Regionalny Puchar Polski - wielkopolskie

01. sierpnia 2018 30. czerwca 2019

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Kalisz - 1/8 finału
Środa, 03 października 2018
16:30 Orzeł Mroczeń 1:4 LKS Gołuchów
Środa, 10 października 2018
15:30 GKS Jaraczewo 1:2 KKS 1925 Kalisz
15:30 Piast Kobylin 4:3 Centra Ostrów Wielkopolski
15:30 Pogoń Trębaczów 1:3 KS Opatówek
15:30 Prosna Kalisz 0:2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
15:30 Sokół Bralin 1:0 Polonia Kępno
15:30 Stal Pleszew 0:1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:30 Zefka Kobyla Góra 0:2 Jarota Jarocin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Konin - 1/4 finału
Środa, 03 października 2018
16:00 SKP Słupca 5:2 Olimpia Koło
16:00 Tulisia Tuliszków 0:3 Wilki Wilczyn
16:00 Zryw Dąbie 0:5 Górnik Konin
Sobota, 02 marca 2019
14:00 Tur 1921 Turek 0:5 Sokół Kleczew
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Leszno - IV runda
Środa, 26 września 2018
16:45 Grom Wolsztyn (oldboje) 6:0 Zjednoczeni Pudliszki
16:45 Korona Piaski 4:0 Promień Krzywiń
16:45 LZS Stare Oborzyska 3:4 Krobianka Krobia
16:45 Lew Pogorzela 1:3 Kania Gostyń
16:45 Orkan Chorzemin 1:3 PKS Racot
16:45 Rydzyniak Rydzyna 4:0 Pogoń Śmigiel
16:45 Sparta Miejska Górka 1:2 Polonia 1912 Leszno
Środa, 10 października 2018
16:00 Piast Belęcin 3:3 Obra Kościan
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Piła - III runda
Wtorek, 25 września 2018
17:00 Zamek Gołańcz 0:3 Lubuszanin Trzcianka
Środa, 26 września 2018
16:30 Noteć Dziembowo 1:1 Sparta Złotów
16:30 GLKS Wysoka 3:3 Leśnik Margonin
16:30 Iskra Szydłowo 1:1 Orkan Śmiłowo
16:30 Iskra Wyszyny 1:1 KS Leżenica
16:30 Radwan Lubasz 5:1 Orzeł Pęckowo
16:30 Sokół Mieścisko 0:0 Noteć Czarnków
Środa, 03 października 2018
16:30 Fortuna Wieleń 1:1 Nielba Wągrowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/16 finału
Wtorek, 09 października 2018
18:00 Lider Swarzędz 4:1 Zjednoczeni Trzemeszno
Środa, 10 października 2018
16:15 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 6:0 Płomień Przyprostynia
16:15 Avia Kamionki 5:2 Wiara Lecha Poznań
16:15 Czarni Czerniejewo 5:2 Concordia Murowana Goślina
16:15 Korona Bukowiec 1:1 Grom Plewiska
16:15 Kłos Zaniemyśl 0:7 Polonia Środa Wielkopolska
16:15 Promień Opalenica 2:0 Orzeł Granowo
16:15 Rzemieślnik Kwilcz 1:4 Tarnovia Tarnowo Podgórne
16:15 Sokół Pniewy 2:2 Lech II Poznań
16:15 Sparta Szamotuły 3:3 Warta Międzychód
16:15 Stella Luboń 4:0 TPS Winogrady (Poznań)
16:30 Przemysław Poznań 2:2 Unia Swarzędz
18:00 Polonia II Środa Wielkopolska 0:0 1922 Lechia Kostrzyn
18:30 Huragan Pobiedziska 1:3 Mieszko Gniezno
Wtorek, 16 października 2018
16:00 Kolegium Sędziów Poznań 1:3 Pogoń Lwówek
Środa, 17 października 2018
16:00 Orły Kruka Rogoźno 2:2 Sparta Oborniki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Leszno - 1/4 finału
Niedziela, 10 marca 2019
13:00 Grom Wolsztyn (oldboje) 1:3 Rydzyniak Rydzyna
Środa, 03 kwietnia 2019
17:00 Kania Gostyń 3:1 Krobianka Krobia
17:00 Korona Piaski 2:3 Obra Kościan
17:00 PKS Racot 1:6 Polonia 1912 Leszno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/4 finału
Środa, 13 marca 2019
16:00 Sparta Oborniki -:- Warta Międzychód
16:00 Unia Swarzędz -:- Mieszko Gniezno
18:00 Polonia II Środa Wielkopolska -:- Polonia Środa Wielkopolska
Sobota, 16 marca 2019
15:00 Korona Bukowiec 3:2 Pogoń Lwówek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Wielkopolski ZPN - I runda
Środa, 08 maja 2019
18:00 Obra Kościan 1:2 Sokół Kleczew