1/146

W meczu towarzyskim rozegranym w Nowinach Korona Kielce zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1 (0:0). Bramkę dla Korony zdobył Erik Pacinda w 61 minucie

Zdjęcia Dorota Kułaga/Krzysztof Krogulec

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/146] Następne

Remis Korony w meczu towarzyskim z Rakowem w Nowinach. Kielecki zespół poprowadził Sławomir Grzesik. Zobacz, na kogo postawił [DUŻO ZDJĘĆ]

W meczu towarzyskim rozegranym w Nowinach Korona Kielce zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1 (0:0). Bramkę dla Korony zdobył Erik Pacinda w 61 minucie z karnego, dla Rakowa Aleksandyr Kolew w 73 minucie. Spotkanie odbyło się z okazji 45-lecia GKS Nowiny. Obejrzało je kilkaset osób.

Korona: Kozioł (46. Kukić) - Spychała, Pierzchała, Tzimopoulos, Gardawski (60. Pacinda) - Cebula, Żubrowski (60. Dziwniel), Gnjatić, Radin (46. Żyro), Pućko (65. Szymusik) - Papadopulos (46. Duranović).

Raków: Szumski - Jach, Azemović (46. Szymonowicz), Kościelny - Bartl (70. Fundambu), Sapała (34. Luković), Babenko, Schwarz (34. Domański), Nouvier (46. Piątkowski) - Kolew (31 Musiolik), Brown Forbes (57. Kolew).

Przed meczem prezes GKS Nowiny Przemysław Cichoń podziękował kapitanom obu drużyn za uświetnienie jubileuszu klubu i wręczył pamiątkowy zestaw upominków.

Korona zagrała bez kadrowiczów - Adnana Kovacevicia, Pawła Sokoła i Wato Arweladze. Kielecki zespół poprowadził Sławomir Grzesik, który jest tymczasowym trenerem Korony.
W Rakowie sprawdzany był Merveille Fundambu z występującego w warszawskiej klasie A KTS-u Weszło.