Rezerwy Korony rozgromiły Partyzanta 7:0! W Radoszycach zagrał też Michał Żyro

saw
Drużyna Sławomira Grzesika wysoko wygrała w Radoszycach z Partyzantem
Drużyna Sławomira Grzesika wysoko wygrała w Radoszycach z Partyzantem Sławomir Stachura
W sparingowym meczu piłkarskim trzecioligowe rezerwy Korony Kielce wygrały w Radoszycach z czwartoligowym Partyzantem aż 7:0. W zespole Sławomira Grzesika grało kilku zawodników z pierwszej drużyny, między innymi Michał Żyro.

Partyzant Radoszyce – Korona Kielce 0:7
Bramki: Piotr Malarczyk 15, Piotr Lisowski 33 i 73, Artur Piróg 36, Oktawian Skrzecz 53 i 60, Bartosz Gawlik 80.

Korona I tercja: Kozioł –Szymusik, Seweryś, Malarczyk, Spychała – Skrzecz, Dziubek, Gromulski, Petrović, Żyro – Marzec. II tercja: Spychala, Kloc, Malarczyk (60. Gawlik), Szymusik – Skrzecz, Prętnik, P. Lisowski, Piróg, Żyro – Rogoziński. III tercja: Wojno – Gawlik, Kloc, Dziubek, Kordas – D. Lisowski, Prętnik, P. Lisowski, Szałas, J. Górski – J. Gurski.

Mecz rozegrany został w trzech tercjach po 30 minut. Kielczanie mieli zdecydowaną przewagę, a w drużynie Sławomira Grzesika zagrali z pierwszego składu Marek Kozioł, Oktawian Skrzecz, Michał Żyro, Grzegorz Szymusik i Mateusz Spychała.

- To nasz pierwszy sparing, ale dobrze to wszystko wyglądało. Mieliśmy zdecydowaną przewagę i było kilka ciekawych akcji. Chcieliśmy wypróbować różne warianty ustawienia - stwierdził trener Sławomir Grzesik

16 lipca rezerwy Korony wyjeżdżają na obóz do Woli Chorzelowskiej i tam będą rozgrywać kolejne sparingi.