Mecz Resovia - Arka Gdynia ONLINE. Beniaminek łaknie...

Mecz Resovia - Arka Gdynia ONLINE. Beniaminek łaknie ligowych punktów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2020-11-21 12:00

Resovia Rzeszów

1

Arka Gdynia

2

• Koniec meczu! Sama ambicja nie wystarczyła i Resovia przegrywa z Arką 1:2!

• Świetne uderzenie z dystansu i Resovia cieszy się z gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Honorowa bramka gospodarzy! Maksymilian Hebel zdobywa gola.

• Resovia jeszcze walczy, ale obrona Arki radzi sobie z zapędami gospodarzy.

• 4 minuty dolicza arbiter.

• I jeszcze jedna zmiana w Arce. Juliusz Letniowski kończy swój występ, gdyż zmienia go Łukasz Soszyński.

• Na murawie melduje się też Jakub Wawszczyk, a zmienia on Mateusza Żebrowskiego.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Mateusz Młyński schodzi, a wchodzi Bartosz Boniecki.

• Przemysław Brychlik zagrywał ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie zauważył przewinienia.

• Młyński dogrywał w stronę Jankowskiego, ale świetnie interweniują gospodarze.

• Pierwsza zmiana w ekipie przyjezdnych. Rafała Wolsztyńskiego zmienia Maciej Jankowski.

• Schodzi także Dawid Rogalski, a w jego miejsce pojawia się Przemysław Brychlik.

• Podwójna zmiana w Resovii. Grzegorz Płatek zmieniony przez Maksymiliana Hebela.

• Kamil Mikulec zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki.

• Dawid Rogalski ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Młyński zamknął akcję swojego zespołu minimalnie niecelnym strzałem!

• Radosław Adamski opuszcza murawę, a melduje się na niej Jarosław Czernysz.

• Rafał Mikulec pada w polu karnym rywala, ale sędzia jasno pokazuje, że nie było faulu!

• Resovia troszkę się obudziła. Zawodnicy beniaminka posłali serię strzałów na bramkę, jednak żaden z nich nie zagroził bramce Kajzera.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Karola Twardowskiego zmienia Cezary Demianiuk.

• Sypią się kary indywidualne. Tym razem ukarany Mateusz Młynski z Arki Gdynia.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juliusz Letniowski bardzo pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Karol Twardowski sfaulował rywala w swoim polu karnym! Za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Arki!

• Rafał Mikulec ukarany żółtą kartką.

• Zmiana stron i zaczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Arka nie bez problemów, ale prowadzi z Resovią.

• Co za uderzenie zawodnika Arki! Kolejny raz pokazuje, że potrafi uderzyć z dystansu. Lepiej mógł zachować się bramkarz, ale nie odbierajmy zasług strzelcowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Deja otwiera wynik spotkania!

• Groźne uderzenie głową Wolsztyńskiego. Tym razem zabrakło bardzo niewiele!

• Próby strzałów z obu stron, ale żaden nie znalazł drogi do bramki.

• Grzegorz Płatek huknął z dystansu, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

• Nieudany drybling Rafała Wolsztyńskiego. Arka traci szansę na zdobycie bramki.

• Sebastian Zalepa ratuje swój zespół przed stratą bramki! Zawodnik Resovii wybiją piłkę z samej linii bramkowej.

• Początek meczu dość wyrównany. Gospodarze stawiają rywalom twarde warunki.

• Kompletnie nieudany strzał Mateusza Żebrowskiego.

• Daniel Kajzer spokojnie wyłapał dośrodkowanie rywala.

• Adam Marciniak ukarany żółtą kartką już na samym początku spotkania.

• Pierwszy poważny błąd bramkarza Resovii, jednak niewykorzystany przez Arkowców.

• Sędzia używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Cel Resovii jest zupełnie inny. Beniaminkowi przyświeca tylko i wyłącznie utrzymanie się w I lidze. Jak do tej pory wychodzi im to ze słabym skutkiem. Drużyna prowadzona przez Szymona Grabowskie zdobyła 8 punktów w 12 meczach i nad ostatnim miejscem mają 6 oczek przewagi.

• Faworytem tego spotkania zdecydowanie jest Arka Gdynia. Spadkowicz z PKO Ekstraklasy zajmuje aktualnie 5 miejsce i ich celem jest jak najszybszy powrót do piłkarskiej elity.

• Dzień dobry Państwu! Sobotę zaczynamy wspólnie z Resovią Rzeszów i Arką Gdynia. Serdecznie zapraszamy na ten I-ligowy pojedynek!

Resovia - Arka LIVE! Beniaminek łaknie ligowych punktów

Resovia - Arka LIVE! Beniaminek łaknie ligowych punktów ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Resovia - Arka Gdynia ONLINE. W Rzeszowie beniaminek kontra spadkowicz. Faworytem spadkowicz, choć nie zdecydowanym, bo ostatnio gra w kratkę. Relacja LIVE w GOL24 w sobotę od godziny 12:00.

Mecz Resovia - Arka Gdynia ONLINE

W tygodniu pojawiły się głosy jakoby właściciele Arki przymierzali się do zmiany trenera. Padło nawet nazwisko potencjalnego następcy; Ireneusza Mamrota miałby zastąpić Mariusz Rumak, który od dłuższego czasu pozostaje bezrobotny.

Przypomnijmy, że wcześniej blisko zmiany trenera było też w Resovii.
Po serii niepowodzeń zarząd odsunął Szymona Grabowskiego. Jeden z treningów poprowadził Jacek Trzeciak - dziś szkoleniowiec drugoligowej Olimpii Elbląg. Ostatecznie do zmiany nie doszło, ponieważ weto postawili kibice i sponsorzy.

Kibice Resovii spodziewali się więcej po awansie. Drużyna wygrała dotąd 2 spośród 12 spotkań. Arka również nie przekonuje swoich fanów. Jest piąta z dorobkiem 21 punktów. To o 10 mniej niż posiada liderujący ŁKS Łódź.

Mecz Resovia - Arka Gdynia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:00 - zapraszamy.