Mecz Resovia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Beniaminek...

Mecz Resovia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Beniaminek stworzył twierdzę Rzeszów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec spotkania!

• Bezpośredni strzał z rzutu wolnego na bramkę Resovii, ale Dybowski znakomicie broni.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Marković.

• Radkowski za Masłowskiego.

• Co za bramka dla Zagłębia! Zagranie z lewego skrzydła, które okazało się na tyle celne, że piłka po nim wpadła do siatki! Misak bohaterem Zagłębia.

• GOOOOOOOL! PATRIK MISAK!

• Pisarek za Seedorfa.

• Zatrzymany na lewym skrzydle Bartłomiej Kiełbasa.

• Kiełbasa w miejsce Mikulca.

• Misak agresywnie zaatakował rywala. Mamy kartkę.

• Karbowy za Korzenieckiego.

• Rzeszowianie nieco szybciej biegają, lepiej operują piłką, ale wszystko dzieje się daleko od bramki rywali.

• Marković zatrzymuje faulem szybką akcję rywala.

• Kiepskie dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Dybowski zacznie od bramki.

• Kolejna kartka dla gospodarzy - Josip Soljić.

• Bartosz Jaroch fauluje tak, aby zapobiec kontrze gości.

• Świetna wrzutka Wróbla i centymetrów zabrakło, by Antonik zamknął akcję strzałem głową i zaliczył znakomite wejście z ławki!

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Twardowski i Demianiuk opuścili boisko. Zastąpili ich Antonik i Zdybowicz.

• Kiepski strzał Seedorfa z dystansu.

• Wrzutka ze skrzydła Twardowskiego, dopadł do piłki Mikulec, ale został w ostatniej chwili zablokowany!

• Mikulec za mocno wrzucił piłkę w pole karne.

• Dalekie zagranie do Wróbla, który znalazł się na pozycji spalonej.

• Duriska zepsuł dośrodkowanie, ale jego zespół wciąż jest w natarciu, bo kolega zdążył do piłki na drugim skrzydle.

• Piłka w pole karne Zagłębia, gdzie strzelał na bramkę Demianiuk. Jego uderzenie zostało zablokowane.

• Zaczynamy drugą połowę.

• W przerwie doszło do zmiany. Kuczałek zastąpił Wasiluka.

• Przerwa! Na razie jest remis. Początek należał do Resovii, ale potem przycisnęło Zagłębie i zasłużenie wyrównało.

• I znów Misak reklamuje rękę, i znów sędzia nakazuje, by grać dalej. Tym razem sporna sytuacja działa się w polu karnym Resovii.

• Misak zablokowany przed szesnastką. Według sędziego rywal nie zatrzymał piłki ręką.

• Nie ma gola! Strzelał Sobczak, ale w mur. Piłka przeszła obok prawego słupka.

• Kartka dla Kubowicza. Szansa dla Zagłębia z rzutu wolnego. 17. metr!

• Demianiuk uciekł na skrzydle, ale źle dorzucił. Po chwili druga wrzutka (jego kolegi) i też niecelna.

• Zagłębie po słabym początku zaczęło grać. Potwierdzeniem gol i wcześniejsza akcja Misaka.

• Krótko mówiąc, Ambrosiewicz dał szansę bramkarzowi na popełnienie błędu! I to się stało. Po koźle piłka wpada do siatki obok zaskoczonego Dybowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE! Ambrosiewicz.

• Kartka dla Sobczaka.

• Tuż przed bramką dla Resovii:

resovia

• Misak zatrzymany przez Dybowskiego! Świetna interwencja bramkarza.

• Z okolicznych bloków mecz podgląda trochę kibiców.

• Resovii wychodzi dziś jedno: wybijanie przeciwnika z rytmu.

• Seedorf uderza, jednak w zawodnika Resovii.

• Dalej naciska Resovia. Piłka po uderzeniu przechodzi obok prawego słupka.

• Frankowski broni mocny strzał w środek bramki!

• Zagłębie znów nie może się przebić. Resovia postawiła szczelną zaporę.

• Dybowski przełożył piłkę na lewą nogę i wybił. Resovia na razie bez wpadek.

• Wrzutka z wolnego, Kubowicz przedłuża głową i jest prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla gospodarzy.

• Kartka dla Korzenieckiego.

• Resovia znów nie wywalczyła rożnego. Na razie jest znacznie aktywniejsza.

• Gospodarze domagali się rożnego, ale sędzia uznał, że Polczak nie dotknął piłki jako ostatni.

• - Wyżej, wyżej! - apeluje ławka Resovii do piłkarzy.

• Akcja kończy się nieudanym przedłużeniem dośrodkowania.

• Beniaminek szuka sobie miejsca na połowie Zagłębia. Aut na wysokości pola bramkowego.

• Resovia na czerwono, Zagłębia na biało.

• Pierwszy gwizdek w meczu - gramy!

• Za chwilę pierwszy gwizdek. Dobra pogoda do gry.

• Rezerwowi Resovia: Łakota, Radulj, Hebel, Kiełbasa, Kuczałek, Antonik, Persak, Zdybowicz, Usarz.

• Rezerwowi Zagłębia: Popczyk, Radkowski, Ryndak, Pisarek, Stępniowski, Maia, Karbowy.

• Beniaminek tworzy twierdzę na własnym boisku. Po powrocie przegrał tylko z Górnikiem Łęczną. Pozostałe mecze kończyły się zwycięstwami (czterema) i remisami (trzema).

• Jedni i drudzy walczą o utrzymanie. To sąsiedzi z tabeli. Resovia ma siedem punktów przewagi nad strefą spadkową, a Zagłębie trzy.

Resovia - Zagłębie LIVE! Beniaminek stworzył twierdzę Rzeszów

Resovia - Zagłębie LIVE! Beniaminek stworzył twierdzę Rzeszów ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Resovia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Beniaminek po powrocie na własny stadion punktuje bardzo regularnie. Z ośmiu domowych meczów z rzędu przegrał tylko raz: na początku marca. Dziś ma szansę na przedłużenie swojej serii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00

Mecz Resovia - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Nie zmiany kadrowe, ale właśnie powrót na Wyspiańskiego okazuje się dla beniaminka kluczową rzeczą w walce o pozostanie w lidze. Zespół uwierzył w siebie i zaczął regularnie punktować. Na dziś wyraźnie lepszą serię ma od niego jedynie Sandecja Nowy Sącz.

Resovia po serii dwóch remisów wygrała dwa mecze - oba po 1:0.
Najpierw znalazła sposób na ŁKS Łódź, potem na Stomil Olsztyn. Z Zagłębiem ma dobre wspomnienia. Jesienią przerwała na jego boisku długą serię meczów bez zwycięstwa. Było to zresztą jedno z dwóch wygranych spotkań w tamtej rundzie.

Co słychać u rywala? Zagłębie ma cztery punkty straty do Resovii i jest po remisie z GKS Bełchatów (1:1). Tamten mecz okazał się dość pechowy. Autor szybkiej bramki równie szybko wyłapał czerwoną kartkę, przez co zmusił zespół na bronienie wyniku w dziesiątkę przez niemal cały mecz. To się nie udało, choć było blisko.

Kamil Slaby, obrońca Resovii: - Musimy zachować koncentrację w grze defensywnej. Na razie wygląda to dobrze. Liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrać. Dlatego trzeba dawać z siebie sto procent. Nie wolno "przysnąć".

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Zagłębie - Resovia 0:2 (1 liga, 04.11.2020)

Mecz Resovia - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV
Transmisja na stronie i w aplikacji IPLA TV. Dostęp jest darmowy. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00 - zapraszamy!