• Koniec meczu! Resovia mimo gry w przewadze nie zdołała pokonać Miedzi.

• Sędzia Krztoń przedłużył spotkanie o cztery minuty.

• Kamil Antonik wszedł w miejsce Rafała Mikulca.

• Wciąż bez bramek. Niecelnie z dystansu uderzył Rafał Mikulec.

• Kamil Słaby został ukarany żółtą kartką.

• Maksymilian Hebel zastąpił Cezarego Demianiuka.

• Bartłomiej Wasiluk potężnie huknął z dystansu, ale obok bramki.

• Bartosz Jaroch bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Broni Paweł Lenarcik.

• Grająca w osłabieniu Miedź cofnęła się na własną połowę. Gospodarze nie są w stanie rozmontować defensywy gości. .

• Joan Roman opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Piotr Azikiewicz.

• Bartłomiej Kiełbasa wszedł w miejsce Przemysława Zdybowicza.

• Bartłomiej Wasiluk został napomniany żółtą kartką.

• Michał Bednarski wszedł w miejsce Kamila Zapolnika.

• Podwójna zmiana w zespole Miedzi. Marcin Garuch wszedł za Pawła Tupaja.

• Ostry faul Adriana Purzyckiego. Arbiter pokazał graczowi Miedzi drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Damian Tront uderzył z dystansu. Bramkarz Resovii odbił futbolówkę.

• Składy bez zmian. Trenerzy obu drużyn nie zdecydowali się na roszady.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy!

• Wiktor Pleśnierowicz został napomniany żółtą kartką.

• Patryk Makuch pocelował tuż zza pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

• Bartosz Jaroch przymierzył z rzutu wolnego. Piłka minęła słupek.

• Marcin Biernat został ukarany żółtą kartką.

• Wiktor Pleśnierowicz zgrywał piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Goście wyszli z tej sytuacji obronną ręką.

• Wrzutka z lewej flanki w kierunku Rafała Mikulca. Zawodnik Resovii z woleja posłał piłkę ponad bramką.

• Niecelna główka Marcina Biernata po rzucie rożnym.

• Żółtą kartką napomniany został Adrian Purzycki.

• Pierwszy kwadrans ze wskazaniem na gospodarzy. To oni mają więcej inicjatywy.

• Było groźnie pod bramką Miedzi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sytuację wyjaśnił Dani Pinillos.

• Rafał Mikulec przed szansą po dograniu Jakuba Wróbel. Strzał został zablokowany.

• Rzut rożny dla Resovii. Miedź oddaliła zagrożenie spod własnej bramki. Wybijał Kamil Zapolnik.

• Sędzia Wojciech Krztoń rozpoczął spotkanie!

• Resovia zgromadziła do tej pory 12 punktów – tyle samo, co Zagłębie Sosnowiec, z którym zamyka tabelę. W tym roku drużyna Radosława Mroczkowskiego ograła Puszczę Niepołomice (2:1) i przegrała z Górnikiem Łęczna (0:2).

• Miedź w tym roku najpierw uległa na wyjeździe Sandecji Nowy Sącz (0:2), a następnie pokonała u siebie GKS Bełchatów (3:0). W sobotę zespół zmierzy się z Resovią, którą w rundzie jesiennej rozniosła w Legnicy 4:0.

• Oto wyjściowa jedenastka Miedzi Legnica:

• Ostatnia w tabeli Resovia podejmie aspirującą do awansu Miedź Legnica. Początek spotkania o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!

Resovia - Miedź LIVE! Uciekną z ostatniego miejsca?

Resovia - Miedź LIVE! Uciekną z ostatniego miejsca? ©Fot. Piotr Krzyżanowski

Resovia - Miedź Legnica ONLINE. Ostatnia w tabeli Resovia podejmie aspirującą do awansu Miedź Legnica. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Resovia - Miedź Legnica ONLINE

- To jest całkiem nowy zespół, który na pewno się dociera. Trzeba nastawić się na mecz walki. Na pewno nie będzie to takie spotkanie jak z Bełchatowem, bo stan murawy w Rzeszowie nie jest tak dobry jak w Legnicy - przyznał Marcin Biernat, obrońca Miedzi.

Legniczanie mają aktualnie 30 punktów i zajmują siódme miejsce. Do drugiego Górnika Łęczna tracą osiem "oczek", a do strefy barażowej jedno. Resovia zgromadziła do tej pory 12 punktów – tyle samo, co Zagłębie Sosnowiec, z którym zamyka tabelę. W tym roku drużyna Radosława Mroczkowskiego ograła Puszczę Niepołomice (2:1) i przegrała z Górnikiem Łęczna (0:2).

- W meczu z Puszczą pokazaliśmy wszyscy, że zasługujemy na miejsce w lidze. Przeciwko Górnikowi nie wypadliśmy najlepiej. Analiza tego spotkania już za nami. Wiemy co musimy zrobić, żeby w sobotę cieszyć się z punktów - zaznaczył Josip Soljić, pomocnik Resovii.

Resovia - Miedź Legnica TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu Resovia - Miedź Legnica wyłącznie w internecie (bez komentarza, z jednej kamery). Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!