Łukasz Pado
Łukasz Pado
Apklan Resovia zremisowała u siebie z Błękitnymi Stargard 1:1
Apklan Resovia zremisowała u siebie z Błękitnymi Stargard 1:1 krzysztof kapica
Stal Rzeszów pewnie wygrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg, Stal Stalowa Wola po szalonych ostatnich minutach uratowała remis w starciu z Olimpią Elbląg, a Apklan Resovia zremisowała u siebie z Błękitnymi Stargard. Niespodzianką jest porażka Widzew Łódź u siebie. Tak w skrócie wyglądała pierwsza po blisko 3 miesiącach piłkarskiej 2 ligi.

2 liga

Piłkarska 2 liga wróciła do grania. W jednym z pierwszych spotkań po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Apklan Resovia zremisowała z Błękitnymi Stargard 1:1.RELACJA Z MECZU APKLAN RESOVIA - BŁĘKITNI STARGARD

Apklan Resovia zremisowała w starciu z Błękitnymi Stargard [ZDJĘCIA]

Po remisie z Błękitnymi Stargard wszyscy w obozie Apklan Resovii wyglądali na bardzo zmartwionych. Ale punkty w tej lidze w tej serii gier straciła cała prowadząca trójka, nawet Widzew Łódź ze Skrą Częstochowa, więc tabela w czołówce jest jeszcze bardziej płaska.

2. liga. Siedem wniosków po meczu Apklan Resovia – Błękitni ...

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:2 (0:1) [RELACJA]
0:1 Demianiuk 24, 0:2 Demianiuk 68, 1:2 Śpiewak 89, 2:2 Śpiewak 90+2

W rozegranym w środę 3 czerwca meczu piłkarskiej II ligi Stal Stalowa Wola zremisowała z Olimpią Elbląg 2:2, mimo że do przerwy przygrywała 0:1 a do 89. minuty "Stalówka" przegrywała różnicą dwóch goli. Zdjęcia z tego spotkania można nazwac unikatowymi, bowiem na stadion mogło wejść zaledwie pięciu fotoreporterów.NA KOLEJNYCH SLAJDACH ZDJĘCIA Z MECZU >>>>

2 liga piłki nożnej, mecz Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg...

Z uwagi na epidemię koronawirusa, mecze piłkarskie rozgrywane są przy zachowaniu reżimów sanitarnych. Nie inaczej było w trakcie meczu Stali Stalowa Wola z Olimpią Elbląg. Akredytacje otrzymało jedynie 5 fotoreporterów i 10 dziennikarzy, którzy ulokowani zostali na jednej trybunie, musieli mieć maseczki ochronne i zdezynfekować dłonie. Mecz rozegrany był bez udziału publiczności, jednak kibice stawili się za siatką ogrodzeniową i stamtąd oglądali mecz. Dodatkowo mieli telebim, na którym było wyświetlane spotkanie. Każda z drużyn do szatni schodziła oddzielnie.ZOBACZ ZDJĘCIA NA KOLEJNYCH SLAJDACH >>>>

Puste trybuny, kibice za siatką, garstka dziennikarzy - kuli...

TRANSMISJA NA TVCOM.PL

Elana Toruń - Stal Rzeszów 1:4 (0:1) [RELACJA]
0:1 Michalik 34, 0:2 Michalik 52, 1:2 Kryszak 62, 1:3 Michalik 63, 1:4 Reiman 72

Stal Rzeszów zasłużenie pokonała Elanę Toruń

Piłka nożna. Stal Rzeszów w pełni zasłużenie pokonała na wyj...

Inne mecze:

Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)

Widzew Skra - mecz bez udziału kibiców

Widzew Skra zdjęcia z meczu. Pierwszy mecz w czasie pandemii...

GKS Katowice - Górnik Łęczna 2:1

Rogala 38, Kurbiel 83 - Wojciechowski 34-karny

GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:1.

GKS Katowice - Górnik Łęczna 2:1. Zobaczcie zdjęcia z "odmro...

Druga liga wraca do gry. Już dzisiaj, w środę trzeciego czerwca, swój pierwszy mecz po przerwie rozegrają piłkarze Stali Stalowa Wola, a ich przeciwnikiem będzie Olimpia Elbląg. W jakim składzie wybiegną na murawę zielono-czarni? Sprawdźcie nasze przewidywane zestawienie pierwszej jedenastki!

2 liga. Przewidywany skład Stali Stalowa Wola na mecz z Olimpią Elbląg

PGE Stal Mielec pokonała w Legnicy Miedź 2:1. Mecz był bardzo emocjonujący, obfitował w wiele sytuacji oraz kontrowersji. Postanowiliśmy przyjrzeć się najważniejszym momentom spotkania, które miały decydujący wpływ na jego końcowy wynik. Opis w galerii zdjęć.Miedź Legnica - PGE Stal Mielec 1:2 (1:2)Bramki: 0:1 Michał Źyro 11, 1:1 Marquitos 15-karny, 1:2 Michał Żyro 37.

Wnioski po meczu Miedź Legnica - PGE Stal Mielec. Bohater Mi...