Resovia - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM. Przypieczętować ligowy byt

Resovia Rzeszów

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! Resovia pokonała Chrobrego po bramce Bartosza Jarocha z 16. minuty!

• Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Od razu, potrójna zmiana w zespole Chrobrego. Ilków-Gołąb zastąpił Ziemanna, Dziąbek pojawił się w miejsce Stolca i Oleksy wszedł na plac za Niskiego.

• Kowalczyk przerwał kontrę rywali i dostał kartkę.

• Zdybowicz wejdzie na ostatni kwadrans w miejsce Wróbla.

• Kowalczyk za Mandrysza.

• Żółtą kartkę otrzymał Kolenc za ostry faul na rywalu.

• Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Jaroch.

• Twardowski za Usarza.

• Tomasz Cywka zastąpił Damiana Piotrowskiego.

• Antonik w miejsce Mikulca.

• Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Mikulec.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Arbiter doliczył dwie minuty.

• Chrobry wyraźnie poirytowany tym trafieniem gospodarzy. Zespół Ivana Djurdjevicia przejął na boisku inicjatywę, ale wiele strzałów z tej przewagi nie pada.

• Od 16. minuty gospodarze na prowadzeniu. Bartosz Jaroch pokonuje Rafała Leszczyńskiego.

• GOOOOOOOOL! BARTOSZ JAROCH!

• Spokojny początek spotkania z obu stron. Niewiele ciekawych akcji pod bramkami, dominuje walka w środku pola, a zawodnicy szukają stałych fragmentów gry.

• Ucierpiał jeden z zawodników Resovii w starciu i mamy przerwę w grze.

• Zaczynamy spotkanie!

• Chrobry nie wygrał od trzech spotkań. Po remisach z Termalicą (0:0) i Sandecją Nowy Sącz (1:1), niespodziewanie przegrał u siebie z najsłabszym w lidze GKS-em Bełchatów (0:1). Głogowianie na finiszu sezonu grają o zachowanie dziewiątej pozycji. Obecnie mają dwa punkty przewagi nad Sandecją i Widzewem Łódź.

• Resovia przypieczętować ligowy byt może już w sobotę. Rzeszowianom wystarczy punkt w starciu z Chrobrym. Może też liczyć na rywali. Zespół z Rzeszowa utrzyma się nawet w przypadku porażki, jeśli GKS Bełchatów nie pokona Jastrzębia.

• Oto wyjściowy skład Chrobrego Głogów:

• Resovia chce zapewnić sobie utrzymanie, a przyjezdni z Głogowa postarają się zmazać plamę po porażce z "czerwoną latarnią". Witamy w relacji LIVE! Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00.

Resovia - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Resovia - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Resovia - Chrobry Głogów ONLINE. Resovia chce zapewnić sobie utrzymanie, a przyjezdni z Głogowa postarają się zmazać plamę po porażce z "czerwoną latarnią". Początek spotkania w sobotę 5 czerwca o godz. 16:00. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Resovia - Chrobry Głogów ONLINE

Resovia przypieczętować ligowy byt może już w sobotę. Rzeszowianom wystarczy punkt w starciu z Chrobrym lub brak wygranej GKS Bełchatów w meczu z Jastrzębiem.

Drużyna Radosława Mroczkowskiego w końcówce sezonu spuściła z tonu. W trzech poprzednich spotkaniach zdobyła jedno "oczko". Grała jednak z czołówką ligi. W Gdyni nie dała rady Arce (0:1), a w Radomiu uległa Radomiakowi (1:3).

Chrobry również notuje słabsze wyniki. Nie wygrał od trzech spotkań. Po remisach z Termalicą (0:0) i Sandecją Nowy Sącz (1:1), niespodziewanie przegrał u siebie z najsłabszym w lidze GKS-em Bełchatów (0:1). Głogowianie na finiszu sezonu grają o zachowanie dziewiątej pozycji. Obecnie mają dwa punkty przewagi nad Sandecją i Widzewem Łódź.

Arbitrem spotkania Resovia - Chrobry Głogów będzie Wojciech Krztoń z Olsztyna.

Resovia - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Resovia - Chrobry wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.