Resovia - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

• Koniec meczu! Resovia remisuje z Koroną Kielce (1:1)

• Dawid Lisowski upomniany żółtą kartką.

• Mateusz Złotnicki dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Bartłomiej Wasiluk upomniany żółtą kartką

• Rafał Mikulec upomniany żółtą kartką.

• Bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu i w końcu padła. Marcel Zapytowski skapitulował po atomoym uderzeniu Maksymiliana Hebla!

• GO LDLA RESOVII! STRZELCEM OLIVER PODHORIN!!!

• Rafał Mikulec zastępuje Radosława Adamskiego.

• Cezary Demianiuk zmienia Jakuba Wróbla.

• Paweł Łysiak zmienia Jacka Kiełba.

• Oliver Podhorin główkuje nad poprzeczką.

• Atak gospodarzy przynosi rzut rożny. Maksymilian Hebel ustawia piłkę...

• Emile Thiakane zastępuje Jacka Podgórskiego.

• Zvonimir Petrović wchodzi, Marcin Szpakowski schodzi.

• Josip Soljić zmienia Karola Twardowskiego.

• Na indywidualną akcję zdecydował się Karol Twardowski. Siła złego na jednego - nie dał rady trzem rywalom.

• GOL DLA KORONY! STRZELCEM JACEK PODGÓRSKI!!!

• Bartłomiej Kiełbasa zmienia Przemysława Zdybowicza.

• Kolejna akcja Resovii. Anemiczny strzał Dawida Kubowicza nie sprawia problemu bramkarzowi Korony.

• Nie ma gola dla gospodarzy! Wyszli trzech na Marcela Zapytowskiego, który paruje pierwszy strzał, a dobitka przelatuje wysoko nad poprzeczką!

• Kielczanie wyjaśniają sytuację we własnym polu karnym wybiciem za linię końcową. Wcześniej strzelali ze zmiennym szczęściem Bartłomiej Wasiluk i Karol Twardowski.

• Kamil Słaby upomniany żółtą kartką

• Gospodarze idą za ciosem. Dośrodkowanie w pole karne do Radosława Adamskiego, ale piłka poleciała za jego plecy.

• Marcel Zapytowski broni strzał Bartłomieja Wasiluka! Gospodarze byli bardzo blisko prowadzenia!

• Przerwa. Resovia bezbramkowo remisuje z Koroną Kielce.

• Oliver Podhorin zmienia Jakuba Persaka.

• Koniec pierwszej połowy.

• Marcel Zapytowski ratuje swoich kolegów przed utratą gola! Kapitalna parada bramkarza Korony!

• Jacek Kiełb centruje w pole karne do Wojciecha Lisowskiego. Gospodarze na moment oddalają niebezpieczeństwo.

• Słupek ratuje gości po koronkowej akcji Karola Twardowskiego, Radosława Adamskiego i zamykającego "akcję" Przemysława Zdybowicza, któremu niewiele brakowało, by wpisać się na listę strzelców!

• Jacek Kiełb i Marko Pervan dali się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Chaotycznie w defensywie spisują się gospodarze. Większe zagrożenie pod bramką Pawła Łakoty prokurują jego koledzy niż jest to efekt ataków zawodników Dominika Nowaka. Tak jak w tym przypadku - po błędzie Bartłomieja Wasiluka Korona ma rzut rożny.

• Szybko wznowiona gra przez gospodarzy, którzy ruszyli z kontrą. Brakowało "tylko" celnego strzału w wykonaniu Radosława Adamskiego.

• Paweł Łakota pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora.

• Po rzucie wolnym zakotłowało się w polu karnym gości. Piłka znalazła się pod nogami Bartłomieja Wasiluka, który nie zdołał oddać strzału.

• Prosty błąd Jacka Wróbla blisko swojej bramki. Piłkę przejął Jacek Kiełb, który uderzył bardzo niecelnie.

• Kamil Słaby w ostatniej chwili przerywa groźną akcję gości. Gdyby nie on, to kielczanie mogli poważnie zagrozić Pawłowi Łakocie.

• Przemysław Szarek z dalszej odległości przenosi piłkę wysoko nad bramką gospodarzy.

• Strzał Bartosza Jarocha zablokowany. Słabe rozegranie rzutu rożnego.

• Na strzał zza pola karnego zdecydował się Maksymilian Hebel. Zupełnie nieudana próba i Marcel Zapytowski ustawia piłkę na 5. metrze.

• Jakub Wróbel wraca do gry. Skończyło się na strachu.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Pawła Łakoty, który wznawia grę od bramki.

• Przerwa w grze. Jakub Wróbel sygnalizuje niedyspozycję po starciu z rywalem. Napastnik gospodarzy utyka.

• Akcję Bartosza Jarocha przerywa gwizdek sędziego.

• Mateusz Złotnicki gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują sią na 16. miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Tyle samo uzbierało będące "piętro" wyżej GKS Jastrzębie, przy czym zawodnicy Radosława Mroczkowskiego mają 2 "oczka" przewagi nad przedostatnim Zagłębiem Sosnowiec, a nad ostatnim GKS-em Bełchatów - 8.

Z kolei kielczanie, którzy mają 38 punktów. są na 12. miejscu.

• Witamy i zapraszamy na relację z 31. kolejki 1. ligi! Za 20 minut Resovia zmierzy się z Koroną Kielce!

Resovia - Korona Kielce ONLINE

Resovia - Korona Kielce ONLINE ©Krzysztof Kapica

Resovia - Korona Kielce ONLINE. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego zrobią wszystko, by ograć Koronę, gdyż wygrana zapewni im pierwszoligowy byt. Początek meczu w niedzielę, 23 maja o godz. 19:05. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Resovia - Korona Kielce ONLINE

Będzie to pierwszy w tym sezonie domowy mecz Resovii z kibicami, którzy prawdopodobnie wykupią wszystkie dostępne 2,5 tysiąca biletów, w czwartkowe popołudnie było ich już niespełna tysiąc.
Sama Korona zamówiła 250 wejściówek. - Po takim czasie usłyszeć dźwięk z gardeł kibiców to będzie coś, piłkarze na boisku słyszą i czują to wsparcie. Chcemy zagrać tak, żeby kibice byli zadowoleni - powiedział w Resovia TV napastnik Jakub Wróbel.

Sztab i piłkarze Resovii podkreślają, że w niedzielę o symbolicznej godzinie 19:05 będą myśleć przede wszystkim o ograniu rywala, bo to zwycięstwo może już dać utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. - Jest końcówka sezonu, mamy osiem punktów przewagi nad GKS-em Bełchatów i wygrana da nam bezpieczną przewagę - dodał Wróbel.

Kielczanie już dawno zapewnili sobie utrzymanie. Nie grożą im też baraże o awans. - Celem drużyny jest wygranie spotkania. Charakter zespołu musi się budować. Trzeba podtrzymywać to, co sobie zakładamy. Nie uważam, że te spotkania są o tak zwaną "pietruszkę". Dalej musimy pokazywać to, co zaprezentowaliśmy momentami w meczu z Bełchatowem. Z Resovią musimy zagrać na 100 procent i poszukać kolejnych trzech punktów - przyznał trener Dominik Nowak.

Jesienią, w debiucie Radosława Mroczkowskiego w roli trenera Resovii, Korona wygrała 1:0.

Resovia - Korona Kielce TRANSMISJA TV i STREAM

Spotkanie Resovia - Korona Kielce zaplanowano na niedzielę, 23 maja. Transmisja na żywo z meczu wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:05. Zapraszamy.