Remis najbliższego przeciwnika piłkarzy ŁKS z Ruchem Chorzów

Bartosz Kukuć
Zagłębie zremisowało z Ruchem
Zagłębie zremisowało z Ruchem arkadiusz gola
Kolejnym rywalem pierwszoligowych piłkarzy ŁKS w walce o punkty będzie Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie obu zespołów odbędzie się w najbliższy piątek na stadionie przy al. Unii w Łodzi (18).

Sosnowiczanie, podobnie jak ŁKS, wykorzystali przerwę w rozgrywkach na mecz kontrolny.

Zremisowali w nim na własnym stadionie (bez udziału publiczności) z innym I-ligowcem Ruchem Chorzów 1:1 (1:0). Gola dla gospodarzy zdobył w 39 minucie Mateusz Machała, uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu z rożnego

Nieco wcześniej urazu doznał zawodnik drużyny z Sosnowca Vedran Dalić.

Zagłębie: I połowa: Kos - Borowski, Jończy, Bodzioch, Gojny - Bryła, Machała, Szumilas, Banaszewski, Kulawiak - Sobczak. II połowa: Kos - Ziółkowski, Dalić (85, Kulawiak), Bykow, Ryndak (59, Borowski, Machała) - Klupś, Masłowski, Rozwandowicz, Barć, Niemiec - Fabry.