Resovia - ROW Rybnik 0:1 [ZDJĘCIA] Niespodziewane zwycięstwo rybnican

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Resovia przegrała z ROW Rybnik 0:1
Resovia przegrała z ROW Rybnik 0:1 fot. Krzysztof Kapica
Resovia - ROW Rybnik 0:1 ZDJĘCIA W zaległym meczu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW Rybnik niespodziewanie wygrali w Rzeszowie z Resovią 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa rybniczan strzelił w 54 minucie gry Michał Bojdys. Zobacz zdjęcia z meczu Resovia - ROW Rybnik.

Pierwotnie ten mecz miał odbyć się 1 grudnia, ale wówczas został odwołany z powodu złego stanu boiska Stadionu Miejskiego w Rzeszowie. Rybniczanie dziś po raz kolejny pojechali więc do stolicy Podkarpacia i odnieśli niespodziewane zwycięstwo. Gola na wagę trzech punktów strzelił po przerwie stoper Michał Bojdys.

To dopiero druga wyjazdowa wygrana podopiecznych trenera Jacka Trzeciaka broniących się przed spadkiem do III ligi. ROW w tabeli II ligi jest 16, a Resovia zajmuje 11. lokatę.

Resovia - ROW Rybnik 0:1 (0:0)