Resovia Rzeszów

1

GKS Bełchatów

3

• ... i doczekali się! GKS Bełchatów wywozi z Rzeszowa komplet punktów po ograniu Resovii 3:1, mimo że od 6. minuty przegrywali po bramce Radosława Adamskiego. Dla "Brunatnych" trafili Mateusz Bartków, Dawid Flaszka i Oliver Podhorin (samobój).

• Goście mądrze oddalają grę od własnej połowy. Czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Wojciech Myć dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Seria rzutów rożnych dla Rescovii. Nie przynosi ona zagrożenia pod bramką gości.

• Daniel Niżnik spokojnie broni strzał. Niewiele wskazuje na to, by gospodarze zdobyli bramkę kontaktową.

• ... a w Rescovii za Jakuba Wróbla na murawie melduje się Sebastian Usarz.

• ... za Filipa Laskowskiego pojawia się Maciej Koziara...

• Marcin Ryszka zmienia Dawida Flaszkę...

• Gospodarzom może być trudno odrobić dwubramkową stratę! Niefortunna interwencja Olivera Pdhorina skutkuje utratą trzeciej bramki w tym meczu!

• CO ZA PECH! SAMOBÓJ OLIVERA PODHORINA!!!

• Kwadrans do zakończenia spotkania. Czy Resovii uda się doprowadzić do remisu?

• Oliver Podhorin z żółtą kartką za faul.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Daniela Niżnika.

• ... a za Valerijsa Sabalę pojawia się Maciej Mas.

• Bartosz Żurek zmienia Mikołaja Grzelaka...

• Żółtą kartką upomniany Michał Pawlik.

• Karol Twardowski zmienia Kamila Słabego.

• Anemiczny strzał głową Jakuba Wróbla, Daniel Niżnik spokojnie lapie piłkę.

• To powinna być trzecia bramka dla "Brunatnych"! Ogromny błąd popełnił Jakub Persak, ale na jego szczęście zawodnik GKS-u uderzył minimalnie obok bramki!

• Mateusz Szymorek upomniany żółtą kartką.

• Mateusz Bartków upomniany żółtą kartką za faul.

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a za Rafała Mikulca pojawia się Kamil Radulj.

• ... Przemysław Zdybowicz zmienia Maksymiliana Hebla...

• Zmiany w ekipie gospodarzy. Cezary Demianiuk będzie grać za Michała Kuczałka...

• Koniec pierwszej połowy. Resovia przegrywa z GKS-em Bełchatów 1:2

• Jakub Wróbel upomniany żółtą kartką.

• Bełchatowianie spokojnie rozgrywają piłkę. Mają korzystny wynik i pogoda pomaga w bronieniu wyniku. Wiele wskazuje na to, że zawodnikom Marcina Węglewskiego uda się dowieźć korzystny wynik do przerwy.

• Gospodarze nie są w stanie stworzyć zagrożenie pod bramką Daniela Niżnika. Ich ataki są skutecznie powstrzymywane.

• Rzut wolny nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

• Żółtą kartką upomniany Waldemar Gancarczyk za faul na Bartoszu Jarochu.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Resovii. Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie i grę z rzutu wolnego wznawiają przyjezdni.

• Ten wynik sprawia, że "Brunatni" zbliżyli się na punkt do GKS-u Jastrzębie, którzy o 12:40 rozpoczną swoje spotkanie z Odrą Opole. Warto jeszcze zaznaczyć, że jastrzębianie rozegrali do tej pory 26 spotkań.

• Próba zagrania w pole karne gości, ale dobrze zachował się Sebastian Zalepa.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Daniela Niżnika.

• Walczyć Socio, walczyć!

- skandują kibice gospodarze zza ogrodzenia

• Jakub Wróbel wywalczył rzut rożny. Maksymilian Hebel ustawia piłkę w narożniku...

• Goście poszli za ciosem. Wywalczyli rzut wolny, po którym ostatecznie grę od bramki wznawia Karol Dybowski.

• W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Dawid Flaszka, który z bliska posyła piłkę do siatki!

• GOL DLA GKS-U! STRZELCEM DAWID FLASZKA!!!

