Resovia - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Potrzebują punktów jak tlenu

Resovia Rzeszów

1

Odra Opole

1

• Koniec! Resovia zremisowała u siebie z Odrą Opole (1:1). Mecz miał dwa zupełnie różne oblicza. Podział punktów wydaje się być sprawiedliwy. Dziękujemy za uwagę.

• Strzał Jarocha, rykoszet i tylko rzut rożny. Resovia naciska, tylko czy starczy jej czasu?

• Zakotłowało się w polu karnym Odry i goście mogą mówić o sporym szczęściu.

• Dawid Kort za Rafała Niziołka.

• Rafał Mikulec w świetnej sytuacji trafia tylko w boczną siatkę!

• Kartka dla Soljicia.

• Kubowicz uderza obok słupka po dośrodkowaniu Jarocha!

• Żółtą kartką upomniany Wasiluk.

• Oraz Mateusz Gancarczyk za Konrada Nowaka.

• Dawida Czaplińskiego zastępuje Arkadiusz Piech.

• Żółta kartka dla Dawida Czaplińskiego.

• GOOOOOOL!! 1:1!!! DO WYRÓWNANIA DOPROWADZIŁ... KUBOWICZ!!

• Żółta kartka dla Miłosza Trojaka. Ucierpiał wyraźnie Wasiluk.

• Uderzenie z dystansu Wasiluka, wybija piłkę Piotr Żemło.

• Wasiluk przenosi piłkę nad poprzeczką po rzucie rożnym.

• Fantastyczne uderzenie Bartosza Jarocha! Po rykoszecie piłka zatrzymała się na poprzeczce!

• Radosław Adamski zastępuje Nemanję Markovicia.

• Soljić traci piłkę we własnym polu karnym, ale znowu jakoś z opresji wybroniła się Resovia.

• Zamieszanie w polu karnym Odry, jednak nie ma ręki i gramy dalej.

• A także Bartłomiej Wasiluk w miejsce Michała Kuczałka.

• Przemysław Zdybowicz za Karola Twardowskiego.

• Wznawiamy mecz po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Fatalnie wygląda gra Resovii w pierwszej połowie. To z pewnością najgorszy mecz beniaminka na wiosnę.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA ODRY PO TRAFIENIU SAMOBÓJCZYM DAWIDA KUBOWICZA!!

• Ucierpiał Rafał Mikulec, który trzyma się za biodro. Wbiegają służby medyczne.

• Fatalne zawody Josipa Soljicia, który zalicza jedną stratę za drugą. Zawodnik Resovii jest do zmiany.

• I jeszcze jeden strzał Niziołka, który bardzo dobrze czuje się dzisiaj na boisku.

• Wyraźnie zdominowała spotkanie Odra. Piłkarze gości zaczynają budować kolejną akcję.

• Kolejna próba z dystansu Niziołka, ale piłka po ziemi przeleciała w bezpiecznej odległości obok słupka.

• Bardzo niecelny strzał Konrada Nowaka.

• Mecz rozpoczął się przy pięknym słońcu, a teraz właśnie zaczęło kropić nad Rzeszowem.

• Akcja z niczego i Odra trafiła w słupek, a konkretnie Rafała Niziołek po uderzeniu z dystansu!

• Wyrównało się spotkanie, walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Uderzenie z woleja Karola Twardowskiego i na raty, z trudem broni Mateusz Kuchta! To druga świetna okazja Resovii w ostatnich minutach.

• Słupek! Świetna indywidualna akcja Jakuba Wróbla, który otrzymał dobre podanie od Bartosza Jarocha.

• Poprzeczka ratuje Resovię, a dobitka z dwóch metrów została fatalnie przestrzelona!

• Dobrze ustawiona jest Odra w środku pola, która skutecznie komplikuje poczynania gospodarzy.

• Początek spotkania.

• Zespół z Opola może pochwalić się jeszcze lepszą serią. Nie przegrał bowiem od czterech spotkań (wygrana i trzy remisy). W zeszłej kolejce drużyna Piotra Plewni rozczarowała. Podział punktów w Bełchatowie z ostatnim w tabeli GKS-em przyjęto jak porażkę.

• Dołująca jesienią Resovia niedawno wydostała się spod kreski. Co więcej, ekipa z Rzeszowa notuje serię trzech meczów bez porażki. W poprzednich spotkaniach bezbramkowo remisowała z Miedzią Legnica i GKS-em Tychy oraz sensacyjnie pokonała lidera Bruk-Bet Termalicę (3:1). Mimo to jej przewaga nad ostatnim GKS-em Bełchatowem wynosi zaledwie jedno "oczko"

• Witamy! W Wielką Sobotę naprzeciw broniącej się przed spadkiem Resovii staną piłkarze Odry. Jesienią wygrali opolanie. Jak będzie tym razem? Początek meczu o godzinie 13:00. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Resovia - Odra LIVE! Potrzebują punktów jak tlenu

Resovia - Odra LIVE! Potrzebują punktów jak tlenu ©Krzysztof Lokaj

Resovia - Odra Opole ONLINE. W Wielką Sobotę naprzeciw broniącej się przed spadkiem Resovii staną piłkarze Odry. Jesienią wygrali opolanie. Jak będzie tym razem? Początek meczu o godzinie 13:00. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Resovia - Odra Opole ONLINE

W sobotę podopieczni Radosława Mroczkowskiego zmierzą się z dziewiątą w tabeli Odrą Opole. Goście jeszcze nie stracili szans na grę w barażach o awans. Do tej pory zgromadzili 31 punktów. Do szóstej Arki Gdynia zamykającej strefę barażową tracą cztery oczka.

Zespół z Opola może pochwalić się jeszcze lepszą serią. Nie przegrał bowiem od czterech spotkań (wygrana i trzy remisy). W zeszłej kolejce drużyna Piotra Plewni rozczarowała. Podział punktów w Bełchatowie z ostatnim w tabeli GKS-em przyjęto jak porażkę. - Cały czas pracujemy nad tym, żeby zdobywać więcej bramek i szukać zwycięstw - podkreśla trener Piotr Plewnia.

Spotkanie Resovia - Odra poprowadzi sędzia Jacek Małyszek z Lublina. Na liniach pomagać mu będą Jakub Ślusarski i Mikołaj Kostrzewa. Na sędziego technicznego został wyznaczony Paweł Kukla.

Resovia - Odra Opole TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Resovia - Odra Opole wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 13:00. Zapraszamy.