Mundial 2018. Mecz Rosja - Egipt ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mundial 2018. Mecz Rosja - Egipt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

MŚ 2018, Grupa A
2018-06-19 20:00

Rosja

3

Egipt

1

• Koniec meczu! Rosjanie wygrywają 3:1 z Egiptem i są niemal pewni gry w fazie pucharowej Mistrzostw Świata.

• Z dystansu strzelał Said. Piłka po rykoszecie straciła na impecie i łapie ją Akinfiejew.

• Strata Sobhy'egp zapoczątkowała groźną kontrę gospodarzy Mundialu. Gołowin nie zdołał jednak opanować piłki w boisku przed linią boczną.

• Cztery minuty dłużej potrwa druga polowa.

• Warda za bardzo się pospieszył. Dopada do bezpańskiej piłki i uderza zza pola karnego daleko od bramki Rosjan.

• Hegazy wyjaśnia sytuację.

• Samedov pada w polu karnym Egipcjan po starciu z Gabrem. Nie ma "jedenastki", a rzut rożny.

• Fernandes pewnie i spokojnie wybija piłkę z własnej "szesnastki" po centrze Fathiego. Piłka trafia jednak na woleja Salaha, ale uderzył wyżej niż dalej...

• Fiodor Kurdiaszow zmienia Jurija Żirkowa.

• Bilans bramek samobójczych w historii MŚ. Już jest pięć na Mundialu w Rosji, z czego dwa dzisiaj

• Żółta kartka dla Fiodora Smołowa za faul na Sobhym

• Kahraba (egipsku prąd) wchodzi za Marwana Mohsena. Może porazi nas swoją grą? (taki suchar)

• Świetnie zapowiadała się kontra Smołowa. Ściągnął na siebie 2-3 rywali i podaje do niepilnowanego Gołowina. Ten zwlekał ze strzałem i został zblokowany.

• Owacje na stojąco dla schodzącego z boiska Artioma Dziuby, który udaje się w stronę ławki Na murawie jest już Fiodor Smołow.

• Dalekie zagranie do Sobhy'ego. W polu karnym uprzedził go Akinfiejew.

• 64 468 widzów na Zenit Arena w Petersburgu.

• Daler Kuzyajev zmienia Denisa Czeryszewa.

• MOHAMED SALAH NIE MYLI SIĘ! Uderza mocno pod poprzeczkę, Akinfiejew bezradny

• Po konsultacji VAR sędzia zmienia decyzję - jest rzut karny!

• Rzut wolny dla Egipcjan z 17 metrów. Ten domagał się wskazania na "wapno". Może być groźnie.

• Said strzela z dystansu... Kontry nie będzie.

• Fathi nie zdążył do podania Salaha. Żirkow wyrzuca piłkę z autu na wysokości własnej "szesnastki".

• Ramadan Sobhy wchodzi za Trezegueta.

• Salah dostał piłką na 17. metrze i zamiast strzelać, czy kiwać, podaje do Trezegueta. Ten uderza płasko tuż obok prawego słupka! Niewiele brakowało do wpisania się na listę strzelców!

• Gołowin w roli lewoskrzydłowego nie poradził sobie teraz z Fathim. Nie dał się nabrać na prosty zwód.

• Amr Warda zmienia Mohameda Elneny'ego.

• Posypała się egipska defensywa. Piłkę w polu karnym po dalekim zagraniu przejmuje Dziuba, ustawił ją sobie do strzału i posłał obok bezradnego Elshenawy'ego!

• TO JEST KNOCK-OUT! ARTIOM DZIUBA!!!

• Semedov "uruchomił" w polu karnym Fernandesa, który prostym balansem ciała zgubił rywala i zagrywa na 5. metr do Czeryszewa. Ten dopełnia formalności i zdobywa swoją trzecią bramkę w tym turnieju!

• CZERYSZEW PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Żółta kartka dla Trezegueta.

• Po zagraniu z lewego narożnika piłka "przecina" pole karne, mijając kilku zawodników. Bez zagrożenia.

• Piłka przypadkowo spada pod nogi Salaha kilka metrów od bramki Akinfiejewa! Jego strzał został zablokowany w ostatniej chwili!

• I jeszcze jeden korner, tym razem po interwencji Saida.

• Żirkow w roli lewoskrzydłowego centruje na bliższy słupek. Dziubę uprzedził Gabr, który wybija piłkę na rzut rożny.

