Resovia Rzeszów

0

Radomiak Radom

0

• Koniec. Radomiak dominował w spotkaniu z Resovią, ale nie wykorzystał swoich nielicznych sytuacji. Skończyło się bezbramkowym remisem po bezbarwnej. Zapraszamy na kolejne relacje live z Fortuna 1 Ligi. Do następnego!

• Morimakan Diane za Angielskiego.

• Ostry wślizg od tyłu i żółtą kartkę ogląda Mateusz Geniec.

• Żółta kartka dla Kozaka.

• Fantastyczna interwencja Mateusza Kochalskiego, który wygrał sytuację oko w oko z Angielskim!

• Alain Ebwelle zastępuje Leandro.

• Bartłomiej Kiełbasa za Szymona Fereta.

• Cezary Demianiuk starał się wymusić rzut karny, ale skończyło się żółtą kartką.

• Miłosz Kozak za Gąskę.

• Karol Twardowski w miejsce Przemysława Brychlika.

• Kartka dla Leandro.

• W pole karne z lewej strony wpadł Karol Angielski, strzelił z lewej nogi po ziemi, ale świetnie obronił bramkarz Resovii!

• Ależ okazja Radomiaka! Z kilku metrów główkował Karol Podliński i pomylił się o centymetry.

• Bardzo brzydkie jest to spotkanie. Piłkarze nieustannie się faulują, a sędzia nie sypie kartkami.

• Obraz gry się nie zmienił. W dalszym ciągu przy piłce Radomiak, a Resovia czeka na tę jedną jedyną kontrę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jeszcze kartonik dla Adriana Dziubińskiego.

• Radomiak uparcie posyła wysokie piłki w pole karne Resovii, która radzi sobie dobrze w pojedynkach powietrznych.

• W odpowiedzi wreszcie groźniejsza akcja gospodarzy, po której nad poprzeczką strzelał Czernysz.

• Zdecydowanie stroną dominującą jest Radomiak, ale brakuje gościom konkretów pod bramką beniaminka.

• Próbował szczęścia Mateusz Radecki, ale posłał piłkę nad bramką.

• Żółta kartka dla Michała Kaputa.

• Damian Gąska uderzał sprzed pola karnego, ale prosto w bramkarza.

• Konieczna zmiana. Rafał Mikulec zastąpiony przez Jarosława Czernysza.

• Pomocy służb medyczny potrzebuje zawodnik Resovii, który trzyma się za plecy.

• Po wrzutce z rzutu wolnego głową uderzał Mateusz Bodzioch, bramkarz Resovii przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Mnóstwo główek w jednej akcji, kończy się faulem zawodnika gospodarzy.

• Rzut rożny dla Resovii, ale pewnie oddala zagrożenie jeden z obrońców gości.

• Początek spotkania.

• Spotkanie Resovia - Radomiak pierwotnie miało zostać rozegrane 2 grudnia, ale z powodu złego stanu boiska zostało przełożone o tydzień.

• Witamy! W środę 8 grudnia piłkarze Resovii i Radomiaka odrobią zaległości z 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek starcia ostatniej z szóstą ekipą tabeli o godzinie 12. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Resovia - Radomiak ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Resovia - Radomiak ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Krzysztof Kapica

Resovia - Radomiak Radom ONLINE. W środę 8 grudnia piłkarze Resovii i Radomiaka odrobią zaległości z 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek starcia ostatniej z szóstą ekipą tabeli o godzinie 12. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Resovia - Radomiak Radom ONLINE

Resovia do meczu przystąpi z pozycji "czerwonej latarni".
Na ostatnie miejsce w tabeli zepchnęła rzeszowian fatalna seria trzech porażek z rzędu. Drużynie nie pomogła nowa miotła. Resovia pod wodzą Radosława Mroczkowskiego najpierw uległa w Kielcach Koronie 0:1, a następnie w Głogowie Chrobremu 0:3.

Radomiak może pochwalić się długą serią meczów bez porażki. Zespół Dariusza Banasika po raz ostatni przegrał 4 października w Niecieczy z Bruk-Bet Termalicą 2:3. Od tego czasu odniósł pięć zwycięstw i zanotował cztery remisy. W ligowej tabeli zajmuje szóstą lokatę z dorobkiem 26 punktów. W delegacjach Radomiak wygrał trzy spotkania, dwa zremisował i dwa przegrał.

We wtorek radomianie poznali rywala w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Zmierzą się w niej z obecnym wicemistrzem Polski oraz uczestnikiem tegorocznej Ligi Europy, Lechem Poznań.

Mecz Resovia - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Resovia - Radomiak na żywo? Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo w tv. Mecz Resovia - Radomiak za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Tekstowa relacja live z meczu Resovia - Radomiak w GOL24.pl.