Remis Dolcanu z Pogonią

Marcin Szczepański
Dolcan Ząbki 1:0 Widzew Łódź
Dolcan Ząbki 1:0 Widzew Łódź Piotr Werewka
W zaległym meczu I ligi Dolcan Ząbki zremisował u siebie z Pogonią Szczecin 1:1. Dla walczącego o utrzymanie zespołu z Ząbek nawet jeden punkt w tym spotkaniu jest cenny.

Pogoń, po odpadnięciu z walki o awans do ekstraklasy i porażce w finale Pucharu Polski mogłaby już zakończyć sezon. Mimo to walczący o nic piłkarze ze Szczecina postawili gospodarzom trudne warunki. Ofensywna gra przyniosła efekt już w 7. minucie, kiedy do bramki strzeżonej przez Rafała Misztala trafił Marcin Bojarski.

Ten sam piłkarz pośrednio przyczynił się jednak do tego, że Dolcan zdołał obronić jeden punkt na własnym stadionie. W drugiej połowie otrzymał dwie żółte kartki i w 58. minucie musiał opuścić boisko. Niecałe dwadzieścia minut później do wyrównania doprowadził Marcin Korkuć.