• Faul Gabra na Dziubie w środku pola. Rosyjski napastnik trochę ucierpiał w tym starciu, ale może grać dalej.

• Coraz głośniejszy doping rosyjskich kibiców. Domagają się drugiego gola.

• Egipcjanie wybili piłkę z własnego pola karnego po centrze Gołowina, ale pod nogi Semedova. Jego strzał nie szedł w światło bramki, ale futbolówka odbiła się od kolana Fathiego i wpadła do siatki tuż przy prawym słupku!

• GOL DLA ROSJI! SAMOBÓJ FATHIEGO!!!

• Druga polowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy na Zenit Arena w Petersburgu, gdzie kończy się przerw w meczu grupy A otwierającym drugą kolejkę fazy grupowej. Rosjanie bezbramkowo remisują z Egiptem, choć okazji bramkowych nie brakowało.

• Koniec pierwszej połowy. Rosjanie bezbramkowo remisują z Egiptem na otwarcie drugiej serii spotkań w fazie grupowej.

• Za mocne podanie Elneny'ego do... No właśnie, trudno orzec. Ostatecznie Akinfiejew wznawia grę z "piątki".

• Elshenawy niepewnie wychodzi z bramki, ale najego szczęście Dziuba nie sięgnął piłki.

• W odpowiedzi rajd Czeryszewa przerywa skutecznym blokiem Fathy. Korner dla Rosjan z lewej strony.

• Salah przejął piłkę na 17. metr i uderza z półobrotu tuż obok dalszego słupka!

• Dziuba nie miał szans, by przepchnąć Gabra w walce o górną piłką. Jęk zawodu na trybunach.

• Miękka wrzutka Elneny'ego na 9. metr do Mohsena, którego anemiczny strzał głową chwyta Akinfiejew. Sędzia jeszcze odgwizdał faul napastnika Egiptu.

• Elshenawy w roli głównej. Pewnie chwyta piłkę, uprzedzając Dziubę.

• Centrostrzał Zobnina w bezpiecznej odległości mija bramkę i kolegów z drużyny ustawionych w polu karnym Egipcjan. Goście z "piątki".

• Mohsen wyskakuje najwyżej do zagrania Fathy'ego. Uderza głową daleko od bramki gospodarzy.

• Żirkow w ostatniej chwili blokuje Salaha "Tylko" rzut rożny dla Egipcjan nie przynosi zagrożenia pod bramką Akinfiejewa.

• Crossowe zagranie Fathy'ego do rozpędzonego Trezegueta było dalekie od ideału. Rosjanie z autu blisko swojego pola karnego wznawiają grę.

• Pojedynek biegowy Salaha z Żirkowem na prawej stronie (z perspektywy) skrzydłowego Liverpoolu. Po czystym wślizgu rywala traci piłkę.

• Zakotłowało się przed bramką Elshenawy'ego po dośrodkowaniach Dziuby z lewej strony. Po drugiej próbie egipski bramkarz pewnie chwyta piłkę.

• W odpowiedzi strzał Trezeguet z dystansu blokuje Kutepow.

• Gazinskij strzela z dystansu na wiwat. Cztery punkty raczej nie gwarantują gry w fazie pucharowej...

• Dziuba nie sięga piłki wrzuconej przez Gazinskija. Brakowało mu kilkunastu centymetrów.

• Próba kontry w wykonaniu Salaha z Trezeguetem. Drugi z wymienionych w prosty sposób stracił futbolówkę kilka metrów za linią środkową.

• 5 Strzały 2

• A teraz stały fragment dla gospodarzy z lewej strony. Odbita piłka spada na 20. metr pod nogi Czeryszewa, który po "zgubieniu" rywala decyduje się na strzał. Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

• Chwila oddechu dla defensywy gospodarzy - rzut wolny z prawej strony, ok. 30 do bramki. Przeciągnięta centra Samedova pada łupem bramkarza.

• Trezeguet świetnie zabrał się z piłką w pole karne i "rogalem" chciał skierować ją do siatki! Zabrakło naprawdę niewiele!

• Po krótkim rozegraniu ostro bita piłka na bliższy słupek sprawiła trochę zamieszania w defensywie Rosjan. Wyszli jednak cało z opresji.

• Kolejna próba Egipcjan. Mohsen nie poradził sobie z Kutepovem, lecz będzie korner. Po nim jeszcze jeden.

