Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec w trzecioligowym meczu...

Remis KSZO 1929 Ostrowiec z Hetmanem Zamość 0:0 w trzeciej lidze. Czerwień dla Dominika Cheby, od 15 minuty gospodarze grali w dziesiątkę

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec w trzecioligowym meczu rozegranym na własnym stadionie zremisowali z Hetmanem Zamość 0:0. Mecz nie ułożył się po ich myśli. Od 15 minuty grali w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Dominik Cheba. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość 0:0
KSZO: Lipiec 8 – D.Cheba 0 CZ 15, Worach 6, Dereń 6, Kaczmarek 3 (32.Ziółkowski 4) – Chrzanowski 0 ŻŻCZ 90 (87.Nogaj), Mężyk 6 Ż, Burzyński 4 (46.Rząsa 4), Imiołek 6, Bełczowski 7 (83.Kapsa) – Chałas (22.Łokieć 4).
Hetman: Sobieszczyk – Kanarek, Żmuda, Dudek, Skiba – Skoczylas (62.Olszak), Słotwiński Ż (62.Kycko), Buczek (72.Pupeć), Wacławek (62.Kopyciński) – Oziemczuk, Myśliwiecki (82.Koszel).
Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław).

Tak pechowego początku meczu nie spodziewali się najwięksi pesymiści. Od 15 min. KSZO grał w osłabieniu po tym, jak Dominik Cheba sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Wacławka i sędzia nie widział innego rozwiązania, jak ukarać naszego obrońcę czerwoną kartką. Kilkanaście minut później boisko musiał opuścić kapitan KSZO Marcin Kaczmarek, któremu kontuzja uniemożliwiał dalszą grę.

Hetman atakował i miał inicjatywę na boisku. Strzelali Skoczylas i Myśliwiecki, ale bardzo dobrze bronił Paweł Lipiec.

Na początku drugiej połowy zawodnicy KSZO byli niezwykle aktywni. W 50 i 56 min. po rzutach rożnych główkowali najpierw Damian Mężyk, a później Karol Worach. Niestety, piłka poszybowała nad poprzeczką. Z kolei w 67 min. piłka po akcji Kamila Bełczowskiego piłka trafiła w boczną siatkę.

Zawodnicy Hetmana często strzelali i próbowali zaskoczyć Pawła Lipca, ale ten był w doskonałej dyspozycji.

W doliczonym czasie gry doszło do kuriozalnej sytuacji. Jakub Chrzanowski już z ławki rezerwowych głośno krytykował decyzje sędziego. Ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Kolejny mecz piłkarze KSZO grają ze Stalą Kraśnik.

Po meczu powiedzieli:
Jacek Ziarkowski trener Hetmana- do Ostrowca jechaliśmy po serii porażek, była to dla nas czarna seria. Mecz z KSZO to był najwyższy czas na przerwanie złej passy. Pierwszą połowę meczu zaczęliśmy bardzo dobrze. Potrafiliśmy stworzyć przewagę na boisku. Graliśmy bardzo dobrze. Po przerwie mimo przewagi jednego zawodnika moi piłkarze zagrali zdecydowanie gorzej. Tak jakby ten mecz miał sam się wygrać Zmiany, które przeprowadziłem nic nie wniosły do stylu gry. Według mnie remis jest wynikiem sprawiedliwym.

Sławomir Majak -trener KSZO. - Strata jednego zawodnika na początku meczu wymagała korekt w składzie i zmiany ustawienia. Pierwsza połowa lepsza dla Hetmana. Pozwoliliśmy na groźne kontrataki. Druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Piłkarze nie murowali bramki tylko grali ambitnie z pełną determinacją o zwycięstwo. Chciałby za to moim zawodnikom bardzo podziękować. I nam i Hetmanowi potrzebne były punkty. Skończyło się remisem, z którego bardzo się cieszę.