01. sierpnia 2019 — 30. czerwca 2020
Brak danych | |||||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Lubliniec - 1/2 finału 28.08.2019 – 28.08.2019 | |||||
Środa, 28 sierpnia 2019 | |||||
17:00 | KS Gwoździany | 0:0 | Sparta Lubliniec | ||
17:00 | Ruch Kochanowice | 1:1 | Mechanik Kochcice | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - III runda 03.09.2019 – 05.09.2019 | |||||
Wtorek, 03 września 2019 | |||||
17:30 | Metal Węgierska Górka | 1:8 | GKS Radziechowy-Wieprz | ||
Środa, 04 września 2019 | |||||
17:00 | Podhalanka Milówka | 0:3 | Soła Rajcza | ||
17:00 | Skałka Żabnica | 2:1 | Czarni-Góral Żywiec | ||
Czwartek, 05 września 2019 | |||||
17:30 | LKS Pewel Ślemieńska | 0:4 | Jezioro Żywieckie Zarzecze | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - III runda 04.09.2019 – 11.09.2019 | |||||
Środa, 04 września 2019 | |||||
17:00 | Drama Kamieniec | 5:2 | Victoria Pilchowice | ||
17:00 | Przyszłość Ciochowice | 0:2 | Gwarek Ornontowice | ||
17:00 | Tempo Paniówki | 4:4 | Młodość Rudno | ||
Środa, 11 września 2019 | |||||
16:30 | Sośnica Gliwice | 1:4 | Wilki Wilcza | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - III runda 10.09.2019 – 17.09.2019 | |||||
Wtorek, 10 września 2019 | |||||
17:00 | MK Górnik Katowice | 2:8 | Slavia Ruda Śląska | ||
17:00 | Podlesianka Katowice | 2:2 | Ruch Chorzów | ||
Środa, 11 września 2019 | |||||
17:00 | Józefka Chorzów | 1:6 | Unia Kosztowy (Mysłowice) | ||
Wtorek, 17 września 2019 | |||||
16:30 | Naprzód Lipiny (Świętochłowice) | 0:2 | Śląsk Świętochłowice | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - 1/4 finału 11.09.2019 – 18.09.2019 | |||||
Środa, 11 września 2019 | |||||
16:30 | MRKS Czechowice-Dziedzice | 0:3 | Rekord Bielsko-Biała | ||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:30 | Drzewiarz Jasienica | 1:1 | Spójnia Landek | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/4 finału 11.09.2019 – 11.09.2019 | |||||
Środa, 11 września 2019 | |||||
16:30 | Naprzód Czyżowice | 3:4 | Dąb Gaszowice | ||
16:30 | Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) | 4:3 | LKS Tworków | ||
16:30 | Unia Turza Śląska | 7:1 | Naprzód Borucin | ||
16:30 | Zameczek Czernica | 5:2 | Unia Racibórz | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - II runda 11.09.2019 – 18.09.2019 | |||||
16:00 | GKS 1962 II Jastrzębie | 0:1 | Odra Centrum Wodzisław Śląski | ||
16:00 | Granica Ruptawa | 1:3 | Polonia Łaziska Rybnickie | ||
16:00 | Gwiazda Skrzyszów | 0:3 | Odra Wodzisław Śląski | ||
16:00 | Górnik Radlin | 4:2 | Polonia Marklowice | ||
16:00 | Inter Krostoszowice | 1:11 | ROW 1964 II Rybnik | ||
16:00 | LKS Baranowice (Żory) | 3:6 | LKS II Bełk | ||
17:00 | LKS Skrbeńsko | 1:7 | Unia Książenice | ||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:00 | Naprzód Rydułtowy | 1:2 | ROW 1964 Rybnik | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - 1/4 finału 11.09.2019 – 17.09.2019 | |||||
Środa, 11 września 2019 | |||||
16:30 | LKS Studzienice | 2:5 | GKS II Tychy | ||
16:30 | LKS Studzionka | 0:4 | Polonia Łaziska Górne | ||
16:30 | LKS Woszczyce (Orzesze) | 0:8 | LKS Goczałkowice Zdrój | ||
Wtorek, 17 września 2019 | |||||
16:30 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 0:7 | Pniówek Pawłowice Śląskie | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - II runda 17.09.2019 – 18.09.2019 | |||||
