RESOVIA - WIDZEW WYNIK MECZU [16.03.19] Dziś mecz Resovia Widzew, śledź wynik na żywo [LIVE, relacja, Resovia Widzew wynik meczu]

(BART, ww)
Widzew remisuje w Rzeszowie z Resovią 1:1.

Resovia Rzeszów Widzew Łódź na żywo 16.03.2019

odśwież (wciśnij F5)

RESOVIA RZESZÓW1
WIDZEW ŁÓDŹ1

Koniec meczu - Widzew remisuje w Rzeszowie z Resovią 1:1. Z pewnością liczyliśmy na więcej. Łodzianie zdobyli jak dotąd pięć punktów tej wiosny. Za tydzień podejmą Elanę Toruń. Dziękujemy za relację.

90+5 min - Róg dla łodzian. Niestety, nic z tego nie wynikło.

90+4 min - Zamieszanie w polu bramkowym rzeszowian.

90+2 min - Żółta kartka dla Wełny.

90+2 min - Niezbyt pewna interwencja Daniela.

90 min - Sędzia dolicza przynajmniej pięć minut.

89 min - Żółta kartka dla Hassa.

89 min - Daniel łapie piłkę po wyrzucie z autu Wełny.

88 min - Zmiana w Resovii. Aktywnego Antonika zastępuje Twardowski.

87 min - Żółta kartka dla Kristo.

86 min - Bramkarz rzeszowian dwukrotnie musi piąstkować.

84 min - Kontratak gospodarzy zakończony niecelnym uderzeniem Buczka.

83 min - Złe zachowanie Radwańskiego w polu karnym po ładnym podaniu Michalskiego.

81 min - Świetna interwencja Tanżyny.

78 min - Podanie Mąki z prawej strony, ale skutecznie interweniuje defensor gospodarzy.

74 min - Wolański nie daje się zaskoczyć główkującemu Hajdukowi.

73 min - Zmiana w Resovii. Górka za Świechowskiego.

71 min - Czwarta zmiana w Widzewie. Tym razem Ameyaw zastępuje Gutowskiego.

71 min - Zmiana w Resovii. Hajduk za Adamskiego.

71 min - Wolsztyński trafia w poprzeczkę, ale sędzia boczny i tak zasygnalizował spalonego.

68 min - Zbyt mocna centra Wolsztyńskiego.

66 min - Trzecia zmiana w Widzewie. Turzyniecki zastępuje Pieńkowskiego.

66 min - Zmiana w Resovii. Buczek za Pyrdka.

65 min - Ryzykowna interwencja na własnej połowie boiska Radwańskiego.

63 min - Niecelny strzał Gutowskiego.

60 min - GOOOLLL! Widzew doprowadza do wyrównania. Po dośrodkowaniu z prawej strony Pieńkowskiego, do piłki dopada Wolsztyński i płaskim uderzeniem nie daje szans Danielowi. 1:1.

59 min - Nie ma gola! Wolański w niesamowitym stylu broni strzał z jedenastu metrów Makowskiego.

58 min - Kolejny karny dla Resovii. Najpierw Wolański świetnie wygrał pojedynek z Antonikiem, ale po chwili go sfaulował.

58 min - Po centrze Pieńkowskiego piłka przekracza linię końcową boiska.

55 min - Dwie zmiany w Widzewie. Wolsztyński za Mihaljevicia oraz Mąka za Banaszaka. Dla Wolsztyńskiego to debiut w starciu o punkty łodzian.

54 min - Wolański radzi sobie ze strzałem z wolnego.

52 min - Serpentyny i race na murawie.

51 min - Złe dośrodkowanie Radwańskiego z lewej strony pola karnego.

49 min - Naszym zdaniem, Banaszak jest faulowany tuż przed polem karnym, ale gwizdek arbitra milczy.

47 min - Zieleniecki w ostatniej chwili blokuje uderzenie Antonika.

46 min - Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

Przerwa - Oba zespoły bez zmian.

Przerwa - Widzewiacy jako pierwsi pojawili się na murawie, czekają na rywali.

Koniec pierwszej połowy - Widzew przegrywa w Rzeszowie 0:1. Mamy nadzieję, że po zmianie stron łodzianie będą znacznie bardziej zdeterminowani. Zapraszamy na relację po przerwie.

45+1 min - Wolański interweniuje po centrze z wolnego.

41 min - Niewykorzystana szansa na wyrównanie. Michalski podaje do Gutowskiego, ale ten zbyt długo zwleka z podaniem do wbiegającego pod bramkę Banaszaka.

41 min - Resovia złapała wiatr w żagle i atakuje.

37 min - Gol dla Resovii. Makowski pewnym strzałem z 11 metrów pokonuje Wolańskiego. 1:0.

35 min - Sędzia uznał, że Gutowski sfaulował Antonika i podyktował karnego. Kontrowersyjna decyzja arbitra, ale widzewiak powinien być bardziej ostrożny.

35 min - Mihaljević nie opanował piłki/

33 min - Zablokowane uderzenie Antonika, będzie róg.

32 min - Czyżby widzewiacy chcieli wejść z piłką do bramki? Znów nie mieli pomysłu w polu karnym Resovii (strzelali m.in. Michalski i Banaszak).