• Kolejna akcja Resovii. Daniel Niżnik pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora, uprzedzając Jakuba Wróbla.

• Gospodarze byli bliscy ponownego prowadzenia! Radosławowi Adamskiemu niewiele brakowało, by pokonał Daniela Niżnika! Zabrakło mu naprawdę niewiele!

• resovia

• Szybka odpowiedź gości. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry Bartków wpisuje się na listę strzelców!

• "BRUNATNI" WYRÓWNUJĄ! GOL MATEUSZA BARTKOWA!!!

• Bardzo dobrze zaczyna się to spotkanie dla gospodarzy! Na indywidualną akcję zdecydował się Radosław Adamski. Wydawało się, że za mocno wypuścił sobie piłkę, ale ta zatrzymała się w wodzie i zdołał posłać ją do siatki!

• GOL DLA RESOVII! STRZLECEM RADOSŁAW ADAMSKI!!!

• Wojciech Myć gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• W rundzie jesiennej "Brunatni" wygrali z Resovią aż 3:0. Na listę strzelców wpisali się Makuch (4'), Winsztal (42') i Magiera (84'). .

Jak będzie dzisiaj?

• Po 27 kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Do będącego "piętro" wyżej Stomilu piłkarze Radosława Mroczkowskiego tracą 4 "oczka". Za to grupa pościgowa jest pokaźniejsza - Zagłębie Sosnowiec uzbierało 23 punkty (w 28 meczach), a GKS Jastrzębie - 21 (dzisiaj zagra z Odrą Opole).

Stawkę zamyka GKS Bełchatów, którzy w 27 spotkaniach uzbierali zaledwie 17 punktów.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania Rexovii z GKS-em Bełchatów. Początek spotkania już za 20 minut!

DW

Resovia - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©K_kapica_afk

Resovia - GKS Bełchatów ONLINE. Od połowy listopada ostatni w tabeli Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów czeka na wygraną w meczu o punkty. W najbliższą niedzielę zespół trenera Marcina Węglewskiego zmierzy się na wyjeździe z Resovią.

Resovia - GKS Bełchatów ONLINE

Gospodarze tego spotkania zajmowali ostatnie miejsce w tabeli rundy jesiennej, mieli na koncie zaledwie dziewięć punktów. Bełchatowianie z 14 punktami plasowali się na 15 miejscu. Po 27. kolejce sytuacja znacznie się zmieniła.
To Resovia zajmuje 15. lokatę i może się pochwalić 25 oczkami. Tabelę zamyka GKS - punktów 17. Drużyna z województwa łódzkiego traci do przedostatniego GKS-u Jastrzębie cztery punkty, a przypominamy że do 2 Ligi spada jedynie najsłabsza drużyna. Do końca sezonu pozostało jeszcze siedem kolejek.

Faworytem niedzielnego meczu są rzeszowianie. Drużyna trenera Radosława Mroczkowskiego potrafiła w poprzedniej kolejce powstrzymać rewelacyjną Sandecję Nowy Sącz, z którą zremisowała na wyjeździe 1:1 (0:0). GKS, jak zapewne kibice pamiętają, nie sprostał Widzewowi i przegrał na swoim boisku 2:3 (1:2).

W najbliższą niedzielę podopiecznych trenera Marcina Węglewskiego czeka wyjazdowe starcie z Resovią, która również nie jest pewna utrzymania. Goście bezwzględnie muszą w tym meczu zapunktować, po prostu muszą. To jednak łatwe nie będzie bo miejscowi prowadzeni przez Radosława Mroczkowskiego i pomagającego mu Dawida Kroczka prezentują się w rundzie wiosennej naprawdę nieźle. Potrafili wygrać z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 3:1 (0:1), ŁKS Łódź 1:0 (0:0)oraz zremisować bezbramkowo z GKS Tychy. Przydarzyła im się jednak wpadka w postaci porażki z sosnowieckim Zagłębiem 1:2 (1:1).

Resovia - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Mecz Resovia - GKS Bełchatów rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godz. 12:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Stream jest darmowy, ale nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.