16:00 | Niwy Brudzowice | 3:2 | RKS Grodziec | ||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:00 | MKS Poręba | 1:5 | Zagłębie II Sosnowiec | ||
16:00 | Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) | 3:8 | Cyklon Rogoźnik | ||
16:00 | SKS Łagisza (Będzin) | 2:4 | AKS Górnik Niwka Sosnowiec | ||
16:00 | Strażak Nowa Wieś | 0:10 | Unia Dąbrowa Górnicza | ||
16:00 | Szczakowianka Jaworzno | 2:0 | Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) | ||
16:00 | Źródło Kromołów (Zawiercie) | 3:11 | Przemsza Siewierz | ||
19:00 | Czarni Sosnowiec | 0:3 | Sarmacja Będzin | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - III runda 18.09.2019 – 25.09.2019 | |||||
16:30 | KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) | 2:2 | Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) | ||
16:30 | Silesia Miechowice (Bytom) | 0:7 | Drama Zbrosławice | ||
18:00 | Ruch Radzionków | 0:6 | Gwarek Tarnowskie Góry | ||
Środa, 25 września 2019 | |||||
16:30 | Orzeł Miedary | 0:2 | Szombierki Bytom | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/4 finału 18.09.2019 – 25.09.2019 | |||||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:00 | Biała Gwiazda Krasice | 0:5 | Czarni Starcza | ||
16:00 | Jura Niegowa | 1:8 | Raków II Częstochowa | ||
16:00 | Oksza Łobodno | 1:1 | Polonia Poraj | ||
Środa, 25 września 2019 | |||||
16:00 | Znicz Kłobuck | 3:0 | MKS Myszków | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Skoczów - 1/2 finału 18.09.2019 – 24.09.2019 | |||||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:30 | Błyskawica Drogomyśl | 3:1 | Tempo Puńców | ||
Wtorek, 24 września 2019 | |||||
16:45 | Beskid Brenna | 2:1 | WSS Wisła | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - 1/2 finału 18.09.2019 – 25.09.2019 | |||||
Środa, 18 września 2019 | |||||
16:00 | Drama Kamieniec | 1:10 | Młodość Rudno | ||
Środa, 25 września 2019 | |||||
16:00 | Wilki Wilcza | 3:0 | Gwarek Ornontowice | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - 1/2 finału 18.09.2019 – 25.09.2019 | |||||
Środa, 18 września 2019 | |||||
17:00 | Jezioro Żywieckie Zarzecze | 2:3 | Skałka Żabnica | ||
Środa, 25 września 2019 | |||||
16:45 | Soła Rajcza | 2:1 | GKS Radziechowy-Wieprz | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - 1/2 finału 24.09.2019 – 01.10.2019 | |||||
Wtorek, 24 września 2019 | |||||
16:00 | Unia Kosztowy (Mysłowice) | 0:0 | Slavia Ruda Śląska | ||
Wtorek, 01 października 2019 | |||||
15:30 | Śląsk Świętochłowice | 3:2 | Ruch Chorzów | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - 1/2 finału 02.10.2019 – 02.10.2019 | |||||
16:00 | Spójnia Landek | 1:0 | Rekord Bielsko-Biała | ||
Środa, 02 października 2019 | |||||
16:30 | GLKS Wilkowice | 0:4 | LKS Czaniec | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - III runda 02.10.2019 – 02.10.2019 | |||||
15:30 | Górnik Radlin | 0:3 | Unia Książenice | ||
15:30 | LKS II Bełk | 0:4 | Odra Wodzisław Śląski | ||
15:30 | Odra Centrum Wodzisław Śląski | 1:5 | ROW 1964 Rybnik | ||
15:30 | Polonia Łaziska Rybnickie | 0:0 | ROW 1964 II Rybnik | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/4 finału 02.10.2019 – 02.10.2019 | |||||
15:30 | AKS Górnik Niwka Sosnowiec | 1:4 | Unia Dąbrowa Górnicza | ||
15:30 | Cyklon Rogoźnik | 3:1 | Sarmacja Będzin | ||
15:30 | Niwy Brudzowice | 1:3 | Przemsza Siewierz | ||
