Remis piłkarzy Staru Starachowice w sparingu ze Spartakusem Daleszyce

dor
W meczu kontrolnym Star zremisował ze Spartakusem 1:1.
W meczu kontrolnym Star zremisował ze Spartakusem 1:1. Fot. Star Starachowice
W meczu kontrolnym rozegranym w Starachowicach, miejscowy Star zremisował ze Spartakusem Daleszyce 1:1.

Star Starachowice - Spartakus Daleszyce 1:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Gębura 43 - Łukasz Zawadzki 57 z karnego.
Star I połowa: Sieczka - Chodniewicz, Gębura, Kania, Kosztowniak - Nowocień, Stachura, Wójtowicz, Gołyski, Kidoń - Niewczas oraz Sokół.
Star II połowa: Bzymek - Chodniewicz, Gębura, Kania, Strzelec - Nowocień, Stachura, Wójtowicz, Kidoń, Kosztowniak - Niewczas oraz Sokół.
Prowadzenie dla Staru zdobył Bartosz Gębura - pewnym strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Remis piłkarzy Staru Starachowice w sparingu ze Spartakusem Daleszyce - Echo Dnia Świętokrzyskie