• Ciężar gry przeniósł się na prawe skrzydło po crossowym zagraniu do Salaha. Ten został uprzedzony przez Żirkowa w narożniku pola karnego.

• Samełow nie zdołał opanować piłki w "szesnastce" po centrze Fernandesa. Coraz bardziej przeważają piłkarze Stanisława Czerczesowa.

• Pojedynek Dziuby z Fathim na lewej strony. Skutecznie przyblokowany skrzydłowy Rosji nie miał szans, by dojść do piłki. Egipcjanie wznawiają grę z "piątki".

• Przydał się wzrost Mohsena na bliższym słupku. Wybija piłkę głową poza linię końcową. Przeciągnięte dośrodkowanie nie przynosi powodzenia.

• I teraz Gołowin faulowany na lewej stronie. Donośny, ogłuszający wręcz doping kibiców gospodarzy.

• Gołowin mógł wykorzystać błąd rywala przy wyprowadzaniu piłki! Przejął ją ok. 25 metrów od bramki i strzela tuż obok lewego słupka

• Rozpędzony Czeryszew wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie i centra na 12. metr, skąd strzał głową Ignaszewicza broni Elshenawy.

• Dalekie zagranie z pominięciem drugiej linii do Mohsena. Ten przegrywa pojedynek powietrzny z Fernandesem. Egipcjanie jednak szybko odzyskują piłkę, lecz centra z prawej strony nie znajduje adresata.

• Na razie gra toczy się pod dyktando Rosjan.

• Pierwsza grożna akcja. Czeryszew szukał podaniem Dziubę. Zagrał jednak za mocno.

• Pierwszy gwizdek w meczu - gramy! Zaczęli Egipcjanie.

• Jednym z arbitrów VAR jest Szymon Marciniak z Płocka.

• Zawody poprowadzi arbiter z Paragwaju - Enrique Caceres.

• W pierwszym spotkaniu Egipt dość pechowo uległ Urugwajowi, przegrywając po golu w 89 minucie.

• Rosja już dziś może zapewnić sobie awans do dalszej fazy. Warunek? Zwycięstwo. Po efektownym wyniku z Arabią Saudyjską nastroje doskonałe. Ale Egipt wystawia swoją największą gwiazdkę - Mohameda Salaha.

• Pierwsza kolejka zakończona, czas na drugą! W grupie A gospodarz zmierzy się z Egiptem. Piłkarze właśnie wyszli na boisko. Wybrzmiał hymn gości.

stan

Czy Mohamed Salah zagra przeciwko Rosji?

Czy Mohamed Salah zagra przeciwko Rosji? ©East News

Mundial 2018. Mecz Rosja - Egipt ONLINE. Pojedynek Rosji z Egiptem rozpocznie drugą kolejkę rywalizacji w grupach. Rosjanie mogą zapewnić sobie awans do 1/8 finału, ale muszą wygrać to spotkanie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mundial 2018. Mecz Rosja - Egipt ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Przed mundialem kibice nie wierzyli w reprezentację Rosji. To zmieniło się po efektownym zwycięstwie nad Arabią Saudyjską. Dziś nastroje są zupełnie inne i fani są przekonani, że gospodarze mundialu już po drugiej kolejce zagwarantują sobie wyjście z grupy.

Na drodze Rosjan stoi Egipt, który pechowo przegrał z Urugwajem i na kolejną wpadkę już sobie nie może pozwolić. Nadzieją tej reprezentacji jest powrót do zdrowia największej gwiazdy Mohameda Salaha. Ten piłkarz nie zagrał z Urugwajem, ale jest już w pełni sił i ma pomóc drużynie odnieść jakże ważne zwycięstwo nad Rosją, które przedłuży marzenia o grze w 1/8 finału mistrzostw świata.

A jak spotkanie widzą bukmacherzy? Dla nich faworytem jest Rosja (kurs na zwycięstwo - 2,1, na remis - 3,1, na wygraną Egiptu - 3,94).

Mundial 2018. Mecz Rosja - Egipt TRANSMISJA TV

Studio przed meczem Rosja - Egipt rozpocznie się o godz. 19:35 w TVP 2 i sport.tvp.pl. Początek transmisjie ze spotkania o godz. 19:50 w TVP 2, TVP 4K i sport.tvp.pl. Mecz Rosja - Egipt komentować będą Hubert Bugaj i Maciej Żurawski (z Sankt Petersburga).

20:00 mecz Rosja - Egipt