15:30 | Szczakowianka Jaworzno | 4:1 | Zagłębie II Sosnowiec | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - 1/2 finału 02.10.2019 – 02.10.2019 | |||||
16:00 | LKS Goczałkowice Zdrój | 0:3 | Polonia Łaziska Górne | ||
Środa, 09 października 2019 | |||||
16:00 | GKS II Tychy | 0:0 | Pniówek Pawłowice Śląskie | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - 1/2 finału 02.10.2019 – 15.10.2019 | |||||
Środa, 02 października 2019 | |||||
16:00 | KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) | 0:8 | Szombierki Bytom | ||
Wtorek, 15 października 2019 | |||||
18:00 | Drama Zbrosławice | 0:3 | Gwarek Tarnowskie Góry | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Skoczów - finał 02.10.2019 – 02.10.2019 | |||||
Środa, 02 października 2019 | |||||
16:30 | Beskid Brenna | 0:4 | Błyskawica Drogomyśl | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/2 finału 09.10.2019 – 23.11.2019 | |||||
Środa, 09 października 2019 | |||||
15:30 | Oksza Łobodno | 1:2 | Znicz Kłobuck | ||
Sobota, 23 listopada 2019 | |||||
13:00 | Czarni Starcza | 0:4 | Raków II Częstochowa | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.2019 – 16.10.2019 | |||||
Wtorek, 15 października 2019 | |||||
15:45 | Cyklon Rogoźnik | 0:2 | Unia Dąbrowa Górnicza | ||
Środa, 16 października 2019 | |||||
15:30 | Szczakowianka Jaworzno | 3:2 | Przemsza Siewierz | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - finał 22.10.2019 – 22.10.2019 | |||||
Wtorek, 22 października 2019 | |||||
15:00 | Śląsk Świętochłowice | 1:2 | Slavia Ruda Śląska | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - finał 23.11.2019 – 23.11.2019 | |||||
Sobota, 23 listopada 2019 | |||||
12:00 | Spójnia Landek | 3:0 | LKS Czaniec | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/2 finału 23.11.2019 – 23.11.2019 | |||||
13:00 | Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) | 1:4 | Dąb Gaszowice | ||
13:00 | Zameczek Czernica | 2:2 | Unia Turza Śląska | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - 1/2 finału 23.11.2019 – 15.04.2020 | |||||
13:00 | Polonia Łaziska Rybnickie | 0:2 | Unia Książenice | ||
Środa, 15 kwietnia 2020 | |||||
17:00 | Odra Wodzisław Śląski | -:- | ROW 1964 Rybnik | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - finał 07.03.2020 – 07.03.2020 | |||||
Sobota, 07 marca 2020 | |||||
14:00 | Znicz Kłobuck | 1:2 | Raków II Częstochowa | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - finał 08.03.2020 – 08.03.2020 | |||||
Niedziela, 08 marca 2020 | |||||
16:00 | Dąb Gaszowice | 1:1 | Unia Turza Śląska | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - finał 01.04.2020 – 01.04.2020 | |||||
Środa, 01 kwietnia 2020 | |||||
17:00 | Młodość Rudno | -:- | Wilki Wilcza | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - finał 07.04.2020 – 07.04.2020 | |||||
Wtorek, 07 kwietnia 2020 | |||||
17:00 | Polonia Łaziska Górne | -:- | Pniówek Pawłowice Śląskie | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - finał 08.04.2020 – 08.04.2020 | |||||
Środa, 08 kwietnia 2020 | |||||
17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry | -:- | Szombierki Bytom | ||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - finał 22.04.2020 – 22.04.2020 | |||||
Środa, 22 kwietnia 2020 | |||||
Skałka Żabnica | -:- | Soła Rajcza | |||
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - finał 22.04.2020 – 22.04.2020 | |||||
16:30 | Szczakowianka Jaworzno | -:- | Unia Dąbrowa Górnicza |