31 min - Ładny strzał z półwoleja Gutowskiego, ale futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

29 min - Groźne uderzenie Antonika z dystansu. Ale Wolański nie daje się zaskoczyć.

27 min - Akcja widzewiaków. Niestety, zarówno Pieńkowskiemu, jak i Gutowskiemu zabrakło na nią pomysłu.

25 min - Kiks Wolańskiego. Na szczęście bez konsekwencji.

24 min - Kiepskie dośrodkowanie Świechowskiego z wolnego.

23 min - Niewykorzystana okazja na kontrę łodzian.

22 min - Znów Tanżyna zachował zimną krew.

19 min - Tanżyna ładnie poradził sobie z jednym z rywali.

17 min - Ładna akcja prawą stroną Pieńkowskiego.

15 min - Pierwszy celny strzał Resovii. Wolański radzi sobie z uderzeniem Pyrdka.

15 min - Zbyt mocne podanie Kristo.

13 min - Z prawej strony dośrodkowuje Pieńkowski. Piłka sprawia sporo kłopotów Danielowi, który wybija ją poza boisko.

11 min - Z lewej strony precyzyjnie centruje Radwański. Do piłki dopada Mihaljević, ale nie trafia w bramkę z około jedenastu metrów.

9 min - Po przechwycie Kristo z kilkunastu metrów strzelał Radwański.

8 min - Twarda walka głównie w środku boiska.

5 min - Po faulu Antonika na Wełnie z wolnego centrował Radwański. W polu karnym Mihaljević starał się podać do Banaszaka, ale bez powodzenia.

4 min - Łodzianie nie pozwalą rzeszowianom rozwinąć skrzydeł

3 min - Atakują widzewiacy, ale na razie bez efektu.

Godz. 15.05 Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy!

Godz. 15.01 Sędzią głównym spotkania jest doświadczony arbiter Mirosław Górecki z Katowic.

Godz. 14.59 Kapitanem Widzewa jest Chorwat Dario Kristo, natomiast kapitan Resovii to Bartłomiej Makowski.

Godz. 14.56 To może być ciężki mecz dla łodzian. W tym sezonie Resovia przegrała bowiem na stadionie Stali zaledwie jedno starcie o punkty (ze Zniczem Pruszków).

Godz. 14.49 Widzewiacy zagrają dzisiaj w rezerwowych żółto-czarnych kostiumach. Trzeba przyznać, że dawno nie oglądaliśmy ich w takich barwach. Gospodarze w swoich tradycyjnych biało-czerwonych pasiastych strojach.

Godz. 14.40 W porównaniu do starcia z ROW Rybnik (1:1) w wyjściowym składzie gości pojawili się Marcin Pieńkowski, Mateusz Michalski, Tomasz Wełna oraz Filip Mihajlević. Brakuje za to: Daniela Mąki, Radosława Sylwestrzaka i Daniela Świderskiego.
Skład na mecz RESOVIA WIDZEW:[/b
[b]Skład Widzewa:
Wolański – Tanżyna, Zieleniecki, Wełna – Pieńkowski, Kristo, Radwański, Gutowski – Michalski – Banaszak, Mihaljević
Rezerwowi: Humerski – Turzyniecki, Gibas, Kazimierowicz, Ameyaw, Mąka, Wolsztyński

Godz.14.33**Skład Resovii: Daniel - Geniec, Zalepa, Makowski, Mikulec, Antonik, Adamski, Świechowski, Kaliniec, Pyrdek, Hass Rezerwowi:** Banek, Twardowski, Górka, Kantor, Buczek, Hajduk, Kwiek.

Godz. 14 Za równą godzinę pierwszy gwizdek rozpocznie mecz Resovia - Widzew! Już za chwilę podamy składy.

Godz. 13:22 - Do szerokiej kadry znów wskoczył Maciej Kazimierowicz, który w zeszłej rundzie był podstawowym zawodnikiem Widzewa. Wraca także Tomasz Wełna. Na mecz nie pojechali tym razem Marek Zuziak, Radosław Sylwestrzak i Daniel Świderski.

Resovia Widzew LIVE

Godz. 13:10 Trenerem zespołu z Rzeszowa jest Szymon Grabowski. Selekcjoner dzisiejszego rywala Widzewa dwukrotnie został wybrany trenerem roku na Podkarpaciu. To bez wątpienia nie będzie spacerek dla łódzkiej drużyny, trener Grabowski jak sam stwierdził przed meczem rozpracował ekipę z al. Piłsudskiego, my kibice jednak liczymy, że trener Mroczkowski zaskoczy czymś pozytywnym ekipę gości i Widzew wygra pewnie dzisiejsze spotkanie.

RESOVIA vs WIDZEW NA ŻYWO

Mecz Resovia - Widzew rozpocznie się o godzinie 15. Drużyna gospodarzy okupuje obecnie ósmą pozycję w tabeli. W pierwszym meczu sezonu Widzew wygrał 2:1 po golach Dario Kristo i Mateusza Michalskiego. Dzisiaj liczymy, że 3 punkty przyjadą do Łodzi. Za chwilę podamy skład łódzkiej ekipy.