Rosja

1

Mołdawia

1

• Wielka wtopa reprezentacji Rosji! Podopieczni Fabio Capello tylko remisują na własnym stadionie ze słabą Mołdawią 1:1. Mołdawianie zdobywają pierwszy punkt w tych eliminacjach, a Rosjanie tracą pierwsze miejsce w grupie! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!!!

• Żółta kartka dla Sidorenki.

• Cztery minuty doliczone, a po centrze Granata Głuszakow uderza głowa ponad poprzeczką!

• Sidorenko teraz przesadził w starciu z Ignaszewiczem, ale paradoksalnie sam w nim ucierpiał bardziej i jest opatrywany przez lekarzy.

• Szczennikow dośrodkowuje w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Dziuba, ale piłkę pewnie łapie Cebanu!

• Głuszakow zablokowany w polu karnym przez Epureanu i korner dla Rosji.

• Walczą Rosjanie do końca, ale przypomina to raczej walenie głową w mur.

• Druga zmiana w Mołdawii. Schodzi Dedov, wchodzi Sidorenco

• Bardzo nieudany strzał Ignaszewicza z dystansu.

• Nie są w stanie wiele zdziałać dziś Rosjanie. Gdy wydawało się, że wreszcie ten mecz się im układa, błyskawicznie zostali sprowadzeni na ziemię.

• Capello reaguje. Szczennikow zmienia Jonowa.

• Po rzucie rożnym obrońca reprezentacji Mołdawii poradził sobie z Ignaszewiczem i głową pakuje piłkę do siatki! Szok w Moskwie i zasłużony remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alexandru Epureanu!

• Racu zmienia Cojocariego.

• Dziubaaaaa i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0!

• Żółta kartka dla Golovatenki.

• Rzut karny dla Rosji! Po dośrodkowaniu w pole karne Golovatenko fauluje Połoza! Jedenastka!

• Bardzo mało piłkarskiej jakości jest dzisiaj w Moskwie. Rosja dostosowała się poziomem do bardzo przeciętnej Mołdawii i 'śmierdzi' tu bezbramkowym remisem.

• Blisko gola Dziuba! Napastnik reprezentacji Rosji doszedł do piłki po rzucie rożnym, ale głową uderzył centymetry obok bramki!

• Połoz zmienia Czeryszewa w drużynie rosyjskiej.

• Długa piłka w pole karne gości, gdzie Dziuba dobrze zgrał ją głową do Dzagojewa, ale ten skiksował!

• Była szansa dla gości, jednak źle Ionita zagrywał w pole karne do Dedova, a ten posłał dośrodkowanie w boczną siatkę.

• Rosja - Mołdawia

• Jakiegoś urazu kolana doznał teraz Ionita. Przerwa w grze.

• Mocny, ale zupełnie nieudany strzał z dystansu Ozdojewa wyraźnie mija mołdawską bramkę.

• Fantastyczna szansa dla Głuszakowa! Bezpańska piłka w polu karnym spada na dwunasty metr do tego pomocnika, ale ten uderza ponad poprzeczką!

• Dedov na skrzydle poradził sobie z rywalem, ale jego uderzenie zza szesnastki pewnie broni Akinfiejew.

• Stały fragment gry dla gości, jednak długa piłka w pole karne Rosji została przejęta przez Akinfiejewa.

• W ekipie gości z kolei Patras wszedł w miejsce Pitusceaca.

• Wznawiamy grę!

• Wracamy na murawę stadionu w Moskwie. Zmiana w ekipie rosyjskiej: Ozdojew za Kierżakowa.

• Bardzo słaba gra Rosjan, którzy są żegnani gwizdami. Podopieczni Capello nie stworzyli sobie praktycznie żadnej sytuacji do pokonania Ilie Cebanu. Mołdawia broni się bardzo dobrze i jest w stanie sprawić dziś niespodziankę.

• Jeszcze zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dzagojewa. Sędzia kończy pierwszą część gry - do przerwy bezbramkowy remis w Moskwie.

• Dwie minuty doliczone do tej słabej pierwszej połowy.

• Estonia - Anglia

• Kapitalna okazja dla Mołdawii! Po akcji Jardana piłka dociera w pole karne do Gatcana, który w świetnej sytuacji fatalnie pudłuje!

• Pitusceac złapany na spalonym.

• Głuszakow oddaje kąśliwy strzał z dystansu, ale pewnie broni Cebanu.

• Żółta kartka dla Erhana.

• Rzut rożny dla Rosjan nie przyniósł zagrożenia pod bramką Cebanu.

• Armas potężnie uderzył z dystansu, ale Akinfiejew miał dużo czasu, żeby się ustawić i złapać piłkę.

• Nie jest to najwyższej klasy widowisko. Sytuacji mamy jak na lekarstwo. Zawodzą przede wszystkim Rosjanie, którzy są faworytem tego meczu.

• Rosjanie atakują. Rzut rożny dla gospodarzy, ale nie przynosi on strzału na bramkę Cebanu.

• Dzagojew szukał prostopadłym zagraniem Kierżakowa, ale ten został uprzedzony przez Armasa.

• Atak Mołdawii, ale zagranie Pitusceaca przerywa wybiciem na aut Ignaszewicz.

• Ostra centra Kierżakowa w pole karne, gdzie piłkę opanował Czeryszew. Skrzydłowy Villarreal minął obrońcę, ale z kilku metrów nie był w stanie celnie uderzyć na bramkę Cebanu!

• Teraz było znacznie groźniej. Po wrzutce Parsziwliuka Cebanu uprzedził Dziubę, ale obaj panowie jeszcze boleśnie się zderzyli. Bardziej ucierpiał w nim mołdawski bramkarz, ale po interwencji lekarzy wraca do gry.

• Wreszcie jakaś akcja Rosjan. Dzagojew dostał piłkę w polu karnym, ale oddał bardzo niecelny płaski strzał na bramkę Cebanu.

• Dośrodkowanie Jardana w rosyjskie pole karne nie znalazło żadnego z napastników gości. Jednakże to właśnie przyjezdni na razie wykazują większą inicjatywę do gry piłką.

• Akcja Picusceaca lewym skrzydłem, ale zawodnik mołdawski wyjechał z piłką poza linię końcową.

• Spokojny początek tego spotkania. Na razie obie drużyny nie kwapią się do agresywniejszych ataków.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Czas na hymny narodowe obu krajów.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią spotkania będzie Islandczyk Kristinn Jakobsson.

• Obok prezentujemy składy obu zespołów, a oto ławki rezerwowych:

• Rosja: Łodygin, Rebrow, Siemienow, Smolnikow, Szczennikow, Ozdojew, Samiedow, Szatow, Fajzulin, Gazinski, Połoz.
    • Mołdawia: Calancea, Racu, Posmac, Patras, Rata, Gheorghiev, Andronic, Carp, Antoniuc, Sidorenco.
  • Rosjanie, faworyci tej grupy i aktualni jej liderzy, w pierwszych dwóch meczach pokonywali Liechtenstein 4:0 i zremisowali ze Szwecją 1:1. Mołdawianie z kolei są na razie bez punktu, po przegranych z Czarnogórą (0:2) i Austrią (1:2).

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy G eliminacji do Euro 2016, w którym Rosja zmierzy się z Mołdawią.