 finału
17.11.2019 – 01.12.2019
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Ligota Bialska-Radostynia |
3:2 |
LZS Dytmarów |
|
13:00 |
|
LZS Lubrza |
2:0 |
Farmer Szonów |
|
13:00 |
|
LZS Rzepce |
1:2 |
Sudety Moszczanka |
|
13:00 |
|
Partyzant Kazimierz |
0:7 |
Polonia Biała |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
Delta Bielice |
2:4 |
LZS Morów-Koperniki |
|
13:00 |
|
LZS Przechód |
2:9 |
LZS Ścinawa Nyska |
|
Niedziela, 01 grudnia 2019 |
13:00 |
|
Metalowiec Łambinowice |
8:0 |
LZS Czarnolas |
|
13:00 |
|
LZS Kępnica |
0:4 |
LZS Domaszkowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opole - 1/8 finału
17.11.2019 – 24.11.2019
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Grodziec (k. Ozimka) |
1:3 |
LZS Grudzice (Opole) |
|
13:00 |
|
LZS II Przywory |
4:0 |
Agra Zawada (k. Opola) |
|
13:00 |
|
Polonia Karłowice |
13:0 |
LZS Wrzoski |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
LKS Chmielowice |
3:1 |
Zieloni Ligota Tułowicka |
|
13:00 |
|
LZS Sławice |
5:0 |
Polonia Prószków |
|
13:00 |
|
LZS Turawa |
2:4 |
Silesius Kotórz Mały |
|
13:00 |
|
Unia Raszowa-Daniec |
4:4 |
Rudatom Kępa |
|
13:00 |
|
LZS Kup |
1:6 |
Victoria II Chróścice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/8 finału
17.11.2019 – 24.11.2019
|
Niedziela, 17 listopada 2019 |
13:00 |
|
LZS Kórnica-Nowy Dwór |
3:2 |
KS II Żywocice-Krapkowice |
|
13:00 |
|
LZS Staniszcze Wielkie |
1:2 |
Błękitni Jaryszów |
|
13:00 |
|
LZS Stradunia |
1:1 |
LZS Łowkowice |
|
13:00 |
|
LZS Strzeleczki |
3:6 |
Victoria Żyrowa |
|
13:00 |
|
Rzemiosło Dziewkowice |
4:2 |
LZS Izbicko |
|
13:00 |
|
ZKS Górażdże |
1:8 |
LZS Dąbrówka Górna |
|
Niedziela, 24 listopada 2019 |
13:00 |
|
Źródło Krośnica |
5:0 |
LZS Kadłubiec |
|
13:00 |
|
Stal Zawadzkie |
2:8 |
Jedność Rozmierka |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opolski ZPN - 1/4 finału
29.02.2020 – 29.02.2020
|
Sobota, 29 lutego 2020 |
13:00 |
|
Orzeł Źlinice |
2:1 |
Agroplon Głuszyna |
|
14:00 |
|
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1:4 |
Stal Brzeg |
|
14:00 |
|
Polonia Nysa |
3:2 |
LZS Starowice |
|
14:00 |
|
Ruch Zdzieszowice |
2:1 |
MKS Kluczbork |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opole - 1/4 finału
07.03.2020 – 08.03.2020
|
Sobota, 07 marca 2020 |
11:00 |
|
LZS Sławice |
0:0 |
Victoria II Chróścice |
|
Niedziela, 08 marca 2020 |
14:00 |
|
LKS Chmielowice |
2:7 |
Polonia Karłowice |
|
14:00 |
|
LZS Grudzice (Opole) |
1:3 |
Unia Raszowa-Daniec |
|
14:00 |
|
LZS II Przywory |
3:2 |
Silesius Kotórz Mały |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Nysa-Prudnik - 1/4 finału
07.03.2020 – 08.03.2020
|
Sobota, 07 marca 2020 |
14:00 |
|
LZS Ścinawa Nyska |
5:0 |
LZS Domaszkowice |
|
Niedziela, 08 marca 2020 |
14:00 |
|
LZS Ligota Bialska-Radostynia |
1:0 |
Polonia Biała |
|
14:00 |
|
Metalowiec Łambinowice |
3:1 |
LZS Morów-Koperniki |
|
14:00 |
|
Sudety Moszczanka |
2:0 |
LZS Lubrza |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kluczbork-Olesno - 1/4 finału
08.03.2020 – 08.03.2020
|
14:00 |
|
LKS Krzywiczyny |
1:9 |
LZS Bogacica |
|
14:00 |
|
LZS Kuniów |
1:1 |
Stobrawa Ligota Dolna |
|
14:00 |
|
LZS Radłów |
1:5 |
Start Dobrodzień |
|
14:00 |
|
LZS Uszyce |
3:1 |
LZS Rudniki |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/4 finału
08.03.2020 – 08.03.2020
|
14:00 |
|
Pogranicze Mokre |
3:4 |
FC Pilszcz |
|
14:00 |
|
Rolnik Lewice |
1:3 |
LZS Lisięcice |
|
14:00 |
|
Ruch Steblów |
2:3 |
Odrzanka Dziergowice |
|
14:00 |
|
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle |
2:0 |
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Namysłów-Brzeg - 1/4 finału
08.03.2020 – 08.03.2020
|
14:00 |
|
Agroplon II Głuszyna |
2:1 |
LZS Łączany |
|
14:00 |
|
Błękitni Przecza |
1:6 |
LZS Skarbimierz |
|
14:00 |
|
Victoria Dobrzyń |
4:5 |
LZS Kościerzyce |
|
14:00 |
|
Widawka Lubska |
3:2 |
Polonia Domaszowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/4 finału
08.03.2020 – 08.03.2020
|
14:00 |
|
Błękitni Jaryszów |
4:3 |
Jedność Rozmierka |
|
14:00 |
|
LZS Kórnica-Nowy Dwór |
2:1 |
LZS Dąbrówka Górna |
|
14:00 |
|
LZS Stradunia |
0:2 |
Victoria Żyrowa |
|
14:00 |
|
Źródło Krośnica |
0:1 |
Rzemiosło Dziewkowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kluczbork-Olesno - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
Sobota, 11 kwietnia 2020 |
|
|
LZS Kuniów |
-:- |
LZS Bogacica |
|
|
|
Start Dobrodzień |
-:- |
LZS Uszyce |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
|
|
FC Pilszcz |
-:- |
LZS Lisięcice |
|
|
|
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle |
-:- |
Odrzanka Dziergowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Namysłów-Brzeg - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
|
|
LZS Skarbimierz |
-:- |
LZS Kościerzyce |
|
|
|
Widawka Lubska |
-:- |
Agroplon II Głuszyna |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Nysa-Prudnik - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
|
|
Metalowiec Łambinowice |
-:- |
LZS Ścinawa Nyska |
|
|
|
Sudety Moszczanka |
-:- |
LZS Ligota Bialska-Radostynia |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opole - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
|
|
LZS II Przywory |
-:- |
Unia Raszowa-Daniec |
|
|
|
LZS Sławice |
-:- |
Polonia Karłowice |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/2 finału
11.04.2020 – 11.04.2020
|
|
|
LZS Kórnica-Nowy Dwór |
-:- |
Victoria Żyrowa |
|
|
|
Rzemiosło Dziewkowice |
-:- |
Błękitni Jaryszów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: opolskie,
Opolski ZPN - 1/2 finału
22.04.2020 – 22.04.2020
|
Środa, 22 kwietnia 2020 |
|
|
Orzeł Źlinice |
-:- |
Stal Brzeg |
|
|
|
Polonia Nysa |
-:- |
Ruch Zdzieszowice |
|